17 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

17 Nisan Hangi Burç

17 Nisan doğumluların burcu Koç Burcudur. 17 Nisan'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

17 Nisan 2022 Koç Burcu Yorumu

Belirsiz veya gerçekçi olmayan arzular, bugün ileriye dönük hareketinizi engelleyebilir. Sonsuza kadar sürecek bir şeyin hayalini kuruyor olabilirsiniz, ancak mükemmel olmayacağından korktuğunuz için gerçekleşmesi için harekete geçmiyorsunuz. Bununla ilgili hayalleriniz gerçekte yaratabileceklerinizden farklı olsa da, sizi tatmin edecek bir sonuca ulaşmak elbette mümkün. Çalışmaya devam!

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2021 Koç Burcu Yorumu

Bugün yakınlarınızın yanlış yönlendirmesi sonucu iş arkadaşlarınız ile sorunlar yaşayabilir ve zararlı çıkabilirsiniz dikkatli olmalı gerçeklerden uzaklaşmamalısınız. Özel yaşamınızda da kıskançlık ilişkinize zarar verebilir.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2020 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koç; bugün atacağın adımlarda beklentilerinin fazla olmasından kaynaklanan finansal sorunlar yaşayabilecekken; bu durum moralini bozabilir. Kendini toparlamanın ve sosyal hayatını hareketlendirmenin yollarını arayabilir; sevdiklerine daha özenli davranma kararı alabilirsin. Kişisel isteklerine ve arzularına da zaman ayırman gereken bir gündesin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2019 Koç Burcu Yorumu

Merak duygun artıyor!İletişimi ve zekayı yöneten Merkür, bugünden itibaren burcunda hareket etmeye başlıyor. Güne epey meraklı başlayacaksın. Bu merak konusu eğitim, aşk hayatı, ailevi gibi birçok konuda olacak. Ancak öğreneceğin ilginç olayları fazla kurcalamanda fayda var. Bir süredir iş hayatında arkadaşlarının arasındaki farklılığın karşılığını görebilir. Özellikle ikna kabiliyetin ve iletişim becerin iş yerinde dikkat çekecek. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan, gün içerisinde tanışacağın kişiyle aranda bir yakınlık hissedeceksin. Bugün aynı zamanda bir süredir aklında olan ev değişikliği için harekete geçebilir, kendini yeni bir ev bakarken bulabilirsin.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2018 Koç Burcu Yorumu

Bürokratik işlerde süreç ağır ilerlese de sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.Zira bu gün kazançlarınızı sağlama almak için üst düzey yöneticilerin desteğine ihtiyacınız olacak.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Nisan 2017 Koç Burcu Yorumu

Aile konuları gündeme gelebilir. Üzerinizdeki bazı sorumlulukların başkasına devredilmesini isteyebilirsiniz. Bu haklı talebiniz kabul görecek çünkü sizi...

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
04° 13' 30" R
Ay
Koç
07° 06' 03" R
Merkür
Boğa
28° 40' 38"
Venüs
Koç
26° 18' 00"
Mars
Koç
00° 21' 31"
Jüpiter
Koç
02° 39' 25"
Satürn
Kova
25° 09' 47"
Uranüs
Boğa
15° 56' 40"
Neptün
Balık
25° 08' 04"
Plüton
Oğlak
28° 26' 51"
Chiron
Koç
15° 11' 21"
Lilith
Yengeç
04° 30' 32"
True Node
Boğa
22° 30' 15"
Son Güncelleme : 25/05/2022 13:50

Astroloji Gündemi

25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 25 Mayıs 2022, Çarşamba 25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde Ay, son açısını Balık burcundaki Mars ile yapacağından tepkisel olabilir; duygularımızın etkisiy... Devamını Oku >>