16 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

16 Nisan Hangi Burç

16 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 16 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

16 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Ay tüm gün Kova burcundaki seyahatine devam edecek. Sosyal çevrenizle ilişkilerinizin ön planda olacağı bir gün.Arkadaşlarınızla online görüşmeler yaparak sosyalleşme isteğinizi giderebilirsiniz. Yaşam amaçlarınızı ve hedeflerinizi gözden geçirebilir, hedefleriniz doğrultusunda harekete geçebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Arzuladığınız başarıya ulaşmak için kararlı olmalısınız ve buna inanmalısınız. Gerisi zamanla yerine oturacaktır. Siz yeter ki girişimde bulunmaktan vazgeçmeyin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Haftanın ilk günü sizin burcunuzda meydana gelen Yeni Ay, ilkbaharda bahar dalında çiçeklerin patlaması gibi hayatınızda yeni başlangıçlara neden olacak. Bu döneme zihinsel, fiziksel açıdan hazırlanın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Maddi kayıplara karşı dikkatli olmalısınız! Aile ile iletişimlerde güç gösterisi yapmaktan kaçınmalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

İnatçılığınız iş yaşamınızda çok işinize yarıyor, ama özel hayatınızda da böyle davrandığınızda çevrenizdekileri oldukça yoruyorsunuz. Özellikle inatçı olduğunuz konulara daha esnek bakmayı deneyebilirsiniz. Başkaları için kapanmış olan bir konu, sizin için bugünlerde de anlamını taşıyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş olan bu olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları