10 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

10 Mayıs Hangi Burç

10 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 10 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

10 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

İletişimsel problemlerin olabilir. Evde olduğun bu günlerde çevrenle olan iletişiminin kopma noktasına gelebilir. Zor bir süreçten geçtiğinin farkındasın. Yalnız bir Boğa burcuysan, karşılaşacağın aşk itirafı ile duygusal hayatın hareketlilik kazanabilir. Karar verme konusunda sıkıntılar yaşayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Bugün yeni döngünün başladığı gün. Önümüzdeki günlerde yeni meseleler ortaya çıkmaya başlayacak. İlişkilerinde şimdiye dek benimsediğin ilkelere dönüp tekrar bir bakabilirsin. Sonuç olarak, artık bu ilkelerin sana göre olmadığı kanısına varabilirsin. Görünüşe göre toplum tarafından talep edilen gelenekler ve sosyal normlar seni biraz bunaltmakta.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Öğlene kadar işlerinize konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Akışta kalmaya çalışın. Öğleden sonra yöneticilerinize karşı sorumluluklarınız artabilir. Ortaklı yatırım konularında daha çok zaman ayırabilirsiniz. Üstünde çalıştığınız konularla ilgili görüşmeler artabilir, Eve, toprağa ilişkin konular, ailenizi ilgilendiren gelişmeler var.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar gün boyu Balık burcunda seyrini sürdürecek Ay, saat 13:27 de Neptünle kavuşum yapacak. Size ihtiyacı olan insanlara elinizden geldiği kadar yardımcı olacaksınız. Bu enerji, hayallerinizin peşinden koşmanızı, arzuladığınız bir hayata kavuşma özleminizi işaret ettiği gibi önsezilerinizi güçlendiriyor. Saat17:25 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde bizi güçlü görmelerini arzularız. Dostlarımız, eşimiz, bir şekilde bağlantımız olan insanlara iyi niyetli yaklaşımda bulunuruz. Onların da bize aynı samimi duygularla yaklaşmalarını bekleriz. Saat 19:44 Ay-Venüs zorlu görünümünde, geleceğe yönelik fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek isteriz. Karşımıza çıkan engelleri gözümüzde büyütebilir, parasal konularda çelişkili düşünebiliriz. Dikkatli olmamızda yarar vardır. Saat 20:58 Ay-Güneş olumlu görünümü, inandığımız değerlere sıkı sıkıya sahip çıkmanın işaretçisi. Güvendiğimiz kişilerle bir araya gelmek hem de amacımıza uygun bir yol belirlemek isteriz. Saat 23:13 Ay-Pluto görünümü, inandığımız değerlere sıkı sıkıya sahip çıkmanın işaretçisi. Gün boyu hem güvendiğimiz kişilerle bir araya gelmek hem de amacımıza uygun bir yol belirlemek isteriz. Sevgi çiçekleri yüreğinizde umutla açsın. Her şey gönlünüzden geçtiği gibi olsun.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde önemli görüşmeler yapabilir, sizi üzen veya yoran konuları partneriniz ve dostlarınızla daha rahat paylaşabilirsiniz. Genel sağlık ve motivasyon durumunuza özen göstermeniz gereken bugün, çalışma hayatınızda stresli konularla karşılaşabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Geçmişte birlikte çalıştığınız ya da yardım aldığınız kişileri hatırlayabilir, bu kişilerle bir araya gelebilir veya planlarınızı paylaşabilirsiniz. İmajınızı güçlendirmenize veya tanınmanıza yardım edecek planlarınız ekip çalışmalarına yatkınlığınızı göstermenize de yardımcı olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, geçmişten gelen değerler ve ülke konuları ön planda gün boyu. Duygusal ve birbirimize karşı anlayışlıyız. Dün yazdığım yeni aşkları, ilişkilerde canlandırıcı planları, konuşmaları, iltifat, hediye ve şımarmayı destekleyen her başlığı ilgilendiren alanların ön planda olduğu günlerdeyiz. Olumlu ilişkiler kurabilir, yaratıcılık gerektiren işlerde(dekorasyon, estetik, moda, sanat, kozmetik v.b) kendimizi gösterebilir veya bu tarz işlere zaman ayırabiliriz. İş birlikleri, ortalıklar ve evlilikler açısından da yapıcı günler.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 53' 27" R
Ay
İkizler
20° 55' 14" R
Merkür
Terazi
25° 27' 16" R
Venüs
Akrep
19° 16' 12" R
Mars
Terazi
08° 18' 09" R
Jüpiter
Kova
23° 01' 10" R
Satürn
Kova
07° 01' 36" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 05"
Neptün
Balık
21° 25' 12"
Plüton
Oğlak
24° 20' 01"
Chiron
Koç
10° 55' 01"
Lilith
İkizler
07° 54' 44"
True Node
İkizler
03° 25' 51"
Son Güncelleme : 27/09/2021 22:10

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>