3 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

3 Kasım Hangi Burç

3 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 3 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

3 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Bir sonraki adımda ne yapacağınıza yalnızca siz karar verebilirsiniz ve sizi farklı bir şey yapmaya zorlayan herkes, bunun olmayacağından şüphe duymamalıdır. O Akrep kaşlarını çat ve onları korkutup boyun eğdir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Bugün Ay Terazi burcunda ilerliyor. Güne erken başlayabilir ve ev içindeki, iş hayatınızdaki görevlerinizi yerine getirip, yapılacak işlerle meşgul olabilirsiniz. Sağlıkla ilgili kendiniz veya aile üyeleriniz için destek alabilirsiniz. Akşam saatlerinde yediklerinize dikkat edin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Bugün olayları ve olayların iç yüzünü daha iyi görebilir, kendinizi daha iyi tanıyabilirsiniz. Hatalarınızı, doğrularınızı göreceğiniz durumlar olabilir. Dürüstlük ve açıklık, sorun ve tıkanıklıkları engelleyebilir. Şüpheci yanınız artabilir. Finansal konularda başarı isteği ve hırs artabilir. Kaygıya dikkat.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Ay, saat 08:49-14:19 aralığında seyrine boşlukta devam ediyor. İletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Aramalarınız, mesajlarınız cevapsız kalabilir. Ay, saatler 14:19'u gösterdiğinde Ay, Kova burcuna geçiyor. Sizin için haftanın en huzurlu saatleri olabilir. Ailenize vakit ayırabilirsiniz. Her şeyi bir kenara bırakıp onları mutlu etmek, manevi olarak da size çok iyi gelecektir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2018 Akrep Burcu Yorumu

Sosyal hayatın haftanın ilk günlerinin tam tersine oldukça hareketli olacak. Rakiplerin geri çekilmesi ile güvenin yeniden oluşuyor. Sana pek uymasa da bile bile yakınlık kurmak istediğin biri olabilir. Sadece kendini düşünürsen, karşındaki kişinin kalbini kırabilirsin. Sonu belli başlangıçlar ne kadar doğru olur? Gün içerisinde sevdiğin bir arkadaşının doğum günü kutlaması için özel planlar düzenleyebilirsin. Uzun süreli ilişkin varsa, ilişkini bir üst seviyeye taşımak isteyebilirsin. Ya da birbirinizin ailesiyle tanışmak için gün belirleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde baba ailesinden bir yakınınla ufak bir tartışma yaşayabilirsin. Bu tartışmayla bazı insanları değiştiremeyeceğine kanaat getirebilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
16° 01' 29" R
Ay
Oğlak
24° 41' 20" R
Merkür
Boğa
23° 20' 18"
Venüs
Aslan
01° 20' 51"
Mars
Aslan
10° 01' 24"
Jüpiter
Boğa
04° 40' 03"
Satürn
Balık
07° 06' 57"
Uranüs
Boğa
20° 31' 40"
Neptün
Balık
27° 31' 58"
Plüton
Kova
00° 04' 16"
Chiron
Koç
19° 03' 30"
Lilith
Aslan
16° 44' 35"
True Node
Boğa
03° 13' 44"
Son Güncelleme : 07/06/2023 03:00

Astroloji Gündemi

6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 6 Haziran 2023, Salı 6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Ay, Oğlak burcundaki yolculuğunu sürdürürken sorumluluk ve düzen odaklı olabiliriz. Projelerimizi somutlaştıracak, büyütüp, g... Devamını Oku >>