19 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

19 Mart Hangi Burç

19 Mart doğumluların burcu Balık Burcudur. 19 Mart'da doğan Balıklar genelde utangaç olmalarıyla bilinirler ve sosyal ortamlarda ilginç davranışlar sergileyebilirler. Sizi tanımaya başladıklarında, çevrenizdeki anlaşılması en kolay ve sevilen insan haline gelirler. Romantik olmalarıyla bilinirler ve, romantizmi herkes tarafından bilinen, geleneksel kalıplar çerçevesinde yaşamayı severler. Kibar, nazik ve ilgilidirler, bu nedenle sevildiklerini hissettiklerinde korumacı ve sevgi dolu davranırlar.

19 Mart 2024 Balık Burcu Yorumu

Yeni bir tarz denemek isteyebilirsiniz. Katıldığınız ortamlarda kendinizden söz ettirmek istiyorsanız kabuğunuzdan çıkmalısınız. Dışa dönük bir tutum sergileyebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mart 2023 Balık Burcu Yorumu

Yavaş yavaş da olsa kesin bir şekilde, küçük sakin adanızdan sıkılmaya başlıyorsunuz. Hayata geçirilmeyi bekleyen yeni fikirleriniz ve planlarınız var. Bunları daha fazla ertelemeyin. Bavulunuzu toplayıp yeni dünyalara yelken açın. Fikirlerinizi etrafınızdakilerle paylaşırsanız, size destek verecek dinamik bir tayfanız da olacak.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mart 2022 Balık Burcu Yorumu

Bugün biraz dinlenmek hatta direkt boş boş oturmak isteyebilirsin. İşin garip yanı, başkalarıyla uyumlu, rahat ve tasasız bir ilişki geliştirmek için zorunlu olan basit ödünleri bile vermeye şu an hiç tahammülün yok. İçsel gerilimlerine rağmen etkileşime girecek misin insanlarla? Yoksa sıkılıyor olmana rağmen tek mi kalmayı tercih edeceksin? Bu meselelerle ilgili savaş vereceksin; senin için ufukta birazcık sıkıntı görünüyor.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mart 2021 Balık Burcu Yorumu

Partnerinize duyduğunuz sevgiyi ve bu ilişkinin sizin için önemini ifade etmek çok önemlidir. Bunun hakkında konuşmak sizin için kolay olmayabilir ama bunu yaparsanız gün sonunda daha iyi hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mart 2020 Balık Burcu Yorumu

Gün boyunca etkin olan Ay Merkür 120 si ile aile büyüklerinizle zaman geçirebilir, sizden yaşça büyük kişilerin desteğini alabilir ve finansal durumunuz ve kariyerinizle ilgili olumlu bir fırsat elde edebilirsiniz. Görüşmelerinizin başarılı geçeceği bugünün akşamında etkin olan Ay Güneş uyumu ile ilişkilerinizde özgüvenli, kararlı yaklaşımlarınızda ne istediğinizi bilerek hareket edecek, şartları kendi lehinize döndürebilecek, devam eden ilişkilerinizde uyumu ve mutluluğu hissedebileceksiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Mart 2019 Balık Burcu Yorumu

Hayalgücünüzün ve yaratıcılığınızın sınır tanımayacağı bir günde olabilirsiniz. Bu sizi, normal şartlarda hayalci davranma riskine sokacaksa da, bugün, güçlenen sezgilerinizin yol göstermesi sayesinde, doğru ve oldukça etkin hamleler yapabilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
09° 07' 26" R
Ay
Balık
00° 16' 06" R
Merkür
Boğa
21° 55' 33"
Venüs
İkizler
07° 36' 21"
Mars
Koç
22° 24' 33"
Jüpiter
İkizler
00° 57' 24"
Satürn
Balık
18° 39' 11"
Uranüs
Boğa
24° 03' 46"
Neptün
Balık
29° 37' 56"
Plüton
Kova
01° 56' 06"
Chiron
Koç
22° 10' 37"
Lilith
Başak
26° 38' 12"
True Node
Koç
14° 02' 06"
Son Güncelleme : 30/05/2024 04:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>