13 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

13 Ağustos Hangi Burç

13 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 13 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

13 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Kolay tatmin olmayan bir yapınız var. Bugün birlikte çalıştığınız ve kariyerinize katkıları olacak kişilerin kapasitelerini sınamak isteyebilirsiniz. Özel arkadaş grubunuzla ortaklıklar söz konusu. Dengelerinizi yeniden kuracaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bayramın 3. gününü rutin hayatınızı organize ederek geçirin. Gereksiz sorumluluklardan kurtulmak için harika çözümler üretebilirsiniz. Yaşlıların sağlık konularıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Aile içinde kırıcı sözler sarf etmemeye özen göstermelisiniz. Sonra da küslüklerle uğraşmak keyfinizi kaçırır.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

İnatçı ve zor güvenir bir izlenim bırakıyorsunuz. Oysa arkadaş edinmeye, çevrenize insan doldurmaya meraklısınız. Ama hemen arkasından kuşkular, güvensizlikler geliyor. Ben kimseye tam güvenmem diyen bir dost canlısısınız. Halbuki zor güvenenler kolay yaklaşmaz diye bilinir. İnatçılığınız ise madem ki inat, al sana inat türünden.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Aşk bugün kapıda! Size içeri buyur etmek kalıyor. Partnerinizin sevgi dolu yaklaşımı sizin cömert ve bonkör ruhunuza iyi gelir. Hayattaki tek temanız olan sadakat kavramını bugün tekrar gözden geçirirsiniz. Ayrılık yaşadığınız eski sevgiliniz tekrar kapıyı çalarsa, hayır demek zor olacaktır.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Özel hayatınız ve çocuklarınızın gelişimi için gerekli olan bilgi, inanç ve fikir kaynaklarına sahip olacaksınız. Ancak bunların aktarımı konusunda cömert davrandığınız söylenemez.Somut ve soyut tüm potansiyelinizi kullanabileceğiniz bir süreçtesiniz. Kendinizden başka yakınlarınıza da cömert davranmanız gerekmektedir. Geceden itibaren Ay boşluk etkisinde kalacağından bedensel ve zihinsel efor sarf etmeyeceğiniz bir etkinlikle zaman geçirebilirsiniz. Film izleyebilir veya bilgisayar destekli oyunlarla vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Burç burç yorumları film günlük burç yorumları

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları