24 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

24 Nisan Hangi Burç

24 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 24 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

24 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Bugün, gerçekleştirmek istediğiniz planlarınız doğrultusunda hareket ederken daha bilinçli olmaya çalışın. Sorumluluklarınızı görmezden gelmediğiniz sürece herhangi bir sorun da yaşanmayacak. Doğru olduğuna inandığınız adımlar atmanız gereken bir süreçten geçiyorsunuz. Ufak tefek aksaklıklar yaşanacak olsa da üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Kendinizi en doğru şekilde ifade etmeniz gereken bir gün.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Geleceğe dair önemli bir yön çizmeniz gerekebilir. Aşk hayatınızda belirsizlik yaratan durumların can sıkıcı bir hale gelmemesi için net olmanız gerekmektedir. Mecbur olmadıkça kalabalık ortamlarda olmayın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Gün içinde aile büyükleriniz, kurumlar, patronlar ve kariyer geliştirme konularıyla ilgili daha fazla mücadeleye ihtiyacınız varken, ilişkilerde gitmekle kalmak arasında kalabilir, geçici gerilim yaşayabilirsiniz. Mars Uranüs ve Pluton arasındaki t-kare exact olduğu için, iş hayatınızda gerginliklerden uzak durmalı, özel yaşamınızda erkek figürlerle tartışmaya girmemeye özen göstermelisiniz, zira en ufak bir söz büyüyebilir ve geri dönüşü olmayan sorunlara sebep olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar, saat 08:13 Mars-Jüpiter görünümüyle güne adım atıyoruz. Önümüzdeki iki gün boyunca kurulacak bağlantılar, yapılacak işler ve planlamaların göstergesidir. Eşimizden, iş ortağımızdan veya birilerinden destek görürüz. İş birliğinde bulunuruz, ortak çıkarlarımız için anlaşmaya varırız. Kısaca bu görünüm eğitimden iş hayatına kadar bir çok konuda maddi ve manevi yönde olumludur. Daha önce verilmiş kararlar yürürlüğe konulabilir, sözleşmeler anlaşmalar hayrınıza gelişir. 24 Nisan saat:19:40-19 Mayıs saat:16:10 tarihleri arasında Venüs-İkizler burcunda ilerleyecek. Parasal konularda bir hayli aktif gelişmeler yaşanabilir. Ancak ben yine de yapılan işlere, finansal konulara, yatırımlara, kazançlara, kısaca paranıza dikkatli bir şekilde sahip çıkmanızdan yanayım. Olur, olmaz işlere kalkışmamak, bilinçli hareket etmek, kararlar vermek lazım. Saat 21:40-23:40 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız. Bu zaman dilimi içinde eviniz, aileniz ve ilişkinizde hoşgörülü davranınız. Huzur verici ve bütünleştirici yönde hareket etmekte yarar var. Boşluk etkisi altında yeni bir karar vermek, karar değişikliğine gitmek uygun olmaz. Bilakis gözden geçirmelerde bulunmak gayet yararlıdır. Saat 23:40 sonrası Ay-Başak burcunda ilerleyecek. Aşk hayatınızın canlanması, çocuklarınızla alakalı konuların bilinçli bir şekilde ele alınması ve titizlikle gözden geçirilmesini sağlıyor. Güzel bir gün olsun. Başarı, sağlık ve güzelliklerle geçsin. Kalben sevgilerimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar, saat 03:32 Ay-Koç burcu geçişi, her anlamda kendiniz güçlü hissetmeye duyduğunuz ihtiyacı işaret eder. Kişi dış etkenlerin baskısı altında bunalır. Doğal olarak zihnini ve bedenini arındıracak tekniklere ihtiyaç vardır. Sözgelimi egzersiz oldukça işe yarar. Saat 06:43 Ay-Mars görünümü, en çok ihtiyaç duyduğunuz ne varsa onu elde etmek için çaba sarfetmeniz anlamına gelir. Bu parayla alakalı konularda veya değer verdiğiniz bir şeyi korumak yönünde gelişebilir. Duygularınız kabarır, ihtiyaçlarınızı bir hayli önemsersiniz. Karşınıza bir olanak çıkmasını, işlerin yoluna girmesini arzularsınız. Bu saatlerde özellikle mali konulardaki işlerinizi çabucak bitirmek, rahatlamak, sıkıntıdan kurtulmak arzunuz yoğun olabilir. Saat 11:17 Merkür-Satürn görünümü, arka planda bitirmeye çalıştığımız işleri dikkatlice gözden geçirmemizi sağlıyor. Bazı endişelerimiz olsa da, en azından nasıl bir yön belirlersek daha kazançlı çıkarız bunun üzerinde duracağız. Çıkarlarımızı hesaba tabii ki katmalıyız. Bilinçli, sakin bir şekilde, kontrollü hareket edersek, kimsenin bizi etkilemesi, sinirlerimizi bozması mümkün olmaz. İç sesimize kulak verelim ve planlı şekilde ilerleyelim. Yeni haftanın hepimiz için güzel gelişmelerle dolu geçmesi dileğimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Çevrenizden gelebilecek yeni fikirlere kapalı olurken, işinizle ilgili bazı konularda aile baskısına maruz kalabilirsiniz. Kendinizden yaşça büyük kişilerin önemli desteğini alacaksınız.. Kendinizden ve fikirlerinizden emin olacaksınız. Öğreniminiz ve akademik kariyerinizle ilgili gelişimlere açık olacağınız bir süreç.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 56' 18" R
Ay
İkizler
21° 29' 41" R
Merkür
Terazi
25° 27' 04" R
Venüs
Akrep
19° 19' 28" R
Mars
Terazi
08° 20' 03" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 58" R
Satürn
Kova
07° 01' 32" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 59"
Neptün
Balık
21° 25' 07"
Plüton
Oğlak
24° 20' 00"
Chiron
Koç
10° 54' 53"
Lilith
İkizler
07° 55' 03"
True Node
İkizler
03° 25' 54"
Son Güncelleme : 27/09/2021 23:20

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>