24 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

24 Nisan Hangi Burç

24 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 24 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

24 Nisan 2024 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğa bugün, hayatınızı dengeli bir şekilde yaşayıp yaşamadığınızı düşünmenizi hatırlatıyor. İlişkiler güçlü bir odak noktası olabilir ve insanlar birdenbire daha fazla ilgi talep edebilir! Duygularınız veya ihtiyaçlarınız hakkında aydınlanmalar olabilir ve bunlar kişisel değişiklikler yapmak veya hayatınızı daha farklı yaşamak için bir motivasyon olabilir. Günün abartılmış duyguları nedeniyle kendinizi biraz tükenmiş hissedebilirsiniz ancak aynı zamanda kendiniz hakkında da çok şey öğrenebilirsiniz. İlişkinizin uyanmaya ihtiyacı var ve bir ilişki ya da duygularınızla ilgili açıklamalar heyecan verici değişikliklere yol açabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Nisan 2023 Boğa Burcu Yorumu

Beraber olduğunuz kişiye karşı duygularınız oldukça aşınmış durumda, alaycı konuşmalarınızdan belli. Fakat vazgeçemiyorsunuz da. İlişkinizin sonu umut vaat etmiyor. İş hayatınızda kararlarınızı uygulamaya koymadan önce sakin olup, kendinizi iyi ifade edin. Sorunlarınızdan kaçarak çözemezsiniz. Bir an önce ne istediğinize karar verip harekete geçin. Çok uzun zamandır sürüncemede olan bir mülk satışından para gelebilir. Kiloları vermenin zamanı gelmedi mi?

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Nisan 2022 Boğa Burcu Yorumu

Haftanın yorgunluğunu atmak için, kendine özel plan yapmak isteyebilirsin. Biraz da kendini şımartman gerektiğini düşünmen, spa veya masaj gibi etkinlikleri araştırmana ışık tutabilir. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Boğa burcuysan, ayrıldığın sevgilinin tavırları ondan soğumana ve uzaklaşmana neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Kendini açıkça ifade et. Diğer insanlar senin gibi zihin okumakta başarılı olmayabilirler. Eğer birilerinin gelip senin ne düşündüğünü çözmesini bekliyorsan, sonsuza kadar bekleyeceksin demektir. İnsanlara aklından neler geçtiğini söyle. İletişim fazlasıyla önemlidir ve bugün senin için iletişim başlıyor; öyleyse ilk adımı atma konusunda rahat ol.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Kişisel hassasiyet gösterdiğiniz olaylara yönelebilirsiniz. Sabah saatlerinde kişisel açıdan önem verdiğiniz olaylarda eksik veya yarım kalan işleri toparlayabilirsiniz. Gün içinde kardeşlerinize zaman ayırmak size iyi gelecektir. İlerleyen saatlerde nedenini bilemediğiniz olaylar gündeminizi meşgul edebilir. Akışta kalın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

İş ve para konularında oldukça aktif olabilirsiniz ancak adım atmadan önce bir kez daha düşünmeyi ihmal etmeyin. Yatırım, para ve finansman konuları, ortak gelir ve kazançlarınız gündemde olabilir. Güçlü kişilerle bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
27° 56' 59" R
Ay
Oğlak
11° 25' 52" R
Merkür
Aslan
24° 46' 30" R
Venüs
Aslan
10° 26' 13" R
Mars
Boğa
29° 31' 19"
Jüpiter
İkizler
12° 11' 01"
Satürn
Balık
19° 05' 15"
Uranüs
Boğa
26° 29' 15"
Neptün
Balık
29° 50' 51"
Plüton
Kova
00° 56' 34"
Chiron
Koç
23° 30' 59"
Lilith
Terazi
02° 18' 10"
True Node
Koç
09° 25' 38"
Son Güncelleme : 20/07/2024 07:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>