6 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

6 Ağustos Hangi Burç

6 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 6 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

6 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Kendinize koyduğunuz hedefler bağlamında alacağınız olumlu haberlerle beraber moraliniz yükselebilir. Sevdiklerinizden destek aldığınızı hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Ay'ın Balık burcundaki seyahati finansal konuları ön plana taşıyor.Krediler, borçlar ve gelir paylaşımıyla ilgili konular gündeminizi meşgul edecektir. İş ortaklarınızla veya eşinizle gelir paylaşımı üzerine konuşmalar yapmak için bugünü değerlendirebilirsiniz. Ay'ın Neptün ile kavuşacağı akşam saatlerinde derin, metafizik konulara ilginiz artabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Yöneticilerinizden gelen yeni iş sorumlulukları sizleri şaşırtabilir. Kendi dışınızda gelişen olayları kontrol altına alma fikrinden vazgeçmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Kariyerinizde, iş hayatınızda veya eğitim hayatınızda değişken durumlar söz konusu olabilir. İletişim bu kanalda daha fazla yoğunlaşabilir. Kendinizi ifade etme yeteneğinizin güçlendiği bugünü daha fazla yöneticilerinizle konuşarak geçirmek isteyebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Pazar gününe, Ay-Oğlak burcu geçişiyle uyanacağız. Olayların kendi istediğiniz şekilde gelişmesini beklemek yerine, ortam şartlarına göre hareket etmek hem moral duygunuz hem de etrafınızdaki insanları tedirgin etmemeniz anlamında faydalı olacaktır. Saat 12:21-15:15 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bazı engeller ve tersliklerle karşılaşabiliriz. Bunlar bizim elinizde olmayan sorunlardır ve uğraştırıcıdır. Sakin ve bilinçli hareket etmek lazım. Tersliklerin neden olabileceği strese karşı dikkatli olalım. proje ve planlarımızı tekrar gözden geçirelim. Ancak uygulamaya koymayalım. Saat 15:15 Ay-Kova burcu seyir etkinliğinde, partnerinizle veya yakın çevrenizle temasınız yoğunlaşır. Arkadaşça paylaşımları önemsersiniz. Sevgilinizin dengeli ve tutarlı davranışlarda bulunmasını arzularsınız. Etrafınızdaki insanların size karşı dikkatli hareket etmeleri gerektiğini düşünüyorsunuz. Gereksiz konularla meşgul edilmekten hoşlanmazsınız. Ortak bir iş yapıyorsanız, ortağınızı incelersiniz. Baskı altına alınmaktan hoşlanmazsınız. Özgür olmak, dilediğiniz gibi hareket etmekten yanasınızdır. Huzurlu ve gönlünüzce dinleneceğiniz bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Maddi ve manevi değer yarattığınız tüm konularda hevesli ve titiz bir tutumla başlayacağınız bu cumartesi gününde, sabah saatlerinden itibaren bir enerji düşüklüğü hissedebilirsiniz.Akşam saatlerinde ise bilhassa iş ve eğitim çevresinden kişilerle veya komşularınızla dengeli diyaloglara girebileceğiniz bir süreç deneyimleyebilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişen olaylara karşı geliştirmiş olduğunuz savunma mekanizması ve aksiyon planıyla ilgili bugün donanımlı olabileceksiniz. Bilhassa fikirsel olarak çok daha etkin bir günde bulunuyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 35' 48" R
Ay
İkizler
17° 23' 53" R
Merkür
Terazi
13° 18' 28" R
Venüs
Yay
18° 27' 27"
Mars
Terazi
26° 07' 24"
Jüpiter
Kova
22° 24' 07"
Satürn
Kova
07° 02' 11"
Uranüs
Boğa
13° 14' 31"
Neptün
Balık
20° 47' 08"
Plüton
Oğlak
24° 23' 41"
Chiron
Koç
09° 43' 35"
Lilith
İkizler
10° 54' 11"
True Node
İkizler
01° 54' 51"
Son Güncelleme : 24/10/2021 22:20

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>