10 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

10 Mayıs Hangi Burç

10 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 10 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

10 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Para konusunda gerçekçi olmanız gerektiğini unutmayın. Talih oyunlarında bu günlerde şansınız yok. Paranızı çarçur etmeyin. Evde ve işte bazı sorunlar olacak. Akılcı ve sakin olmalısınız. Evde masraflara dikkat etmelisiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Günün başlamasıyla beraber boşluğa giren Ay, saat 05:05-16:13 aralığında bu şekilde devam edecek. İletişim kurarken aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatınızda zihniniz karışık olabilir. 16:13 itibariyle ise Ay Aslan burcuna geçiyor. Akşam saatlerinde Ay-Uranüs sert görünümünün aktif olmasıyla beraber evinizin içinde riskli hareketlerden sakının. Beklenmedik bir arıza veya gerginlik olabilir. Ailenize karşı da sert tepkiler vermeye açık olabilirsiniz. Bu etkinin devamında ise huzurlu bir gece sizleri bekliyor olacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Bugün kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. Geriliminiz devam etmekle birlikte duygularınızı kontrol altına alabilir ve içinde bulunduğunuz durumu gözden geçirebilirsiniz. Sevdiğinize karşı biraz daha yumuşak ve anlayışlı davranmaya çalışın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Huysuz ve biraz da çapkın görünüyorsunuz. İntikam duygularınız tamamen saçma olabilir. Daha doğal olup karşılıklı konuşmayı deneyin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Mayıs 2016 Boğa Burcu Yorumu

Bugün kendinizi rahat hissedeceğiniz yerlere gidebilir, keyif aldığınız lokantalarda yemek yiyebilirsiniz.Sosyal ilişkilerinizde sizi iyi hissettiren insanlarla temas halinde olmayı arzu edersiniz. Merhamet ve insan sevgisini yoğun tadabileceğiniz bugün özellikle arkadaş çevrenizde size ihtiyacı olanlara manevi destek sağlamak isteyebilirsiniz.Genel olarak ise; bugün tüm gün Ay Yengeç burcunda kalacak. Venüs ve Jüpiter arasında gerçekleşen olumlu açı sayesinde oldukça olumlu bir gündeyiz. Sosyalleşmek, sosyal ortamlara girmek, yeni fırsatlar yakalamak, şanslı hissetmek ve girişimlerden olumlu bir cevap almak için oldukça faydalanabileceğiniz bir transittir. Romantik ilişkiler için sevgi dolu ve sevginizi karşılıklı rahatlıkla ifade edebileceğiniz bir zamandır. Ayrıca cömertlik yapmak ve iyi huylu olmak için harika bir fırsattır.Genelde çevrenizden iyilik ve iyi niyet görürsünüz. Yardım sever davranışlar sergilersiniz. Mutlu olacağınız yeni bir ilişkiyi başlatabilirsiniz. Her iki gezegen de para ve finansal durumlarla alakalı olduğu için para akışınız rahatlayabilir, ticarette ve yaratıcı çalışmalarda başarı getirebilir. Ev işleri, aileniz ve çocuklarla ilgilenmek için harika bir gün olabilir. Beslenmek, bakmak, yemek pişirmek, ev için alışveriş yapmak, sevdiklerinizi ikramlarla mutlu etmek, işteki arkadaşlara sevdikleri yiyecekleri almak ve götürmek Ay Yengeç'in sevgi dolu kucaklayıcı enerjisini yansıtmanıza yardımcı olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
21° 13' 55" R
Ay
Koç
07° 53' 05"
Merkür
Koç
12° 35' 39"
Venüs
Koç
25° 13' 02"
Mars
İkizler
22° 23' 22"
Jüpiter
Kova
25° 05' 40"
Satürn
Kova
12° 05' 01"
Uranüs
Boğa
09° 32' 49"
Neptün
Balık
21° 45' 55"
Plüton
Oğlak
26° 44' 20"
Chiron
Koç
09° 35' 27"
Lilith
Boğa
19° 05' 09"
True Node
İkizler
11° 54' 15"
Son Güncelleme : 11/04/2021 00:40

Astroloji Gündemi

10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 10 Nisan 2021, Cumartesi 10 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 10 Nisan 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuların... Devamını Oku >>