16 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

16 Nisan Hangi Burç

16 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 16 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

16 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Bugün insanlarla olan iletişimin sana çok şey katabilir. Yeni şeyler öğrenebilirsin. Yeni kişilerle tanışabilirsin. Hayatına daha fazla şey katabileceğin, sosyalleşebileceğin bir gün olabilir. Bu enerjiyi boş geçmemen gerekecek.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Geri dönüşleri temsil eder. Hatanızı fark edecek ve eski partnerinizle tekrar konuşmaya çalışacaksınız. Karşılıklı uzunca bir sohbetten sonra sizi böyle düşünmeye iten o kişiyi hayatınızdan çıkaracak ve partnerinizle tekrar barışacaksınız. Bu barışmadan sonra partneriniz daha çok üstünüze düşecek gibi duruyor tamamen başka kişilerden etkilenmenizde korkacak olan partneriniz, arkadaşlarınızla aranıza mesafe koymanızı isteyebilir. Bu tavrına karşı sizin de sadece siz kötü etkileyen kişilerle aranıza mesafe koymanız gerekecek.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugün teknik hatalar ve arızalar günü olabilir. Sinir bozucu bir durum ancak bu durumda gülmekten başka elnizden bir şey gelmeyeilir. Bilgisayardan çamaşır makinesine dokunduğunuz her şey bir sıkıntı oluşturabiir. Her şey düzene girene kadar başka şeylerle uğraşmanın yolunu bulmalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Güçlü ilişkiler kuruyorsun!Ay bugün toprak burcunda hareket ediyor. Güçlü ilişkiler kurmanın tam zamanı. Aile şirketinde çalışan bir Koç burcuysan, birçok konuya liderlik yapma isteğin, kendinden emin kararlar almanı sağlayacak. Evde ailene karşı, işte arkadaşlarına karşı yardımcı ve sonuç odaklı olman, huzurlu bir gün geçirmende oldukça etkili. Gün içerisinde önemli bir iş görüşmesi yapabilirsin. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan, akşam saatlerinde katılacağın davette hayatının aşkıyla karşılaşabilirsin. Ne zamandır devam eden mide problemin varsa, profesyonel bir yardım almanda fayda var.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün çalışma ortamında dönen dedikodulardan haberdar olabilirsin. Son zamanlardaki performansın takdir görebilir

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Bugün gezmek, dolaşmak, değişik yerlerde ve ortamlarda bulunmak isteyeceksiniz. Hayattan aldığınız keyif etrafınıza pembe gözlüklerle bakmanıza neden olacak. Yakın çevrenizle aynı fikirde olmayacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 53' 58" R
Ay
Kova
18° 01' 32" R
Merkür
Yay
18° 15' 12" R
Venüs
Yay
16° 12' 11" R
Mars
İkizler
19° 33' 31" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 45"
Satürn
Kova
19° 44' 17"
Uranüs
Boğa
16° 06' 44"
Neptün
Balık
22° 39' 06"
Plüton
Oğlak
26° 44' 20"
Chiron
Koç
12° 12' 07"
Lilith
Yengeç
25° 28' 27"
True Node
Boğa
13° 10' 34"
Son Güncelleme : 29/11/2022 07:00

Astroloji Gündemi

28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 28 Kasım 2022, Pazartesi 28 Kasım 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Toplumsal konuların; grup çalışmalarının; hak ve özgürlüklerin ön planda olacağı bir hafta bizleri beklemekte... Günün il... Devamını Oku >>