17 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

17 Nisan Hangi Burç

17 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 17 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

17 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün yazışmalar, sohbetler ve yaratıcı uğraşlar açısından oldukça destekleyici olabilir. Yakın çevrenizde çok daha etkin olabilirsiniz. Yine de aceleci olmamalısınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

İlişkinizde beklentileri karşılamak için her türlü adımı atmaya hazırsınız. Karşı tarafın mutluluğu ile sizin de mutlu olacağınızı unutmayın. Bugün iş ortağınızdan daha hırslı ve kurnaz olmayı öğrenebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde burcunda ilerlemeye başlayan Merkür sayesinde, önümüzdeki dönem içerisinde hedefin ve fikirlerinle liderlik yapabilir, yakınlarınla daha fazla iletişim kurabilir, sözlerini daha cesur ifade ederek rekabete açık olabilirsin. Bu gün işyerinde uzun zamandır takıntı haline getirdiğin bir konuda uyum ve dengeni sağlaman mümkün.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Dakiklik, düzen, azim ve bir seferde bir kaç konu üzerine odaklanma gibi özelliklerin olmazsa başarılı olamazsın bunu biliyorsun. Nerede olursan ol zirveye ulaşmak istiyorsan, sendeki bu gücü fark et ve seni sen yapan değerleri daha fazla geliştirmeyi öğren. Bir de şu sabırsızlık huyunu biraz frenleyebilsen!

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Kendinizi güçlü ve sağlıklı hissedeceğiniz bir gün. Uzaklarda bulunan bir dostunuzla haberleşeceksiniz. Sizi engelleyen ve işlerinizi zorlaştıran etkilerden kurtulmak için harekete geçecek, farklı girişimlerde bulunacaksınız.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2016 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar 17 Nisan-27 Mayıs arasında Mars-Yay burcunda gerileyecek. Yüksek eğitim, akademik çalışmalar, satış-pazarlama ve ticari faaliyetler, hayatın anlamı üzerine sorgulamalar, uzun mesafeye yolculuklar, toplumsal uyumumuz, uzmanlık sağlayan eğitim ve bilgilenme, bir başka ülke ve şehre yerleşme, hukuk gibi konularda planlarımızı, arzuladıklarımızı gerçekleştirme yönünde yavaşlıyoruz. Bu süreçte tüm cesaretimiz ve fiziksel anlamdaki gücümüz içe yöneliyor. İstiyoruz fakat şartlar çerçevesinde duruma bakmakta yarar var. Her ne kadar bizi bir şeyler içimizde iteklese de, biz tabii ki tam manasıyla emin olmadan yeni bir girişimde bulunmamalıyız. Bizim yukarıdaki konularda bilgimizi, tecrübemizi geliştirmemiz, yapmak istediklerimizi ölçüp tartmamız gerekiyor. Aslında bu bir mola gibi düşünülürse, belki de durumumuza bir bakmamız gayet faydalı olur. Şimdi yapılması gereken bu konularda girişim anlamındaki planlarımızı tekrar gözden geçirmek, yarım kalan işlerimizi bitirmektir. Eğer bu tarihten çok önce bir planlamada bulunduysanız, şimdi tekrar duruma bakınız. Bu bakış hali, eksikleri görerek düzenlemeniz yönünde yararlı olur. Yolculuklarda güvenilir araçları tercih etmek, trafik kurallarına uymak, hızdan uzak durmak gerekir. Bu dönemin hedeflerimizi tekrar gözden geçirmenizde, yarım kalan işlerinizi bitirmenizde vesile olması dileğimle,  

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 36' 37" R
Ay
İkizler
17° 33' 42" R
Merkür
Terazi
13° 19' 16" R
Venüs
Yay
18° 28' 18"
Mars
Terazi
26° 07' 58"
Jüpiter
Kova
22° 24' 08"
Satürn
Kova
07° 02' 12"
Uranüs
Boğa
13° 14' 29"
Neptün
Balık
20° 47' 07"
Plüton
Oğlak
24° 23' 41"
Chiron
Koç
09° 43' 33"
Lilith
İkizler
10° 54' 17"
True Node
İkizler
01° 54' 52"
Son Güncelleme : 24/10/2021 22:40

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>