17 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

17 Kasım Hangi Burç

17 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 17 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

17 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Güven duygusunu yeniden sorguluyorsun. Şüphe duyduğun konuları içine atmaktansa, arkadaşlarınla açık açık konuşmayı tercih edeceksin. Sanatla ilgilenen bir Akrep burcuysan, katılacağın sergi ya da söyleşilerde yeni kişiler ile tanışabilirsin. Eski bir mülkü elden çıkarmak, cebini rahatlatabilir. Hobilerini ticarete çevirmek için de extra zaman harcayabilirsin. Son günlerde sağlığın için daha çok çabalamanın artılarını hissedeceksin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Gün içinde ilişkilerinizde ve görüşmelerinizdeki iletişiminizde, duygularınızı daha fazla ön planda tutarak, soğuk ve mesafeli davranışlar yerine, sevginizi göstermeniz ve sıcakkanlı davranmanızın faydalı olacağı bugün, yakın çevre ilişkileri ve trafikte gerginliklerle karşılaşabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Ay Yengeç burcunda seyahat ederken seyahate çıkabilir, uzaktaki dostlarınızdan haber alabilirsiniz. Deniz kenarındaki yerlerde vakit geçirebilirsiniz.Yabancılar, yurt dışındakilerle irtibata geçmek gündeme gelebilir. Akademik konularla ilgilenebilirsiniz. Bir yabancıyla aranızda duygusal ilişki yaşanabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler, 17 Kasım saat:04:33-1 Aralık saat:14:12 tarihleri arasında Yay burcunda gerileyecek Merkür: Parasal kazançlar, bağlantılar, girişimler ve işlerle alakalı konular, yatırım, ticaret ve hukukla alakalı konular ve parasal meseleler, sözleşme, kira kontratları, veraset davaları, para kazanmak amaçlı yapılan yolculuklar, eşinizin veya sizin bir akrabanızla alakalı maddi konular, taşınmaz mallar, eğitim giderleri, menkul değerler, borsa işleri, bir ürünün pazarlanması, para kazanmak amaçlı çalışmalar, gelir artışı, vergilerle ilgili konularda etkilidir. Tüm burçlar için genel not: Yorumunuzda söz edilen konularda, ani karar vermemeli, daha önce verilmiş kararları tekrar gözden geçirmelisiniz. Durumunuzu risk altına almayınız. Diyelim ki, çok önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve karar vermek için süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. O zaman yapmanız gereken dikkatli incelemek, analiz etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket etmekte yarar var. Gönül dolusu sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

İlişkileriniz arasındaki gizli rekabet ortamları sizi huzursuz edebilir. Bu tarz oluşumlar içeresinden nazikçe çıkmayı tercih edebilir ya da yapıcı olarak arabulucu davranışlar sergileyebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
05° 23' 51" R
Ay
Akrep
03° 26' 54" R
Merkür
Kova
00° 51' 51" R
Venüs
Oğlak
11° 23' 55"
Mars
Oğlak
00° 38' 19"
Jüpiter
Balık
05° 42' 42"
Satürn
Kova
14° 41' 53"
Uranüs
Boğa
10° 50' 18"
Neptün
Balık
21° 14' 06"
Plüton
Oğlak
26° 44' 08"
Chiron
Koç
09° 02' 29"
Lilith
İkizler
21° 10' 09"
True Node
Boğa
29° 12' 04"
Son Güncelleme : 25/01/2022 13:00

Astroloji Gündemi

25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 25 Ocak 2022, Salı 25 Ocak 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Sabah erken saatlerde Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte hareketli ve sürprizlerle dolu bir güne başlayabiliriz. Bugün... Devamını Oku >>