23 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

23 Mart Hangi Burç

23 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 23 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

23 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Tumturaklı duygu gösterileri bugün her zamanki gibi mutlulukla karşılanmayabilir. Çevrenizdekilerin saygısını kazanmak için biraz daha kontrollü olmanızın gerekebileceğini anlamalısınız. Hareketlerinize biraz hakim olup yere sağlam basmanın ve istikrarın önemini kavrayın. Siz isteseniz de istemeseniz de sizi bu noktaya çeken güçlü etkenler olacağına göre, direnmenin ne anlamı var?

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Son zamanlarda yaşadığınız ruhani atılımlar sizi hem coşkulu hem kederli hissettirebilir. Duygusal yönünüz bunun manevi yolunuzda net bir adım olduğunu söylerken mantıklı yönünüz bunun gerçekliğinden kuşku duymanıza neden olabilir. Gerçekliğin göreceli olduğunu ve hissettiğiniz şeyin en azından sizin için geçerli olduğunu düşünerek avunun, sonra da yolunuza devam edin!

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Ay’ın Akrep burcundaki seyahati derin duyguları hayatınıza taşıyacak. Yurt dışında yaşama fikrine sıcak bakmaya başlar, yeni hayat düzeninizin planlamasını yapabilirsiniz. Gerekli evrak ve uyulması gereken kuralların içeriğini saptamakla fikirlerinizi somutlaştırmak işinizi kolaylaştırır. Artık yeni bir hayat sistemine geçme isteği ön plana çıkar.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Bugün yönetici gezegeniniz Mars ile Güneş arasında zorlu bir etkileşim meydana geliyor. Mücadeleci bir gündesiniz. İş hayatınızda belirli kuralların üstesinden gelmek için epey çaba sar edersiniz. Karşınızdakiler pes etmediğinizi görünce fikirlerinizi kabul etmek zorunda kalırlar. Akşam saatlerinde masajla bedeninizi rahatlatın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Mart 2017 Koç Burcu Yorumu

Sevgili Koçlar, saat 05:28 itibariyle Ay-Kova burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, özgürce hareket etmenin göstergesidir. Hayallerinizi gerçekleştirme kararlılığınızı, dostluklarınızı ve umutlarınızı güçlendirir. Saat 10:57 Ay-Güneş olumlu görünümü, sosyal hayatta aktif, paylaşıma açık ve cesaretinizi sergilemekten yana olduğunuzun göstergesidir. Başkalarıyla görüş alışverişinde bulunmaktan son derece hoşlanabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamda hangi mevzuda konuşulsa, o konuda fikrinizi ortaya koymak istersiniz. Ayrıca toplumsal olaylara da karşı duyarlısınızdır. Saat 17:06 Ay-Venüs görünüm etksinde, doplumsal sınıf ayrılıklarından, yasalarla denetim altına alınmış sınırlanmışlıklardan hoşlanmayız. Bu konuda fikirlerinizi sonuna kadar savunabilirsiniz. Giyim tarzınız rahat hareket edebilmenizi sağlayıcı şekildedir. Öne çıkan bir yönünüzle hemen dikkati çekebilirsiniz. Günün aydınlığı, bereketi, şansı sizden yana olsun. Kalben Sevgilerimle,

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
06° 54' 56" R
Ay
Akrep
24° 14' 17" R
Merkür
Oğlak
29° 05' 51"
Venüs
Oğlak
11° 12' 03"
Mars
Oğlak
01° 43' 24"
Jüpiter
Balık
06° 02' 55"
Satürn
Kova
14° 52' 33"
Uranüs
Boğa
10° 50' 53"
Neptün
Balık
21° 16' 41"
Plüton
Oğlak
26° 47' 04"
Chiron
Koç
09° 05' 24"
Lilith
İkizler
21° 20' 05"
True Node
Boğa
29° 12' 31"
Son Güncelleme : 27/01/2022 00:50

Astroloji Gündemi

26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 26 Ocak 2022, Çarşamba 26 Ocak 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Dün başlayan gerilimli hava bugünde devam ediyor. Özellikle sabah erken saatlerde ulaşımda ve iletişimde sıkıntılar olabilir,... Devamını Oku >>