16 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

16 Kasım Hangi Burç

16 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 16 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

16 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Başkalarının etkisinde kalarak kendinizde kusur bulma huyu var sizde. Güzelliklerinizin farkına varın! Bu yüzden aşka da küsmüş gibisiniz. Bu akşam tanıştırılacağınız bir kişi bu halinize son verebilir. İşinizde bir türlü istediğiniz başarıyı gösteremiyorsunuz. Bu huzursuz haliniz göze batıyor. Arzuladığınız iş için araştırmalar yapmanın zamanı geldi. Mali problemler yüzünden, verdiğiniz bir karardan vazgeçebilirsiniz. Bir süredir ihmal ettiğiniz sağlık problemleriyle ilgilenmek için uygun bir gün.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Ay Koç burcunda ilerlerken hareketli bir gündeyiz ve siz de bu enerjiyle sağlığınızla, çevrenizin hijyen ve düzeniyle ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir. Uzmanlardan yardım alabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Bugün çok sabırsız olmamaya çalışsan iyi olur. Şu an bir düzine işi aynı anda yapmaya çalışarak biraz aceleci davranabilirsin. Her bir şeyi çözmeye çalışmanın imkansız olduğunu görebilirsin. Bu yüzden sadece tek bir şeye odaklanmaya bak. Çevrendekilerden seni biraz yalnız bırakmalarını iste. Araya giren olmasın, gelen o telefonlara da bakma. Sessiz sakin şekilde odaklanırsan, daha verimli olacaksın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bugün karşına çıkan sorunlarla başa çıkmanın kolaylaşacağına şahit olabilirsin. Etrafındaki kişilerin iş bulamama ve maddiyatla ilgili sıkıntılarına çare olamamak canını sıkabilir. Hafta sonu mesaisine kalacak bir Akrep burcuysan, üstünde bir durgunluk ve üşengeçlik hali olabilir. Karşı cinsten aranın bozuk olduğu biri varsa bugün onunla aran yeniden eski haline dönebilir. Çocukları olan bir Akrep burcuysan, ne zamandır istedikleri etkinliğe katılmalarını sağlayabilir, birlikte keyifli bir zaman geçirebilirsin. Uzun zamandır senden haber bekleyen bir dostun ile iletişime geçeceksin. Akşam saatlerinde ortak arkadaşlarınla buluşacaksın. Arkadaşlarınla buluşmak, onların dertlerine yoldaşlık yapabilmek ön planda olacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler 16 Kasım saat:01:21-1 Ocak 2019 saat:05:20 tarihleri arasında Balık burcunda ilerleyecek Mars, aşkta kavga, tartışma, mücadele etme, problem çekme gibi hallerden uzak duracağımızın göstergesidir. Karşınıza çıkacak kişi veya hayatınızda olan insan sizi fazla zorlamamalı, hatta tam tersine size huzur vermeye çalışmalı diye düşünürsünüz. Uzlaşmaya niyetiniz yok. İdare etmek, zaman vermek, anlayış göstermek zorunda değilim diye kestirip atabilirsiniz. Ancak bir yandan da aşıksanız, geri adım atmaya da her an hazır gibisinizdir. Genel anlamıyla döneme baktığımızda, kendimizi suyun üstünde sakince, bazen taşların etrafından süzülerek akışa göre yol alan bir yaprağa benzetebiliriz. Tüm isteğimiz hayal kırıklıklardan uzak, sorunlardan olabildiğince kaçarak kendimize bir dünya yaratmaktır. İdeallerimize ulaşmak istiyoruz ama mücadele gerekiyorsa beklemeye razı gibiyiz. 16 Kasım 2018-4 Haziran 2020 tarihleri arasında Yengeç-Oğlak burç düzleminde etkili olacak Düğüm geçişleri, fikirlerimizi geliştirmede, eğitim ve iş seçeneklerimizi belirlemede, kendimize bir yuva kurmada, inançla, azimle hedefimize ulaşmada bize hayatı öğretiyor. Gelişmeler bizi farklı yerlere, ülkülere, görüşlere sahip olmaya, bildiklerinizi insanlara ifade etmeye, dar kalıplardan çıkış gelişmeye, büyümeye çağırıyor. Bu süreçte uzmanlık alanınız belirlenecek. Eğitiminiz ona göre olacak. Yakın çevrenizden ziyade, daha uzaklara gitmeyi, oralarda yurt edinmeyi isteyeceksiniz. İstemenizi sağlayan fırsatlar karşınıza çıkacak. Tabii ki aşina olduğunuz yerden uzak durmayacaksınız. Bir ayağınız yine burada olacak. Sadece bir görmek, anlamak, keşfetmek, başkalarına da yol göstermek vaktidir. Dışa açılın. Yerler görün, bilginizi geliştirin, uzmanlaşın. Bunlar şıp diye olmayacak. Yeri gelecek zorlanacaksınız. Gittiğiniz yerde koşullar ağır gelecek. Ama azimli olursanız başaracaksınız. Ufkunuz genişleyecek. Kalıpların içinden çıkın. Siz ne kadar buna açık olursanız, sorumluluklar da o kadar hafif gelir. Dünyada neler oluyor, ülkenizi temsil edin, başka ülkelerin adet, örf ve geleneklerini öğrenin. Aradaki farkı görün. Yolculuklar yapın, trendleri takip edin. Tez hazırlayın, master yapın. Daha yükseği hedefleyin. Hakkınız için yasal veya hangi anlamda olursa olsun savaşın. Birileri beğenmezmiş, kabul edemezmiş değil, doğru yolda iseniz asla pes etmeyin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 14' 36" R
Ay
Kova
28° 27' 57" R
Merkür
Boğa
26° 42' 30"
Venüs
Aslan
03° 30' 13"
Mars
Aslan
11° 22' 52"
Jüpiter
Boğa
05° 08' 54"
Satürn
Balık
07° 09' 09"
Uranüs
Boğa
20° 39' 04"
Neptün
Balık
27° 33' 41"
Plüton
Kova
00° 02' 05"
Chiron
Koç
19° 08' 34"
Lilith
Aslan
17° 00' 10"
True Node
Boğa
03° 03' 23"
Son Güncelleme : 09/06/2023 10:40

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>