24 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

24 Nisan Hangi Burç

24 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 24 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

24 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Geleceğe dair önemli bir yön çizmeniz gerekebilir. Aşk hayatınızda belirsizlik yaratan durumların can sıkıcı bir hale gelmemesi için net olmanız gerekmektedir. Mecbur olmadıkça kalabalık ortamlarda olmayın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Yurt dışıyla ilgili her türlü evrak işinizi bugün rahatça halledebilirsiniz. Hukuki meseleler artık sorun olmaktan çıkar. Akademik konular, imtihanlar için başarılı bir dönem. Hukuki konularla ilgili gelişmelere odaklanmalısınız. Yabancılarla yapacağınız görüşmeler iş hayatınızda yeni bir sayfa açmanıza zemin hazırlar.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Burcunuzun yöneticisi Venüs'ün burç değiştirmesiyle maddi konularda özellikle çok daha rahat hareket edip düşünebileceğiniz bir aylık bir dönem başlıyor. Gelirlerinizi artırabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Sabah saatlerinde daha hızlı ve organize hareket edebilirsiniz. Arka planda yürüttüğünüz görüşmelerinizde kalıcı sonuçlar almanız olası. Tamamlamanız gereken işlerin peşine düşün. Yoksa sonra başınız ağrıyabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Çevrenizden gelebilecek yeni fikirlere kapalı olurken, işinizle ilgili bazı konularda aile baskısına maruz kalabilirsiniz. Kendinizden yaşça büyük kişilerin önemli desteğini alacaksınız.. Kendinizden ve fikirlerinizden emin olacaksınız. Öğreniminiz ve akademik kariyerinizle ilgili gelişimlere açık olacağınız bir süreç.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları