30 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

30 Ağustos Hangi Burç

30 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 30 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

30 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Ay'ın Kova burcundaki seyahati günlük rutinler, çalışma hayatı ve sağlık konularını ön plana taşıyor.İş yükünüz ve sorumluluklarınız artabilir, kendinizi ve sağlığınızı ihmal etmeyin. Venüs'ün Plüton ile karşıtlığı aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde anlaşmazlıklara sebep olabilir. Duygusal konularda güç savaşlarına girmemeye özen gösterin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Yeni başlangıçlar yapmak için olayları detaylandırmak isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önem verdiğimiz konulara hizmet etme isteği içinde olabilirsiniz. Öğle saatlerinde yaşayacağınız duygu yoğunlukları imajınızı değiştirmek istemenize neden olabilir. Bedene ait konular ön plana çıkabilir, sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekebilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

ESKİ arkadaşlarınız ile karşılaşmak sizi heyecanlandıracak. Çocukluk günlerinizi hatırlayabilirsiniz. Bu arada eski fikirlerinizin değişmiş olduğunu...

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ağustos 2017 Başak Burcu Yorumu

Bugün alacağınız bir haber yüzünden gerilim içine girebilirsiniz. Ancak, kararlı ve sakin davranabileceğiniz bir dönemde bulunduğunuz için ilişkilerinizi dengede tutabilirsiniz. Olayları anlayış ve sükunetle değerlendireceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sizi fazla zorlamayacak.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ağustos 2016 Başak Burcu Yorumu

Ne yaparsanız yapın, ne kadar uğraşırsanız uğraşın bazı isteklerinizin gerçekleşmediğini geçmiş yıllarda tecrübe etmiş oldunuz. Artık hızlı bir şekilde toparlanmanız gerekiyor. Siz elinizden geleni yapmaya devam edin ama gerçekleşemeyen konular için de kendinizi üzmekten vazgeçin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları