4 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

4 Mayıs Hangi Burç

4 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 4 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

4 Mayıs 2023 Boğa Burcu Yorumu

Korkular dramatize edilebilir. Yaptığınız herhangi bir eylemi felaket gibi görüyor, şu anda yapılan küçük hataları gözünüzde büyüterek gelecekte olabilecek kasvetli sonuçlarla varıyor olabilirsiniz. Eylemlerinizin olası olumsuz sonuçlarını görmek, olumlu sonuçlarını görmekten daha kolaydır ancak hiçbir eylemde bulunmamak da size istediğiniz geleceği getirmeyecektir. İnisiyatifi ele alın, çünkü yola çıkmazsanız kimse hayallerinizi sizin için yerine getirmeyecek. İlerlerken bazı tümseklerle karşılaşmanız normal ancak tökezlediğiniz noktada ayağa geri kalkmak için gereken her şeye de sahipsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Duygusal olarak kırgınlıklarını çözmek için kendine zaman tanımak isteyeceksin. Yaratıcılığını tetikleyip, ön plana çıkma arzunu fazlasıyla gündeme getirebilir. Bir yakınından alacağın sağlık haberi telaşa kapılmana sebep olsa da fazla kuruntu yaptığını fark edeceksin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Aşk hayatınızda kendinizi çıkmazda hissediyor olabilirsiniz. Konuşmak veya konuşmamak arasında ikilemde kalmanız yorgunluğunuzu artıracaktır. Her ikisini de yaptığınızda ve yapmadığınızda ortaya çıkan sonuçları düşünürseniz vereceğiniz kararı bulmanız da kolay olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugünlerde geleceğe yönelik beklentileriniz güçleniyor. Tutkuya yaklaşmış kimi arzularınız, dışardan bazı destekleri de almış girişimlerinizle hayat bulabilir. Bugünlerde çok ilginç bulup umut bağlayacağınız tekliflere hazırlıklı olun. Belli konularda çevrenize verdiğiniz imaj, ilgi çekip sizin üzerinize olumlu hesaplar yapılmasını sağlıyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Sosyal yaşamınızda kendinizi pek verimli hissetmeyebilirsiniz. Enerjinizin düşüklüğü sizi yanıltmasın bu geçici bir süreç. Yeni Ay'da tamamen güçlenmiş olmanız içindir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Saat 17.00'a kadar olan zaman diliminde iş hayatınızda ve partneriniz, dostlarınız, ortaklarınızla görüşmelerinizde yanlış anlaşılmalar, iletişim hataları ve genel bir motivasyon düşüklüğüne açık bir zamandan geçerken, 16.00 sonrasında iletişim yetenekleriniz ve kişisel motivasyonunuz yükseleceği için ilişkilerdeki paylaşımlarınızı daha rahat gerçekleştirebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 05' 02" R
Ay
Yay
25° 03' 28" R
Merkür
Boğa
20° 36' 02"
Venüs
Yengeç
29° 25' 37"
Mars
Aslan
08° 50' 24"
Jüpiter
Boğa
04° 14' 32"
Satürn
Balık
07° 04' 36"
Uranüs
Boğa
20° 25' 06"
Neptün
Balık
27° 30' 20"
Plüton
Kova
00° 06' 06"
Chiron
Koç
18° 58' 54"
Lilith
Aslan
16° 30' 57"
True Node
Boğa
03° 26' 14"
Son Güncelleme : 05/06/2023 02:20

Astroloji Gündemi

4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Haziran 2023, Pazar 4 Haziran 2023 Pazar Günlük Astroloji Olayları Sabah 06:42’de Yay burcunda meydana gelecek dolunay ile güne başlayacağız. Dolunay anının haritasını çıkarmak istediğimizde ü... Devamını Oku >>