21 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

21 Nisan Hangi Burç

21 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 21 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

21 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Belirli bir proje için yaptığınız araştırmalar sonunda tamamlanabilir. Artık işinizi bitirmeye hazırsınız. Zihniniz şu anda özellikle keskin, bu yüzden iletişim içeren her türlü proje üzerinde çalışmak için iyi bir zaman. Romantik ilişkiniz de iyi gidiyor. Keyfini çıkarın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Size karşı dürüst olmayan bazı arkadaşlarınızdan önemli itiraflar duyabilir ve duyduklarınız karşısında hayrete düşebilirsiniz. Acele kararlar verip hemen hareket etmeyin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Hafta sonunda kardeşinizle ev için alışverişe gidip keyifli bir yemek sohbeti yapabilirsiniz. Mutfak atölyelerine katılmak sizin için rahatlatıcı olacaktır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Kendinize olan güveninizin son derece yüksek olduğu bir dönemdesiniz. Sevdiğinizin ilgisi moralinizi daha da yükseltecek. Sevgi duygularınızın yoğunlaştığı bu dönem içinde aşk maceralarına atılabilir, idealinizdeki kişiyle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte tatile çıkabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Nisan 2016 Boğa Burcu Yorumu

Bugün kendi isteklerinizi ön planda tutma eğilimine girebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda tespit ettiğiniz eksiklikler; kendinize haksızlıklar ettiğiniz duygusuyla, size her zamankinden farklı canlı bir gün sunabilir. Kiminle ne tür ilişkiler içine gireceğinizi bilmeniz gerekiyor. İlişkilerinizdeki düş kırıklıkları, bu dengelerde bazı zafiyetler olduğunu gösteriyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları