16 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

16 Nisan Hangi Burç

16 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 16 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

16 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün iş ve özel hayatınızda geleceğe yönelik planlar, görüşmeler yapabilirsiniz. Seyahat ve tatil planları, yolculuklar gündeminizde olabilir. Eğitim hayatınız ve iş görüşmeleri için pozitif etkiler taşıyan bir gün.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Yeni hedefler belirlemek isteyeceğiniz ve yeni insanlarla faydalı bağlar kuracağınız bir gündesiniz. Unutmayın her daim parçada bütünü görebilmek başarı getirir. Bunun için gayret gösterin. Tedbirlerinizi unutmayın ve mümkün oldukça evinizde kalın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Kalbinizin sesini dinleyerek başarı elde edeceksiniz. Düşüncelerinize hakim olmak husunda başarılı olacak, düşünerek konuşmanın artılarını yaşayacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar, 16 Nisan saat 04:57 burcunuzda doğacak Yeniay, ailenizi ilgilendiren konularda yapılacak yenilik, üzerinde düşünülmüş planların yürürlüğe konulması, sizi siz yapan cesaret ve doğallığınızla ilerlemenizde kuvvettir. Aşk hayatında aşırı güvenle sizi dolduran, canlandıran, renklendiren bu Yeniay, bir yanıyla da güven, saygı ve sevginin önemini vurguluyor. Diyebiliriz ki, sadece aşk yetmiyor. İş hayatıyla ilgili konularda da etkili olacak bu Yeniay, disiplinli çalışmanın, işinize dört elle sarılmanın ve işverenlerle olan güçlü temasın da önemini vurguluyor. Maddi konularda da etkili olan bu Dolunay, paranızın kıymetini bilmenizi, biriktirmenizi, ekonomik düşünmenizde de etkili oluyor. Merkürün burcunuzdaki geri hareketi sonlandığı için, sizler bu Yeniayda daha önce girişimde bulunduğunuz veya bir nedenle yavaşlamış olan işlerinizi düzene koyabilmenizi sağlıyor. Çevre değişikliği, yakınlarınızla ilgili konular, çalışma ve sağlıkla ilgili meseleler şimdi hızlanarak yoluna giriyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Felsefi konulara karşı merak olabilir. Uzak bir yerlere gidebilme hayalleri kurulabilir. Bu zamanlarda bilinmeyenleri keşfetmeye odaklı olabilirsiniz. Yabancı kültürlerle ilgili mesleki ve kültürel bağlantılar, hukuki kazanımlar için destekleyici çabalar günün temasını oluşturacaktır. Zihinsel farkındalıklarınızın ve majör eğitimlerin hareket kazanacağı bir gün. İlham dolu bir hafta sonuna başlarken için çok özel etkilere sahip bulunuyorsunuz. Zihninizdeki çılgın proje ve keşifleri işler hale katabilmek adına yol almak isteyeceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar Cumartesi günümüz Ay-Aslan burcu geçiş etkinliği altında başlıyor. Bir yandan özel ihtiyaçlarınız, diğer yandan zorunluluklarınız dolayısıyla gün boyu  hızlı ve aktif bir şekilde hareket edebilirsiniz. Her sözünüzde ve davranışınızda doğal yapınızda bulunan özgürlük göze çarpar. Saat 08:25 Ay-Uranüs olumlu görünümü yenilikçi görüşlerinizle, pozitif halinizle etrafınıza örnek olursunuz.  Dünyaya meydan okuyabilecek kadar güven duygunuz yükselir. Arkadaşlarınızla konuşmak, sohbet etmek, yazışmak hoşunuza gidebilir. Saat 20:48-17 Nisan saat 02:23 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında,  aşk hayatınız, çocuklarınız ve genel olarak kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.  Yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalarınız  açısından herhangi bir zorlama yoktur. Ancak bu aktivitelerin belirli bir alanda ciddi manada sergilenmesi veya duyurulması konusunda zorluklar yaşanabilir. Duygularınızı açık ve net bir dille ifade edebilmeniz kolay olmayabilir. Bir iş, bir karar veya fırsatı tüm olasılıklarıyla ele alınız. Keyifli bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 56' 07" R
Ay
Boğa
15° 42' 41" R
Merkür
Terazi
11° 12' 23" R
Venüs
Yay
15° 41' 40" R
Mars
Terazi
24° 20' 28"
Jüpiter
Kova
22° 21' 18"
Satürn
Kova
06° 58' 51"
Uranüs
Boğa
13° 20' 55"
Neptün
Balık
20° 50' 17"
Plüton
Oğlak
24° 22' 22"
Chiron
Koç
09° 50' 15"
Lilith
İkizler
10° 36' 25"
True Node
İkizler
01° 55' 14"
Son Güncelleme : 22/10/2021 06:10

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>