3 Kasım Hangi Burç

Kasım Ayının Burçları

3 Kasım Hangi Burç

3 Kasım doğumluların burcu Akrep Burcudur. 3 Kasım'da doğan Akreplerin en belirgin özellikleri sezgisel duygusallıklarıdır. İnsan zihnini çok iyi anlayabilir ve ön sezileriyle çevrelerindeki insanların adımlarını önceden tahmin edebilirler. Akrepler hırslıdırlar. Kafalarına koydukları şey her neyse, ona ulaşabilmek için ellerinden gelen her şeyi yaparlar.

3 Kasım 2023 Akrep Burcu Yorumu

Kendiniz için bir şey yapmak sizi bencil bir insan yapmaz sevgili Akrep. Hayatınızdaki bir kişi bunu bu şekilde yansıtıyorsa, o kişinin asıl nedenlerini görmeyi deneyin çünkü manipüle ediliyor olabilirsiniz. Kendi içinizden nasıl davranmak geliyorsa öyle davranmak her şeyden önce kendinize karşı sorumluluğunuz, bunu unutmayın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2022 Akrep Burcu Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işlerinizde yaratıcılığınızı kullanmak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. İkili ilişkileriniz gündeminizi meşgul edebilir. Bugün etrafınızdaki insanlara kendinizi ifade edebilmeniz, önem kazanabilir. Keyif aldığınız şeyler için harcamalar yapabilirsiniz. Hayatınızla ilgili risk alabileceğiniz bir gündesiniz. Akışta kalmaya çalışın.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2021 Akrep Burcu Yorumu

Sosyal medya ya da dijital işlerinizin ön planda olacağı bir gündesiniz. Ev, aile ve yuva yaşamınızla ilgili bazı değişiklikler ani bir şekilde önünüze gelebilir. Eski hataları yapmadığınız gibi artık değişme yönünde de büyük bir istek içindesiniz. Yenilikler size iyi gelecektir.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2020 Akrep Burcu Yorumu

Bugünkü iş birliklerinizde, her zamankinden daha ikna edici olabilirsiniz. Her konuda bir fikir üretiyor olmak bugün iyi olmayabilir. Bazı konularda bilmiyorum demeyi seçmelisiniz. Kötü niyetli düşüncelere karşı dikkatli olmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

3 Kasım 2019 Akrep Burcu Yorumu

Herkesin dışarıda golf oynadığını ya da çok fazla faydalı olmayan bir şeyler yaptığını bilirken, bir şeyler başardığınızı hissedebilirsiniz. Elbette, insanlar ne kadar aktif olduğunuzu gördüğünde size biraz tuhaf bakabilirler ama aynı zamanda hem rahat hem de üretken olabilirsiniz. Bu, sizin davranışlarınızda var zaten. Arabayı onarmak, çimleri biçmek ya da raftaki deliği yamamak, aklınızı doğru bir şekilde verebilirseniz, oldukça keyif aldığınız şeyler.

Akrep Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
00° 43' 42" R
Ay
Yay
25° 31' 02" R
Merkür
Yengeç
09° 05' 57"
Venüs
Yengeç
05° 21' 58"
Mars
Boğa
09° 10' 04"
Jüpiter
İkizler
06° 09' 07"
Satürn
Balık
19° 22' 21"
Uranüs
Boğa
25° 16' 26"
Neptün
Balık
29° 54' 01"
Plüton
Kova
01° 34' 25"
Chiron
Koç
23° 00' 43"
Lilith
Başak
29° 08' 26"
True Node
Koç
12° 18' 49"
Son Güncelleme : 21/06/2024 18:10

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>