16 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

16 Kasım Hangi Burç

16 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 16 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

16 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Ay'ın Yay burcundaki seyahati finansal konuları ön plana taşıyor.Gelir – gider hesabı yapabilir, bütçenizi planlayabilirsiniz. Venüs ile Jüpiter arasındaki sert etkileşim kendinizi huzursuz hissetmenize ve kafanızın karışmasına sebep olabilir. Geçmişte kalmış kişilerden haberler alabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerin gizli düşmanlıklarına karşı dikkatli olun.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Akrabalarla veya yakın çevrenizi güzelleştirmekle zaman geçirin. Sosyal ilişkiler olumlu devam edecek. Alışveriş veya yemekte aşırıya kaçmayın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Yeni bir ilişkiye başlama kararı alabilirsiniz. Geçmişi tamamen arkanızda bırakmak için radikal kararları hayatınıza uyarlamak isteyeceksiniz. Hatalarınızı yeniden sorguluyor olabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler, Saat 03:50-11:19 arasında Ay-Boşluk etkisindeyiz. Kimseye anlayış göstermek zorunda değilim diye düşünebilirsiniz. Eğer partneriniz bu ilişkide rahat davranıyor ve problemleri görmezden geliyorsa, sıkıntınızı ya içinize atarsınız veyahut isyan edebilirsiniz. Ancak sakin olmamızda yarar var. Saat 11:19 itibariyle burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay etkisinde insanları kolaylıkla etkileme gücünüz yüksek. Düşüncelerinize fazlasıyla değer verebilir, birilerinin ne söylediğini pek umursamazsınız. İhtiyacınız ne ise, ona göre bir planlamada bulunarak günü değerlendirebilirsiniz. Kuvvetli sahip olma güdünüz ve sezgilerinizle her durumun, her insanın iç yüzünü kolayca hissedebilirsiniz. Saat 18:21 Venüs-Neptün görünümü gayet olumludur. Size aşkta yeni bir şans, huzur, sevgi, ilgi, güzellik sağlar. Sorunları çözmenizde manevi gücünüz olur. Sanatsal anlamda becerinizi sergileme fırsatı sunar. Yaratıcı tarzda çalışmalar için de esin kaynağıdır. Saat 18:48 Güneş-Chiron olumlu görünümü, iyi niyetli bir şekilde aşk hayatınızı, çocuklarla alakalı meseleleri veya genel olarak yaşamı ele aldığınızı gösterir. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade ederek durumları kontrol altına almak istersiniz. Yüreğinizde huzur, gözlerinizde mutluluk eksik olmasın..

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün, gece geç saatlere kadar sürecek. Öğle saatlerinde birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını paylaşabilir. Vereceğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güveniyorsunuz ama şans da sizin yanınızdan hiç ayrılmıyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 08' 10" R
Ay
İkizler
23° 52' 29" R
Merkür
Terazi
25° 26' 03" R
Venüs
Akrep
19° 33' 00" R
Mars
Terazi
08° 27' 56" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 11" R
Satürn
Kova
07° 01' 16" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 38"
Neptün
Balık
21° 24' 48"
Plüton
Oğlak
24° 19' 57"
Chiron
Koç
10° 54' 20"
Lilith
İkizler
07° 56' 24"
True Node
İkizler
03° 26' 05"
Son Güncelleme : 28/09/2021 04:10

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>