23 Mart Hangi Burç

Mart Ayının Burçları

23 Mart Hangi Burç

23 Mart doğumluların burcu Koç Burcudur. 23 Mart'da doğan Koç burçları, zeki, kendine güvenen ve hırslı olmalarıyla bilinirler. Yaptıkları her işte iddialıdırlar ve düşüncelerini ifade ederken çevrelerindeki insanlar üzerinde etki bırakırlar. Bu nedenle ikna kabiliyetleri yüksektir.

23 Mart 2023 Koç Burcu Yorumu

Bugün senin için hem rahat hem de daha verimli geçecek. Bazı konulara aklını vermen daha kolay olacak ve ortaya koyduğun emeğin karşılığını alabileceksin. Günü boş geçirmemeli ve senin için önem teşkil eden konulara odaklanmalısın.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Mart 2022 Koç Burcu Yorumu

Bugün duygusal konulara eğilimin artabilir. Aniden meydana gelen olaylar karşısında duygusal karışıklık yaşayabilir, önceden sorun etmediğin durumları sorun edebilirsin. İş yerinde oluşan problemleri çözerek, liderlik vasfını ortaya çıkaracaksın. Geçen gün tartıştığın arkadaşınla akşam saatlerinde bir araya gelebilir ve aranızdaki buzları eritebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Mart 2021 Koç Burcu Yorumu

Tumturaklı duygu gösterileri bugün her zamanki gibi mutlulukla karşılanmayabilir. Çevrenizdekilerin saygısını kazanmak için biraz daha kontrollü olmanızın gerekebileceğini anlamalısınız. Hareketlerinize biraz hakim olup yere sağlam basmanın ve istikrarın önemini kavrayın. Siz isteseniz de istemeseniz de sizi bu noktaya çeken güçlü etkenler olacağına göre, direnmenin ne anlamı var?

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Mart 2020 Koç Burcu Yorumu

Kendi kafanızda kurduklarınızdan kendiniz sıkıldınız artık. Beyninizdeki düşüncelerden kaçmak istiyorsunuz. Dinlenmeye çok ihtiyacınız var. Ancak fiziksel dinlenmeden bahsetmiyorum. Kafanızı bir boşaltmanız ve içindekileri tekrar yerli yerine koymanız gerekiyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Mart 2019 Koç Burcu Yorumu

Nezaketini koruyorsun!Bugün insanların aniden değişen davranışlarına çok şaşıracaksın. Ne oluyor da bir anda insanlar bu hale geliyor demeden edemeyeceksin. Her ne olursa olsun nezaketini koruyacak ve kendine odaklanacaksın. Gün içerisinde kariyerine dair önemli bir teklif olabilirsin. Kendini geliştirmenin faydasını bir kez daha göreceksin. Evli bir Koç burcuysan, eşinin ailesindeki bazı bireylerin bilmiş tavırlarından rahatsızlık duyabilirsin. Sanatla ilgilenen bir Koç burcuysan, çalışmalarını daha iyi sürdürebilmek adına sakin bir yer arayışında olabilirsin. Akşam saatlerinde eski bir eşyaya denk gelmek seni hüzünlendirecek.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Mart 2018 Koç Burcu Yorumu

Venüs'ten aldığınız olumlu etki sayesinde kişisel görüntünüzde gözle görülür bir cazibe var. Beklentilerinizde önemli gelişmelerin gündeme gelmesiyle kafanız karışabilir. Bazı özel durumlar söz konusu. Temponuz hızlanıyor.

Koç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 31' 04" R
Ay
Balık
28° 34' 38" R
Merkür
Başak
19° 46' 35" R
Venüs
Aslan
22° 05' 02" R
Mars
Terazi
21° 07' 06" R
Jüpiter
Boğa
14° 36' 14" R
Satürn
Balık
01° 35' 21" R
Uranüs
Boğa
22° 41' 26"
Neptün
Balık
26° 00' 43"
Plüton
Oğlak
27° 55' 36"
Chiron
Koç
18° 14' 06"
Lilith
Aslan
29° 29' 01"
True Node
Koç
24° 55' 12"
Son Güncelleme : 29/09/2023 01:00

Astroloji Gündemi

28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 28 Eylül 2023, Perşembe 28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>