19 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

19 Mart Hangi Burç

19 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 19 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

19 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Ailenizle ortak bir iş girişiminde bulunmak isteyebilirsiniz. Projelerinizi açıkladığınızda size sonuna kadar destek olacaklarını açıklamaları güveninizi sağlamlaştıracaktır. Bu sağlamlıkla ilerlemek iyi bir iş bölümü yapmanızı ve daha iyi sonuçlar almanızı kolaylaştırabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balık; motivasyonunu düşürebileceğin ve keyifsiz olduğun bir gün olabilir. Geçmişte olmuş olayları tekrar tekrar hatırlayarak; kendini sorgulama konusunda ileri gitmemeye çalışmalı ve keşke demekten vazgeçmelisin. Psikolojini çökertmek yerine isteklerin ve hayallerin için kendine bir yol haritası çıkarmalısın.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Hayalgücünüzün ve yaratıcılığınızın sınır tanımayacağı bir günde olabilirsiniz. Bu sizi, normal şartlarda hayalci davranma riskine sokacaksa da, bugün, güçlenen sezgilerinizin yol göstermesi sayesinde, doğru ve oldukça etkin hamleler yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mart 2018 Balık Burcu Yorumu

Sevgili Balıklar, saat 00:58 Ay-Venüs kavuşumu, çıkarlarınızın farkında olarak ilişkilerinizi kurgulamanın işareti. Bu pek doğanıza uymasa da, canınıza tak ettiği için, artık ben de paraya sahip olmalıyım, güce kavuşmalıyım, ne olursa olsun kazanmalıyım tarzında düşünmenizi sağlıyor. Saat 02:15 Güneş-Chiron kavuşumu, cesaret verici olduğu gibi, kurallarını kendinizin belirlediği bir dünyada yaşama arzunuzun da göstergesidir. Zihinsel, mistik ve bilinmeyen konular üzerine daha fazla eğilebileceğiniz bu dönemde, yükselen şifa gücünüzle etrafınızdaki insanlara destek olabilirsiniz. Eğer siz kötü günler yaşarken birileri size yardımcı olmadıysa, siz bu süreçte diğer insanlara destek vererek o acı günlerin bilinçaltınızda açtığı derin yaraları sarmaya çalışabilirsiniz. Sizi bugünlerde şifacı biri olarak görebilirler, böyle tanınmaktan mutlu olabilirsiniz. Sizi kimsenin kötü biri olarak görmesine tahammülünüz yoktur. Belki de bu yüzden gereğinden fazla iyilikte bulunabilirsiniz. Bu kavuşum, kendinizle bütünleşmenizi sağlayıcıdır. Bu bütünleşme, birçok probleminizi çözebilmenizde yardımcıdır. Saat 02:47 Ay-Merkür kavuşumu, maddi konularda çabuk karar vermenin göstergesidir. Ancak hesabı bilmenin önemi büyüktür. Saat 12:05 Ay-Pluto görünümü, mali konularda hızlı, yeni, sürpriz kazançların işaretçisidir. Fakat bir yanıyla da, düşünmeden fazla para harcamaya yol açabilir. Tabii ki ölçümüzü bilmemizde yarar var. Saat 22:29-20 Mart saat 04:07 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kendimizi ifade etmeye çalışırız, birileri anlamaz. En ufak bir şeye sinirleniriz ancak bu siniri dışa yansıtmakta zorlanırız. Bu saatlerde ılık bir duş almak, müzik dinlemek iyi gelecektir. Yeni haftanın hepimiz için olumlu yönde geçmesi dileğimle,

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mart 2017 Balık Burcu Yorumu

Hayalgücünüzün ve yaratıcılığınızın sınır tanımayacağı bir günde olabilirsiniz. Bu sizi, normal şartlarda hayalci davranma riskine sokacaksa da, bugün, güçlenen sezgilerinizin yol göstermesi sayesinde, doğru ve oldukça etkin hamleler yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mart 2016 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca öğretmenleriniz, doktorlarınız ve eş, ortak, yakın dostlarla iletişim konularında erteleme, problem ve mesafeli yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz. 17.40 sonrasında kendinizi çok daha rahat ifade edecek, rahatlayacak ve değer verdiğiniz insanlarla güçlü paylaşımlarda bulunabileceksiniz. İetişiminizde daha konsantre ve karşınızdaki insanlara verdiğiniz değeri gösterecek şekilde yaklaşmanız faydalı olacaktır.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 10' 12" R
Ay
İkizler
24° 17' 08" R
Merkür
Terazi
25° 25' 51" R
Venüs
Akrep
19° 35' 20" R
Mars
Terazi
08° 29' 18" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 03" R
Satürn
Kova
07° 01' 13" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 35"
Neptün
Balık
21° 24' 45"
Plüton
Oğlak
24° 19' 56"
Chiron
Koç
10° 54' 15"
Lilith
İkizler
07° 56' 37"
True Node
İkizler
03° 26' 06"
Son Güncelleme : 28/09/2021 05:00

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>