12 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

12 Kasım Hangi Burç

12 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 12 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

12 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Olaylara akılcı bir şekilde yaklaşman, haklılığını bir kez daha gözler önüne serecek. Bugün iletişim senin için çok önemli. İlişkisi olan ya da evli bir Akrep burcuysan, değer verdiğin kişiyle geleceğinizle ilgili önemli konuşmalar yapabilirsin. Ancak bu konuşmalar bazı fikir ayrılıkları ve sorunları da beraberinde getirebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

İnsanlarla olan olumlu ve sıcak ilişkileriniz en sonunda meyvesini verecek ve size hiç ummadığınız bir yerden destek gelmesini sağlayacak. Bu fırsatı yakalayıp aklınızdaki projelerden bahsedin ki, hem çevrenizdekiler hem sizin için kalıcı ve olumlu değişiklikler sağlanabilsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Sosyal etkinlikler, bilim, teknoloji, okült, astroloji ya da sosyal bilimler gibi ilginç alanlarda faaliyet gösteren ilginç insanlarla sizi buluşturabilir. Bu insanlara hayran olmanız olası, onlar da size hayran olacak! Öte yandan, akşam kendinize, hayatınızdaki erkeğe özel biraz zaman ayırın. Tüm bu entelektüel sohbetin ardından yalnızca size özel sarf edilmiş basit tatlı sözler duymak isteyebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bugün çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınızla ilgilenebilirsiniz. İşlerinizi planlamanız sizi rahatlatacaktır. Birlikte çalıştığınız kişilerin hayatlarıyla ilgilenebilirsiniz. Sizi yoran konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Yakın ilişkilerinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Gün içinde kendinize de zaman ayırmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Bugün araba kullanırken hiç kimseyle polemiğe girmeyin. Tartışmalardan uzak durun. Kardeşlerinizle ilişkileriniz zorlu ilerleyebilir. Yeteneklerinizi en derin anlamıyla kullanacağınız bir gündesiniz. Sessiz bir ortamda çok üretken fikirlerinizi hayata geçirin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden hayatınızdaki kadın figürler, anneniz ve eğer siz bir erkekseniz eşinizle ilgili konularda belirsizlik ve durağanlık yaşayabilirsiniz. İlişkilerde yeni kararlar almamanız gereken ve yaşayacağınız her duyguyu normal ve insana özgü olarak kabul etmeniz gereken enerjisi durağan bir günde bulunmaktasınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 05' 40" R
Ay
Balık
18° 20' 27" R
Merkür
Yay
21° 33' 36" R
Venüs
Yay
18° 55' 20" R
Mars
İkizler
18° 44' 58"
Jüpiter
Balık
28° 53' 35"
Satürn
Kova
19° 52' 21"
Uranüs
Boğa
16° 01' 52"
Neptün
Balık
22° 38' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 24"
Chiron
Koç
12° 09' 26"
Lilith
Yengeç
25° 43' 00"
True Node
Boğa
13° 09' 40"
Son Güncelleme : 01/12/2022 11:00

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>