14 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

14 Ağustos Hangi Burç

14 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 14 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

14 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Bugün saat 19.08'de Başak burcunda gerçekleşen ve etkisini ilerleyen üç güne yayacak olan dolunay ile birlikte, maddi konular öncelik kazanırken, finansal durumunuzda beklediğiniz ilerlemeyi kaydedebilir, alım satım işlerinizi gerçekleştirebilir ve hayatınıza pratiklik katacak yeni eşyalar satın alabilirsiniz. Dolunay zamanında aile ilişkilerinde denge sağlayarak, ilişkilerinizde gerçekleştirmek istediğiniz somut adımları daha kolay atabilecek, yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bugün daha keyifli ve canlı hissediyor, küçük şeylerden daha çok mutlu oluyorsunuz. Günün ikinci yarısında güzel haberler, mesajlar alabilirsiniz. Sosyal çevrenizden teklifler alabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bugün çatışmakta olduğunuz insanların konumlarından ödün verme olasılıkları yoktur. Bir uzlaşmaya ulaşmak için esnek olmanız gerekebilir. Sakin kalın, geleceği düşünerek hareket edin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Çalışma ortamınızda yeteneklerinizi göstererek ön planda olmayı hedefleyebilirsiniz. Çeşitli sosyal sorumluluk davetlerine katılabilir ve orada keyifli anlar yaşarsınız. Bir şekilde ilgileri üzerinize toplar ve parlarsınız. İçinde bulunduğunuz grubun işleri ile ilgilenirken dengeli ve özverili tutumunuz sizin göz özünde olmanıza olanak tanır.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Bugün iş hayatınızdaki konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı işlerinizi ilerletmek için yardım alabilirsiniz. Değişim içinde olacağınız zamanlar var. Yöneticilerinizle iletişiminiz önem kazanabilir. Keyif aldığınız konulara yönlenebilirsiniz. Gün içinde kendinizi daha fazla ortaya koyma isteği içinde olabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Parasal konulardaki hayal kırıklıkları ve sorunlara dikkat edin. Önemli bir alışverişiniz varsa kolay aldanmaya karşı kendinizi hazırlayın ve son derece dikkatli olun. İliş- kilerde birtakım sorunlara açık olacaksınız. Temkinli davranmanızda yarar var.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 32' 28" R
Ay
İkizler
16° 44' 38" R
Merkür
Terazi
13° 15' 17" R
Venüs
Yay
18° 24' 01"
Mars
Terazi
26° 05' 11"
Jüpiter
Kova
22° 24' 02"
Satürn
Kova
07° 02' 06"
Uranüs
Boğa
13° 14' 39"
Neptün
Balık
20° 47' 11"
Plüton
Oğlak
24° 23' 39"
Chiron
Koç
09° 43' 44"
Lilith
İkizler
10° 53' 49"
True Node
İkizler
01° 54' 46"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:00

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>