6 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

6 Ağustos Hangi Burç

6 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 6 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

6 Ağustos 2023 Aslan Burcu Yorumu

Gündelik işlerinizi düzenlerken bunu yapmanıza engel olan konuları tespit etmelisiniz. Dikkat dağınıklığı, stres gibi konuların psikolojik ve fizyolojik birçok sebebi olabilir. Bugün bir mola verin ve dinlenerek kendinizi anlamaya çalışın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Burcunuzdaki Güneş, her şeyin mümkün olduğu anlamına gelir, bu yüzden sizi hala geride tutan herhangi bir şüphe varsa, onlardan hemen kurtulmalısınız. Kişisel olarak sizin için doğru olanı yapın ve herkes onaylamıyorsa bir an için bile endişelenmeyin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Aşk gezegeniniz sizi romantik ve çekici yapacak. Gizli kapaklı olaylardan uzak kalmak sizi daha olumlu yapacaktır. Kıskançlıklar ve tutkular ön planda olacak. Eşinizden destek geliyor. Kıskançlık duygularınıza dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Günlük hayatında negatiflikten çok pozitifliğe odaklanmalısın. Yakın arkadaşların sana bu konu ile ilgili eleştiriler yöneltebilir. Çocukları olan bir Aslan burcuysan onların geleceği için daha çok kaygılanabilirsin. Yaptığın harcamaların çoğunu onların eğitimi için harcıyorsun. Kendin için bir gelir gider planı oluşturabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Konuşmalar ve yazışmalar günlük hayatınızı etkileyebilir. Bu kadar hareketli bir günde yanlış anlaşılmalar fazla olabilir. Yaşanabilecek huzursuzluklara karşı tepkinizi gereğinden fazla göstermemeye dikkat edin. Duygusal olarak mücadele ettiğiniz konular, kafanızı fazlaca karıştırabilir. Olaylara daha sakin yaklaşmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar, Saat 04:32 sonrası Ay-İkizler burcunda seyrine başladığında, yenilikleri uygulama yönünde karşımıza fırsatlar çıkabilir. Daha kolayca işlerimizi yoluna koyarız. Tanıdıklarımızla bir araya gelebiliriz, bir mesele üzerinde görüşmede bulunabiliriz. Uzun uzun konuşmayı tercih edebiliriz. Çünkü beklentilerimizi insanlara böyle daha iyi izah edeceğimizi düşünürüz. İkizler burcu iletişimle birebir alakalıdır. Bağlantılarda başarılı işler ortaya koyabilmek için, konuşmalarımız bir hayli önem kazanır. Saat 07:08 Ay-Mars görünümü, ilişkide her iki tarafın da ideallerini, beklentilerini ortaya koyarak, bundan sonrası için yeni bir adım atmalarında yardımcıdır. Burada önemli olan, farklı yönlerinizi ortak bir potada birleştirmektir. Bunu yapabilenler aynı yolun yolcusu olurlar. Saat 13:48 Ay-Kuzey düğüm görünüm etkisinde sosyal ilişkiler ağımızı güçlendirme, paylaşımda bulunma yönünde gayet olumludur. Yeni haftamızı başarılı, mutlu, huzurlu bir şekilde geçirmemiz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
09° 35' 01" R
Ay
Boğa
27° 54' 48" R
Merkür
Başak
26° 36' 32" R
Venüs
Aslan
25° 07' 49" R
Mars
Terazi
23° 52' 35" R
Jüpiter
Boğa
14° 15' 17" R
Satürn
Balık
01° 22' 08"
Uranüs
Boğa
22° 35' 05"
Neptün
Balık
25° 54' 02"
Plüton
Oğlak
27° 54' 25"
Chiron
Koç
18° 03' 03"
Lilith
Aslan
29° 56' 44"
True Node
Koç
24° 55' 31"
Son Güncelleme : 03/10/2023 04:20

Astroloji Gündemi

2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 2 Ekim 2023, Pazartesi 2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>