3 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

3 Kasım Hangi Burç

3 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 3 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

3 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Aradığınız doğru insanı bulmak için biraz daha bekleyeceksiniz ama bu beklemenin karşılığını da fazlasıyla alacaksınız. Son günlerde işleriniz fazlasıyla arttı. Bugün programda olmayan bazı işlerin de eklenmesiyle iyice bunalacaksınız. Uzun süredir beklediğiniz para bugünlerde gelecek. Ama yine de sıraya girmiş bekleyen ödemelere yetmeyecek. Tuzlu yiyeceklerden uzak durun. Tuzu kesince neden kilolu durduğunuzu net bir şekilde görebileceksiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Bugün Ay Terazi burcunda ilerliyor. Güne erken başlayabilir ve ev içindeki, iş hayatınızdaki görevlerinizi yerine getirip, yapılacak işlerle meşgul olabilirsiniz. Sağlıkla ilgili kendiniz veya aile üyeleriniz için destek alabilirsiniz. Akşam saatlerinde yediklerinize dikkat edin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Bugün sizin için oldukça yoğun geçecek. Önemli kararlar alabilirsiniz. Zamanı doğru değerlendirmeniz, başarılarınız için etkili olacaktır.AKREP Aşk ve İlişkiler: Espirili bir tutum içinde, eş ya da sevgiliniz ile günün tadınızı çıkarabilirsiniz.AKREP Finans: Finansal olarak rahat bir günde olacaksınız. Faydalı amaçlar için harcamalar yapabilirsiniz.AKREP Sağlık: Sağlıklı ve zindesiniz. Tadınız çıkarın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sevgili Akrepler, günün ilk etkili enerjisi Saat 02:40 Ay-Güneş olumlu görünümü sizleri rahatlatır. En azından üzerinizdeki baskıları hafifleticidir. Saat 08:22 Ay-Neptün karşıtlığında, kiminle konuşsak dertlerinden endişelerden bahsederler. Fakat bir ses, aşk sana yakın der. Ne dersiniz, biraz rahatlamak için o sese kulak verelim mi? Saat 17:15 Ay-Pluto görünümü, sizi destekleyicidir. Çevrenizdeki insanlar üzerinde sözel anlamda etkili olabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2017 Akrep Burcu Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumlu olduğunuz konuları toparlamak isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla daha fazla paylaşım içinde olacağınız bir gündesiniz. Gün içinde yapacağınız planlar ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Duygusal konularda almanız gereken kararlar olabilir. İşlerinizi somutlaştırma ihtiyacında olabilirsiniz. Kardeşlerinizle zaman geçirebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
09° 05' 15" R
Ay
Balık
18° 14' 46" R
Merkür
Yay
21° 32' 58" R
Venüs
Yay
18° 54' 49" R
Mars
İkizler
18° 45' 07"
Jüpiter
Balık
28° 53' 35"
Satürn
Kova
19° 52' 19"
Uranüs
Boğa
16° 01' 53"
Neptün
Balık
22° 38' 49"
Plüton
Oğlak
26° 47' 23"
Chiron
Koç
12° 09' 26"
Lilith
Yengeç
25° 42' 58"
True Node
Boğa
13° 09' 40"
Son Güncelleme : 01/12/2022 10:50

Astroloji Gündemi

1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 1 Aralık 2022, Perşembe 1 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Balık burcunda ilerleyen Ay’ın sabah saatlerinde Ay Düğümleriyle kuracağı açılar bugünün bazı kadersel motifler taşıyacağına... Devamını Oku >>