6 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

6 Ağustos Hangi Burç

6 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 6 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

6 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Ortak maddi konular, yatırım, iş ve para konuları gündeminize gelirken daha hırslı ve mücadeleci bir tutum içinde olabilirsiniz. Aşırı duygusallığa ve negatif duygulara dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Konuşmalar ve yazışmalar günlük hayatınızı etkileyebilir. Bu kadar hareketli bir günde yanlış anlaşılmalar fazla olabilir. Yaşanabilecek huzursuzluklara karşı tepkinizi gereğinden fazla göstermemeye dikkat edin. Duygusal olarak mücadele ettiğiniz konular, kafanızı fazlaca karıştırabilir. Olaylara daha sakin yaklaşmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Beklemediğiniz bazı karışıklıklar çıkabilir ve bunun sonucunda kafanız da karışabilir. Size ulaştırılan bilgilerin doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Önceden aldığınız kararları hemen değiştirmeyin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Yalnız kaldığınız zaman çok daha verimli olduğunuzu bildiğiniz halde, sürekli kalabalık ortamları tercih ediyorsunuz. Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve partnerinizle olan ilişkinize olumlu yansıyor. Karamsar olmamalısınız...

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

6 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 06:20-19:56 arasındaki Ay boşluk etkisi altında parasal işlerimizi, hesaplarımızı dikkatlice yapmakta yarar görüyorum. Alışverişlerde  alacağımızı vereceğimizi iyi bilelim. Sağlık giderleri, kişisel bakım, temizlik ve düzenlemeler için bir miktar para ayırabiliriz. Saat 16:18 Merkür-Satürn görünümü, maddi konuların ve ihtiyaçlarımızın, aşk hayatımızın veya çocuklarımızla ilgili meselelerin gerçekçi bir şekilde analiz edilmesinin önemini vurguluyor. Burada önemli olan, kazancımıza göre hareket etmektir. Eğer alım gücümüzü aşan harcamalarda bulunuyorsak, birilerini memnun edeceğiz diye kendimizden ödün veriyorsak, yanlış olur. Bilinçli şekilde hareket etmekte, gerçekçi olmakta yarar var. Saat 19:56 Ay-Terazi burcu geçişi, huzurlu bir şekilde, iş veya özel ilişkilerimize zaman ayırmamızı sağlıyor. Anlaştığımız kafa dengi arkadaşlarımızla sohbet etmek, huzur verici paylaşımlarda bulunmak hoşumuza gidebilir. Saat 23:06 Ay-Mars görünümü, size iyi gelecek, tam da gönlünüze göre olacak yeni hedef belirlemenin, fırsatlarla karşılaşmanın göstergesidir. Bir bebek sahibi olmak, çocuğunuzla iletişim, yeni biriyle tanışmak, özgürce kararlar almak yönünde etkilidir. Keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle,  

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları