17 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

17 Nisan Hangi Burç

17 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 17 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

17 Nisan 2023 Koç Burcu Yorumu

Yeni yeni tanımaya başladığınız biri sizi etkiliyor ama buna rağmen tedirgin olduğunuz bir konu var. Onu tanımak için kendinize biraz daha zaman tanıyın. İşle ilgisi olmayan bir konu iş yaşamınızda kafanızı çok meşgul ediyor. Konuyla ilgili kararınızı şimdiden masaya yatırırsanız, ilerdeki çaresizliği yaşamayabilirsiniz. Önemsemediğiniz bazı küçük harcamalar bütçenizdeki deliği bir hayli büyüttü! Biraz daha sakınarak harcamalısınız. Stresten arınmak için varsa hobilerinize ve eğlencenize zaman ayırın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Bugün kendine zaman ayırmak isteyeceksin. Tatil gününü verimli şekilde değerlendirmekten başka bir şey düşünmeyeceksin. Dikkat etmeni gerektirecek, olaylar karşına gelebilir. Duygusal konularda mantık ağırlıklı hareket etme isteğin, seni ekstra çaba içerisine sokabilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün yakınlarınızın yanlış yönlendirmesi sonucu iş arkadaşlarınız ile sorunlar yaşayabilir ve zararlı çıkabilirsiniz dikkatli olmalı gerçeklerden uzaklaşmamalısınız. Özel yaşamınızda da kıskançlık ilişkinize zarar verebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Bilinçli bir şekilde olmasa bile insanların hareketlerini kontrol edebileceğinin farkına var. Senin baskına karşılık insanların duygusal bir takım şeyleri yüzüne karşı patlatacığı günlerden biri bugün. Başkalarının davranışları hakkında sorumluluk alman gerekiyormuş gibi hissetme. Kendi zor zamanlarınla yeterince uğraşıyorsun zaten.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç; sabah saatlerinde burcunda ilerlemeye başlayan Merkür sayesinde, önümüzdeki dönem içerisinde hedefin ve fikirlerinle liderlik yapabilir, yakınlarınla daha fazla iletişim kurabilir, sözlerini daha cesur ifade ederek rekabete açık olabilirsin. Bu gün işyerinde uzun zamandır takıntı haline getirdiğin bir konuda uyum ve dengeni sağlaman mümkün.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün yaptığınız işlerle ön plana çıkmaya başlamanızla birlikte rakiplerinizden gelecek haksız saldırı ve eleştirilerle karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Bırakın konuşsunlar emeğinizin haklı başarı ve getirisinin keyfini güvencesini sürün. İşinize hedeflerinize başarıya odaklanın. Özel yaşamınızda ise kardeşler yakın akrabalarla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Maddi anlamda yaşanacak tartışmaların içinde ob mamaya bakın. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinizin eleştiri boyutunu aşan suçlamaları na daha fazla dayanamayabilirsiniz. Bekar Koç'lar aşk hayatınızda şaşırtıcı gelişmeler yaşanabilir; Temkinli davranın ve anlık duygularla hareket etmeyin…

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
10° 00' 26" R
Ay
İkizler
03° 41' 30" R
Merkür
Başak
27° 21' 05" R
Venüs
Aslan
25° 27' 47" R
Mars
Terazi
24° 09' 51" R
Jüpiter
Boğa
14° 12' 57" R
Satürn
Balık
01° 20' 50"
Uranüs
Boğa
22° 34' 23"
Neptün
Balık
25° 53' 21"
Plüton
Oğlak
27° 54' 20"
Chiron
Koç
18° 01' 54"
Lilith
Aslan
29° 59' 37"
True Node
Koç
24° 56' 03"
Son Güncelleme : 03/10/2023 14:40

Astroloji Gündemi

3 Ekim 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 3 Ekim 2023, Salı 3 Ekim 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Haftanın en zorlu günlerinden birindeyiz. Güneş Neptün karşıtlığı bugün kesinleşmekle birlikte etkisini hafta sonuna kadar yo... Devamını Oku >>