17 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

17 Kasım Hangi Burç

17 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 17 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

17 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

İş hayatınızda ani gelişmeler karşısına nasıl davranacağınızı belirlemekte zorlanabilir yanlış kararlar alabilirsiniz dikkatli olun ve iş hayatınızda yaşanan gelişmeleri aileniz dışında gelişmeleri kimse ile paylaşmayın. Kıskanç insanların varlığını unutmadan hareket etmeniz yararınıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise aşka teslim olmuş yüreğiniz size huzurun kapılarını aralayacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler, 17 Kasım saat:04:33-1 Aralık saat:14:12 tarihleri arasında Yay burcunda gerileyecek Merkür: Parasal kazançlar, bağlantılar, girişimler ve işlerle alakalı konular, yatırım, ticaret ve hukukla alakalı konular ve parasal meseleler, sözleşme, kira kontratları, veraset davaları, para kazanmak amaçlı yapılan yolculuklar, eşinizin veya sizin bir akrabanızla alakalı maddi konular, taşınmaz mallar, eğitim giderleri, menkul değerler, borsa işleri, bir ürünün pazarlanması, para kazanmak amaçlı çalışmalar, gelir artışı, vergilerle ilgili konularda etkilidir. Tüm burçlar için genel not: Yorumunuzda söz edilen konularda, ani karar vermemeli, daha önce verilmiş kararları tekrar gözden geçirmelisiniz. Durumunuzu risk altına almayınız. Diyelim ki, çok önemli bir gelişmeyle karşılaştınız ve karar vermek için süre ne yazık ki az ve şöyle bir düşündüğünüzde bir daha böyle bir fırsatın önünüze çıkması neredeyse imkansız. O zaman yapmanız gereken dikkatli incelemek, analiz etmektir. Görünenlerle yetinmeden, her şeyi detaylı bir şekilde ele alarak, tek bir açık nokta bırakmadan veya tek bir parça eksik kalmadan hareket etmekte yarar var. Gönül dolusu sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Burcunuzda ilerleyen Güneş ve gezegenlere bugün Ay da katılırken cazibeniz ve karizmanızla dikkat çekici olabilirsiniz. İlişkilerinizde söz sahibi olabilirsiniz. Lider, yönetici özelliklerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ancak sübjektif davranmaktan kaçınmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Kendinize vakit ayırmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Yakın çevrenizle de birtakım eğlenceli planlar yapabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlarla güzel ve hareketli bir gün geçirmek sizin elinizde.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
22° 03' 00" R
Ay
Koç
17° 58' 41"
Merkür
Koç
14° 13' 30"
Venüs
Koç
26° 14' 58"
Mars
İkizler
22° 53' 29"
Jüpiter
Kova
25° 14' 40"
Satürn
Kova
12° 08' 15"
Uranüs
Boğa
09° 35' 36"
Neptün
Balık
21° 47' 36"
Plüton
Oğlak
26° 44' 44"
Chiron
Koç
09° 38' 20"
Lilith
Boğa
19° 10' 41"
True Node
İkizler
11° 46' 27"
Son Güncelleme : 11/04/2021 20:40

Astroloji Gündemi

11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Nisan 2021, Pazar 11 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Nisan 2021 Pazar yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında n... Devamını Oku >>