30 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

30 Ağustos Hangi Burç

30 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 30 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

30 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün insanlar sizi yanlış yola çekiştiriyor olabilir ve içinizde bir türlü durulmayan bir sürü çatışma yaşadığınızı fark edebilirsiniz. Kendi duygularınızın sizin üzerinizde oyunlar oynadığını ve zihninizin bir ruh halinden diğerine koştuğunu görebilirsiniz. Kendinizi her şeyi anlama gereksiniminden kurtarmaya çalışın; zira çok büyük ihtimalle anlamayacaksınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Huzur arayacaksın!Bugün burcunda Süper Ay gerçekleşiyor. Tecrübelerinin sana parayı ve zamanı doğru yönetmek gibi değerleri öğrettiğini anlayabilirsin. Daha sakin, huzur dolu bir arayışa gireceksin. Kendi işini yapan bir Yay burcuysan, ortağınla zıt düşebilirsin. Uzun zamandır yaşam alanında değişiklik mi yapmak istiyorsun? O halde bugün harekete geç. En azından neler yapabileceğin üzerine düşün. Bugün aklına gelen fikirleri bir kenara not al. Eğer evli ya da ilişkisi olan bir Başak burcuysan, bugün oldukça romantik bir gün geçirebilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

Bugün alacağınız bir haber yüzünden gerilim içine girebilirsiniz. Ancak, kararlı ve sakin davranabileceğiniz bir dönemde bulunduğunuz için ilişkilerinizi dengede tutabilirsiniz. Olayları anlayış ve sükunetle değerlendireceksiniz. Sevdiğinizle aranızdaki ilişkiler sizi fazla zorlamayacak.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ağustos 2017 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar, Saat 01:00 Ay-Neptün görünümü, sahteliklerden, sanki doğruymuş, iyiymiş gibi davranan insanlardan hoşlanmadığımızı gösterir. Biz hem ailevi hem ilişki ve genel olarak her konuda sonuca, görünene önem veriyoruz. Bu saatte durumları bu keskin bakış açısı altında ele alabiliriz. Saat 17:31 Ay-Satürn kavuşumu ailemizle ilgili konularda sorumluluk çerçevesinde düşünmemizi sağlıyor. Kendimizi biraz denetim altına alınmış gibi hissedebiliriz. Evimizle alakalı konular, görevlerimiz, işler veya yapılması gerekenlerle ilgilenmek zorunda kalabiliriz. İç dünyamızda keyifli olmamızın önüne geçen koşullarla baş etmeye çalışmak yorucu gelebilir. Saat 18:38 Ay-Jüpiter görünümü, ailemizin varlığı, bir yuvanın huzuru nasıl önemliyse, bizim için para da aynı şekilde kıymetli. Çünkü parasız mutluluk da bir yere kadar diye düşüneceğiz. Özgürlüğümüz, bizi baskı altına alan her şeyden uzak durmak istiyoruz. Saat 22:01 Ay-Kuzey düğüm görünümü, gerçekten özgür olmanın hayata güven duymamızdaki etkisini vurguluyor. Şartlar, hayatın kendisi veya duygular kimi zaman bizi yorsa da, bu saatlerde gönlümüzü dinlendirmenin önemli olduğunu biliniz. Kendinize zaman ayırınız. 30 Ağustos Zafer Bayramımızı en içten sevgi ve saygılarımla kutlarım. Başta Atamız olmak üzere tüm şehitlerimizi saygı ve minnettarlıkla anıyoruz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Ağustos 2016 Başak Burcu Yorumu

Sosyal anlamda aktif, duygu alışverişlerine açık, fikirlerimizi istediğimiz şekilde ifade edebileceğimiz ve karşı tarafı ikna etmekte zorlanmayacağımız bir gündesiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Boğa
21° 19' 28" R
Ay
Boğa
21° 37' 41" R
Merkür
İkizler
12° 10' 34"
Venüs
İkizler
03° 21' 48"
Mars
Yengeç
11° 08' 53"
Jüpiter
Kova
29° 45' 28"
Satürn
Kova
13° 24' 28"
Uranüs
Boğa
11° 18' 45"
Neptün
Balık
22° 39' 50"
Plüton
Oğlak
26° 45' 42"
Chiron
Koç
11° 14' 50"
Lilith
Boğa
22° 30' 54"
True Node
İkizler
10° 43' 44"
Son Güncelleme : 11/05/2021 22:40

Astroloji Gündemi

11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları 11 Mayıs 2021, Salı 11 Mayıs 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 11 Mayıs 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında ne... Devamını Oku >>