16 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

16 Nisan Hangi Burç

16 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 16 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

16 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Arkanızdan dönen olaylar gün yüzüne çıkabilir. Sözleriniz çarptırılıp bambaşka bir hale getirilebilir. Bu tür manülatif olaylara karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Duygusal davranmadan önce gerçekleri öğrenmeye çalışmalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Bugün teknik hatalar ve arızalar günü olabilir. Sinir bozucu bir durum ancak bu durumda gülmekten başka elnizden bir şey gelmeyeilir. Bilgisayardan çamaşır makinesine dokunduğunuz her şey bir sıkıntı oluşturabiir. Her şey düzene girene kadar başka şeylerle uğraşmanın yolunu bulmalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Gün boyunca bağışlayıcılık olayları olumlu yöne sevketmenizi sağlayacaktır. Görmezden geldiğiniz yaşamsal kararlarla yüzleşirken yönsüz ve düzensiz olabilirisiniz. Öğleden sonra akış düzelir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Yeniayla beraber planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Yapacağınız doğru başlangıçlar işlerinizin hızlı ilerlemesini sağlayacaktır. Değişik ve farklı olanın peşinden gideceksiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar Saat 00:15 Ay-Jüpiter görünüm etkisinde, yenilikler, değişiklikler, aktiviteler hayatımızda olsun istiyoruz. Bu ilişki tercihlerimize de yansıyor. Farklı insanlar tanımak, konuşmak, yazışmak, birlikte keşfetmekten yanayız. Spor, sanat, estetik, güzellik ve takım halinde çalışmak için bizlere destek veren bir enerji. Ayrıca özel bir yakınlaşmanın da göstergesi olabilir. Nazik, hayat dolu ve iyi hissetmemizi sağlayan bir kişiyle tanışabiliriz. Saat 15:24 Mars-Chiron olumlu görünümü kişinin maddi-manevi güvenliğini sağlamak üzere öğrenmeye, kendini geliştirmeye olan inancının simgesidir. Üst boyutlarda düşünmeye, bedensel-ruhsal kaygılardan uzak durmaya çalışır. Hayatın gizli ve bilinmeyen yönlerini araştırır. Kendisinin ve başkalarının iç dünyalarını sezgileri ve aklıyla algılamaya çalışır. Sorunlarını gözünde büyütmeden gerçek olanın peşine düşer. Egosunun esiri olmaz, hayatını sağlam bir temel üzerinde inşa edebileceği durumlarla yakından ilgilenir. Başarısız ve yanlış seçimlerinden edindiği dersleri unutmamaya çalışır. Saat 19:45 Güneş-Ay arasındaki olumlu görünüm, gücünüzün farkına varmanızda, toplum içindeki yerinizi belirlemenizde, özgürce hareket etmenizde destekleyicidir. Saat 19:53 Ay-Venüs mücadeleci görünümü, yenilik hevesiyle dolu olan kişi, hayatı olumlu açıdan ele almak istiyor. Aşkı yüreğinin içinde anlamlandırmak, yaşadığı çelişkileri kafasının içinde gidermekten yana. Şu veya bu şekilde başından geçen acı tecrübeleri bir yana koymak istiyor. Her şeyin güzel olacağına dair bir kanaat oluşturmak için mücadele veriyor. Her şeye rağmen, hayata güzel diyebilmek için çabalıyor. Alışkanlıklarını, bir türlü vazgeçemediklerini düşünüyor. Doğal olarak iyimser bir çizgi üzerinde kendiyle ve yaşamla yüzleşiyor. Bu yüzleşmede başarılı olması için, öncelikle güven duygusunu yitirmemesi ancak gerçekçi olunması gerekiyor. Bu görünüm, ilişkimizle ilgili konular üzerinde problemleri abartmamıza neden olabilir. Aslında ona bağlıyızdır. Bitmesini istemeyiz. Ancak bunu belli etmekten çekiniriz. Saat 21:26-17 Nisan saat 02:04 arası Ay-boşluk etkisinde, sizi bir şeylerin baskı altına aldığını hissedersiniz. Gelişmelerden lütfen kendinizi sorumlu tutmayınız. Hayatı kendi akışına bırakınız. Pazar günümüzün arzu ettiğimiz şekilde geçirmemiz dileğimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

İnatçılığınız iş yaşamınızda çok işinize yarıyor, ama özel hayatınızda da böyle davrandığınızda çevrenizdekileri oldukça yoruyorsunuz. Özellikle inatçı olduğunuz konulara daha esnek bakmayı deneyebilirsiniz. Başkaları için kapanmış olan bir konu, sizin için bugünlerde de anlamını taşıyor. Üzerinden uzun zaman geçmiş olan bu olayı bugün yine gündeme getirebilir ve bu yüzden eleştirilebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
21° 19' 28" R
Ay
Boğa
21° 37' 41" R
Merkür
İkizler
12° 10' 34"
Venüs
İkizler
03° 21' 48"
Mars
Yengeç
11° 08' 53"
Jüpiter
Kova
29° 45' 28"
Satürn
Kova
13° 24' 28"
Uranüs
Boğa
11° 18' 45"
Neptün
Balık
22° 39' 50"
Plüton
Oğlak
26° 45' 42"
Chiron
Koç
11° 14' 50"
Lilith
Boğa
22° 30' 54"
True Node
İkizler
10° 43' 44"
Son Güncelleme : 11/05/2021 22:40

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>