4 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

4 Mayıs Hangi Burç

4 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 4 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

4 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Partneriniz ile birbirinize çok güveniyorsunuz ve çok yakında evlilik hazırlıklarına girebilirsiniz. Bugün iş yerinizde rahatsız edici bir durum yaşayabilirsiniz, dikkatli olun. Pozitif enerjinizi gün boyunca korumaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Boğalar ilişkiniz oldukça sabır ve kararlılık gerektiriyor. Diplomatik iletişim becerileriniz ile ilişkinizdeki sorunları kolaylıkla aşabilirsiniz. Şans bugün sizden yana. Ufak ama beklenmedik kazançlar söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Beklenmedik sürprizlerle karşılaşıyorsun!Ay, bugün burcunda hareket ediyor. İnsanlardan beklentini azalttığın ve ben bu işi kendimde, yaparım dediğin bir döneme giriyorsun. Bugün insanlarla iletişiminde biraz zorlanabilirsin. Bu yüzden gerçekleştirmek istediğin işler için hevesin kaçabilir. Organizasyon işinde çalışıyorsan beklenmedik sürprizlerle karşılaşabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Boğa burcuysan, değer verdiğin kişiyle spor yapmak ve eğlenceli aktivitelere zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Kendin için var olmanın hafifliğine kavuşuyorsun. Ruhuna hadi gedelim buralardan diyebilir. Kitapların ve sevdiğin müziklerle birlikte gözlerden uzak birkaç günlük kaçamak yapabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Bugün özgür, bağımsız hareket etmek, bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, sınırlarınızı genişletmek, seyahat etmek isteyebilirsiniz. Fikirler, düşünceler önem kazanıyor, sosyal bir gün geçirebilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Bugünlerde geleceğe yönelik beklentileriniz güçleniyor. Tutkuya yaklaşmış kimi arzularınız, dışardan bazı destekleri de almış girişimlerinizle hayat bulabilir. Bugünlerde çok ilginç bulup umut bağlayacağınız tekliflere hazırlıklı olun. Belli konularda çevrenize verdiğiniz imaj, ilgi çekip sizin üzerinize olumlu hesaplar yapılmasını sağlıyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Herkesi mutlu etmek istiyorsunuz. Sosyal yaşamınız buna elverişli sayılır. Ancak zamanınızın büyük bölümünü harcamamalısınız. İşlerinizi aksatmayın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
08° 05' 20" R
Ay
Boğa
02° 46' 23" R
Merkür
Aslan
06° 21' 47" R
Venüs
Başak
10° 50' 06" R
Mars
Başak
00° 45' 42" R
Jüpiter
Kova
29° 43' 13" R
Satürn
Kova
10° 20' 51"
Uranüs
Boğa
14° 37' 42"
Neptün
Balık
22° 52' 40"
Plüton
Oğlak
25° 14' 53"
Chiron
Koç
12° 49' 45"
Lilith
İkizler
01° 24' 31"
True Node
İkizler
08° 53' 08"
Son Güncelleme : 31/07/2021 04:40

Astroloji Gündemi

Yükselen Başak Burcu Özellikleri 30 Temmuz 2021, Cuma Yükselen Başak Burcu Özellikleri İmajı : Ben eleştiren bir insanım. Hayata Yaklaşımı : Mükemmele pratik yaparak ulaşılır. Yükselen Başak analizci, belir... Devamını Oku >>