27 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

27 Nisan Hangi Burç

27 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 27 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

27 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa; Merkür gezegeninin de burcunda hareket etmeye başlamasıyla daha net ve kararlı davranabilir, yol haritanı doğru çizebilirsin. Günün ilk yarısını ticari faaliyetlerini ve ekonomik durumunu gözden geçirerek tamamlayabilirsin sonrasında ise yakın çevre ilişkilerine odaklanabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Çevrendekilerin değiştiğine tanıklık ediyorsun!Ay hava burcunda hareket ediyor. Bugün mesaiye kalmış bir Boğa burcuysan, zaman senin için geçmek bilmeyebilir. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak yeterince dinlenemediğini sen de biliyorsun. Aile şirketinde çalışıyorsan, mal varlığı gibi konular söz konusu olabilir. Ummadığın kişilerin para için tavır değiştirdiğine tanık olacaksın. Sevgilinle bazı yanlış anlamalardan kaynaklı sorunlar yaşasan da bu ona karşı olan duygularını değiştirmiyor. Evliliğinde sorunları olan bir Boğa burcuysan, eşinle bir araya gelip sorunları çözmek isteyeceksin. Kronik rahatsızlığın varsa, rutin kontrollerini ihmal etmemende fayda var.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Önümüzdeki günlerde tartışmalı bir kalabalığınız var. Şartlarını oluşturmaya çalıştığınız bazı oluşumlar, bu tartışmalarla, oturtmaya uğraştığınız zeminden sapabilir. Araya bazen vicdani baskıların da karıştığı, yarı küskün bir diyalog içinde görünüyorsunuz. Bu, kapatılmış bazı defterlerin hala yarı aralık durduğu anlamına gelebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Güne şartlar lehinizde olarak başlıyorsunuz. Dün oluşan yeniay, yapacaklarınızı birkaç gün içinde hızlandırılmış bir şekilde karşınıza koyacak. İletişime dayalı işleriniz iyice hızlanıyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

27 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Bugün yabancılarla ilgili konularda daha hırslı olabilirsiniz. Farklı konulara ilginiz artabilir. Özgürleşme isteği içinde olabilirsiniz. Başkalarıyla birlikte program yapabilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için yeniden harekete geçebilirsiniz. Paylaşım içinde olmak keyfinizi yerine getirebilir. Gün içinde dikkatsizlikte dolayı hata yapmamaya özen gösterin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları