17 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

17 Kasım Hangi Burç

17 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 17 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

17 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Ekonomik değerlendirmeler yaparken kayıplarınızın nedenlerine de odaklanmalısınız. Kısa vadeli gelirlerinizi yönetmek için aile büyüklerinizden ya da işin uzmanından destek alabilirsiniz. Duygusal tatmin için gereksiz harcamalar ve konuşmalardan uzak durun.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Yalnız kaldığınız zaman çok daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde, sürekli kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Ay, karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle olan ilişkinize olumlu yansıyor. Karamsar olmamalısınız...

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Hareketli bir gün sizi bekliyor olabilir. Kardeşlerle ilgili konular önem kazanabilir. Ailenize karşı sorumlu olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz. Evinizle ilgili uğraşlar olabilir. İkili ilişkilerinizde hassas durumlar ortaya çıkabilir. Akışta kalmaya özen göstermelisiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bugün kendini etkinlikler içinde bulacaksın. Katıldığın ortamlarda yeni tanıştığın birisinin ilgisi hoşuna gidebilir ve birden duygu değişimi yaşayıp bağlandığını düşünebilirsin. Etrafındaki kişilerin gözleri üzerinde olacak. Duygularını ve hislerini iyi bir şekilde yönetebilmenin mutluluğunu yaşayacaksın. Ufak tefek sıkıntıların üzerinde durmamaya kararlısın. Anlamsız bir tartışmaya şahit olabilirsin. İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysan, ummadığın kişinin sana olan ilgisi, duygularını yeniden harekete geçirebilir. Şartlar, yaşamını zorladığından, alanın olmasa bile önüne gelen ek iş tekliflerine sıcak bakıyorsun. Ailede, senden yaşça küçük, eğitim gören bir yakınına maddi destekte bulunabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Son derece aktif bir tutum içine gireceksiniz. Fırsatlar ayağınıza kadar gelecek. Ne istediğinizi tam olarak tespit etmelisiniz. İsteklerinizi oluşturabilecek enerjiye sahipsiniz. Dostlarınız da sizi destekleyecek.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Burcunuzda ilerleyen Güneş ve gezegenlere bugün Ay da katılırken cazibeniz ve karizmanızla dikkat çekici olabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Lider, yönetici özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak sübjektif davranmaktan kaçınmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 32' 13" R
Ay
Boğa
03° 07' 54" R
Merkür
Yay
26° 42' 27" R
Venüs
Yay
23° 10' 60"
Mars
İkizler
17° 26' 58"
Jüpiter
Balık
28° 59' 58"
Satürn
Kova
20° 05' 48"
Uranüs
Boğa
15° 54' 26"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 24"
Chiron
Koç
12° 05' 42"
Lilith
Yengeç
26° 05' 49"
True Node
Boğa
13° 14' 31"
Son Güncelleme : 04/12/2022 20:30

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>