3 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

3 Kasım Hangi Burç

3 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 3 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

3 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Ağırkanlı davranışlarınız etrafınızdakilerle zaman zaman gerilmenize neden olabilir. İş yerinde rekabet artıyor. Sende bu rekabete ayak uydurmalısın. İlişkisi yeni bitmiş bir Akrep burucuysan eski sevgilin senden bir şans daha isteyebilir. Ancak bu konudaki kararın netlik kazandı. Ona olmayacağına dair mantıklı bir açıklama yapabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Maddi beklentilerinizin artması ve gelirlerinizi değerlendirmeniz adına bazı fırsatlar yakalayabileceksiniz. İlişkilerde karşı taraftan beklentileriniz artabilir. Eski dostlarla kurulan yeni iletişimler size bugün huzur verecektir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler, günün ilk etkili enerjisi Saat 02:40 Ay-Güneş olumlu görünümü sizleri rahatlatır. En azından üzerinizdeki baskıları hafifleticidir. Saat 08:22 Ay-Neptün karşıtlığında, kiminle konuşsak dertlerinden endişelerden bahsederler. Fakat bir ses, aşk sana yakın der. Ne dersiniz, biraz rahatlamak için o sese kulak verelim mi? Saat 17:15 Ay-Pluto görünümü, sizi destekleyicidir. Çevrenizdeki insanlar üzerinde sözel anlamda etkili olabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Venüs ile Satürn'ün uyumlu etkileşimi uyumlu etkileşimi, uzun zamandır perde arkasından yürüttüğünüz bir ilişkiyi daha somut verilere dayandırmanıza destek olacak. Gizli bir projenin artık uygulama aşamasına geçmesi için herkese duyurulması gerekir. Bu gün bu duyuruyu yapmak iyi olacaktır.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2016 Akrep Burcu Yorumu

Sessiz halletmeye çalıştığınız bir problem, iradeniz dışında kulaktan kulağa yayılıyor. Bundan sorumlu tutup suçlayacağınız kişi, ummadığınız şekilde ters tepki verebilir. Geçmişte başınızdan geçen sevimsiz bir olayı, onun bir benzeri olaya tanık olarak yeniden anımsayacaksınız. Bu, sıkıntılı bir iki gün geçirmenize neden olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 59' 26" R
Ay
Boğa
16° 22' 38" R
Merkür
Terazi
11° 14' 23" R
Venüs
Yay
15° 45' 08" R
Mars
Terazi
24° 22' 41"
Jüpiter
Kova
22° 21' 20"
Satürn
Kova
06° 58' 55"
Uranüs
Boğa
13° 20' 47"
Neptün
Balık
20° 50' 13"
Plüton
Oğlak
24° 22' 23"
Chiron
Koç
09° 50' 07"
Lilith
İkizler
10° 36' 47"
True Node
İkizler
01° 55' 07"
Son Güncelleme : 22/10/2021 07:30

Astroloji Gündemi

Mars - Plüton Karesi Kesinleşiyor 22 Ekim 2021, Cuma Mars - Plüton Karesi Kesinleşiyor Mars ve Pluto sert kontağının halen zorlayıcı etkileri altındayız... Hem kişisel hem de kitlesel manada ortamımıza sıkıntılı... Devamını Oku >>