21 Nisan Hangi Burç

Nisan Ayının Burçları

21 Nisan Hangi Burç

21 Nisan doğumluların burcu Boğa Burcudur. 21 Nisan'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

21 Nisan 2022 Boğa Burcu Yorumu

Farklı insanlar, kültürler tanımak hoşunuza giderken fikirlerinizi anlatmaktan, yazmaktan, yaymaktan keyif alabilirsiniz. Sosyal paylaşımlarınızla dikkat çekebileceğiniz bir gün olabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Nisan 2021 Boğa Burcu Yorumu

Karşınıza çıkan partner adaylarını değerlendirirken kafanız çok karışıyor. Motivasyonunuzu arttırmaya çalışın ve her şeyi başarabileceğinize inanın. Egzersiz yapmaya başlayın ve günlük rutininize heyecan verici şeyler ekleyin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Nisan 2020 Boğa Burcu Yorumu

Çevrenizdeki kişilerin sizlerle olan etkileşimlerinin başarıyla ilerlediğini görmek sizleri epey rahatlatabilir. Daha özgüvenli ve ilgili adımları işinizde...

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Nisan 2019 Boğa Burcu Yorumu

Bugün karşıt burcunuzda Akrep'te ilerleyen Ay evlilik hayatına ve yakın arkadaşlıklara vurgu yapıyor. Beklentilerinizde daha gerçekçi olmaya bakın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Nisan 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar saat 03:42 Ay-Merkür zorlu görünümü, yakın çevrenizle olan iletişiminizde hassas ve korumaya yönelik tavırlarınız ön plandadır. Dışarıdaki dünyada ne olursa olsun, sizin sınırlarınız içinde olan herkes ve her şey kontrolünüz altında olmalıdır. Yakın çevrenizi oluşturan her insan ve her gelişmeye onca koşuşturmanızın arasında bile kulak kabartabilir, eğer sizi direkt olarak ilgilendiren bir mesele varsa hemen müdahalede bulunabilirsiniz. Tabii ki bu müdahale sert ve çözümsüzlük içermez sadece sınırlarınızın ihlal edilmesine karşı tavır almanıza neden olur. Düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşırken kendinize ait mahremiyet içeren mevzuları saklamak gereği duyabilirsiniz. Ayrıca size verilecek sırları da aynı hassasiyet içinde korumaya özen gösterebilirsiniz. Saat 08:50 Ay-Satürn karşıtlığı güven duyduğumuz kişilerle konuşmanın, bağlantı kurmanın göstergesidir. İnandığımız bir yoldan gideriz. Zamanı en iyi şekilde değerlendirmek için planlar yapabiliriz. İşlerimizi ciddiyetle yaparız. Önümüze çıkan engellerin bizi yıldırmasına izin vermeyiz. Ayakta durmayı, kendimize güvenmeyi biliriz. Hayatın ciddiyetinin farkındayız. Ailemizi, yakınlarımızı önemsediğimiz gibi, bize faydası dokunabilecek kişilerle de ilişkimizi güçlü tutmaya çalışırız. İşte böyle düşünürsek, bu görünüm gayet akıllıca ilerlememizi sağlar. Saat 19:45 Ay-Neptün görünümü, yakın çevrenizle olan her türlü temasınızda şefkat ve sevgi duygularımızın bir hayli yoğun olduğunu gösteriyor. Güzellikler gün boyu size eşlik etsin. Canı gönülden sevgilerimle,

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Nisan 2017 Boğa Burcu Yorumu

Mesleki alanınızda ilerici teknolojilerle ilgili proje ve program üretebilirsiniz. Takım çalışması örgütleyebilirsiniz. Teknolojik ve sıra dışı konularda ilerleme sağlamak için uygun bir zamandasınız. Geleneksel çizgiden uzaklaşmadan ilerlemenin esasları temel alınacaktır. Mars 5 Haziran tarihine kadar maddi ve manevi değer yaratma alanınızda ilerleyecektir. Bu alanda motivasyon, hareket, canlılık ve mücadele enerjisiyle hareket etmek için potansiyeliniz yükselecektir. Yeni yatırımlara girişmek için daha cüretkâr davranabileceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 02' 28" R
Ay
Terazi
15° 46' 08" R
Merkür
Yengeç
03° 45' 22" R
Venüs
İkizler
16° 52' 47"
Mars
Boğa
01° 19' 43"
Jüpiter
Koç
07° 57' 28"
Satürn
Kova
24° 26' 21"
Uranüs
Boğa
17° 59' 01"
Neptün
Balık
25° 25' 17"
Plüton
Oğlak
27° 39' 42"
Chiron
Koç
16° 21' 57"
Lilith
Yengeç
09° 16' 04"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 06:40

Astroloji Gündemi

7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 7 Temmuz 2022, Perşembe 7 Temmuz 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Güne biraz gergin uyansak bile hemen ardından moralimizi düzeltecek gelişmeler yaşayabiliriz. Sevdiklerimizle keyifli sohbetl... Devamını Oku >>