21 Mayıs Hangi Burç

Mayıs Ayının Burçları

21 Mayıs Hangi Burç

21 Mayıs doğumluların burcu Boğa Burcudur. 21 Mayıs'da doğan Boğa Burçları inatçı kişilerdir. Sabırlı ve güvenilirdirler. İlgi duydukları şeylere tutkuyla bağlanırlar. İlgili, korumacı ve tutkulu olmaları, onları ikili ilişkilerinde başarılı kılar.

21 Mayıs 2022 Boğa Burcu Yorumu

Hayatında değişiklik yapmak istiyorsun. Ama önüne çıkan fırsatların hangisini değerlendirmeye alacağın konusunda aklın karışabilir. İşlerini evden yürüten bir Boğa burcuysan, yaşam alanını bu doğrultuda düzenleyebilir, kendine yeni bir mini ofis oluşturabilirsin. Eğer devam eden bir ilişkin varsa, günü sevgiline ayırmak enerjini arttırabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mayıs 2021 Boğa Burcu Yorumu

Hayatın size iyi gelebileceği günler vardır ve bu o günlerden biri olabilir. Sanki gezegenler samimiyetten bahsediyor, sizi yüzeysellik ve popülerlik tuzaklarından uzaklaştırıyor. Bugün sizin için önemli olan şeyler çok daha derin olan insanlık ve şefkat kavramlarıdır.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mayıs 2020 Boğa Burcu Yorumu

Boğalar finans söz konusu olduğunda acımasızsınız. Bugün hayatınızı değiştirebilecek çok önemli bir ders alıyorsunuz. Yakın gelecekte size yardımcı olacak bu yeni yaşam dersinden en iyi şekilde yararlanın.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mayıs 2019 Boğa Burcu Yorumu

Yeni kararlar alıyorsun!Güneş bugünden itibaren hava grubunun değişkeninde hareket etmeye başlıyor. Çalışkanlığın sayesinde çok çabuk ilerlemen farklı yorumlara sebep olabilir. Değişken ruh halin zaman zaman modunu değiştirse de kaygılarının seni yönlendirmesine izin verme. Bir süre önce haksız bir durumda kaldıysan ve bu konu kapanmasıysa bugün sonuç alman mümkün. Kendi işini yapan bir Boğa burcuysan, çalışma koşullarıyla ilgili yeni kararlar alabilirsin. İlişkisi olan ya da evli bir Boğa burcuysan, değer verdiğin kişiyle akşam yemeği davetine katılabilirsiniz. Oldukça keyifli bir sohbet gerçekleşirken, kendini daha dinamik hissedeceksin.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mayıs 2018 Boğa Burcu Yorumu

Sevgili Boğalar 21 Mayıs saat 05:14-21 Haziran saat:13:07 tarihleri arasında, Güneş-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. Ek kazanç fırsatları yaratmaya, becerikli ve hızlı şekilde işlerimizi yoluna koymaya yardımcı olacak. Bu geçişi yöneten Merkür de İkizlerde ilerleyecek. Böylece, yazı, söz, iletişim, haberleşme, satış-pazarlama, medya yayıncılık, el yetenekleriniz, emlak, muhasebe, edebiyat, sanat ve bankacılıkla ilgili alanlarda girişimde bulunabiliriz. Saat 06:30-22 Mayıs saat 05:03 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. İnce eleyip sık dokuruz. Neden böyle oldu diye, hem kendimize hem de çevremizdeki insanlara yüklenebiliriz. İllaki her şey mükemmel olmalı diye düşünürüz ve bizi haklı bulmalarını isteriz. Evimiz, ailemiz, iç dünyamızda ve her konuda baskın tavırlı oluruz. Tabii ki bu halimiz önce bizi, sonra da etrafımızda bulunan kişilerle ilişkimizde sorun yaratabilir. Boşluk süresince hislerimizle, arzularımız ve isteklerimizle bir hayli meşgulüzdür. Toplumla birebir alakalı işlerinizde temkinli, iletişim konularında hoşgörülü olmanız halinde, günü stresten uzak geçirebilirsiniz. Eksiklerinizi, ihtiyaçlarınızı, yapılacakları tekrar gözden geçirmenizde yarar var.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Mayıs 2017 Boğa Burcu Yorumu

Gün boyunca kendinizi pozitif bir etkide hissetseniz de, arkadaş çevreniz, toplantı ve görüşmelerde yaşanabilecek olası iletişim hatalarına karşı dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Bir arkadaşınızla ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Geleceğe yönelik beklentilerinizle ilgili niyet, dua vb. yapmanızın faydalı olacağı bir günde bulunmaktasınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 03' 33" R
Ay
Balık
17° 51' 59" R
Merkür
Yay
21° 30' 26" R
Venüs
Yay
18° 52' 43" R
Mars
İkizler
18° 45' 45"
Jüpiter
Balık
28° 53' 32"
Satürn
Kova
19° 52' 13"
Uranüs
Boğa
16° 01' 56"
Neptün
Balık
22° 38' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 21"
Chiron
Koç
12° 09' 28"
Lilith
Yengeç
25° 42' 46"
True Node
Boğa
13° 09' 38"
Son Güncelleme : 01/12/2022 10:10

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>