14 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

14 Ağustos Hangi Burç

14 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 14 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

14 Ağustos 2023 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan, şimdi evren yeni hedefler, niyetler ve kararlar oluşturmak için birkaç günü güçlü kılıyor. Kendinizi, ilişkilerinizi ve deneyimlerinizi yepyeni bir ışıkta gördüğünüzde yeniden başlama şansına sahip olacaksınız. İlişkilerinizden ne istediğinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu yeniden tanımlıyor olabilirsiniz. Aynı zamanda kişisel bir yeniden doğuş zamanıdır; imajınızı yeniden oluşturmaya karar verebilirsiniz. Duygusal düzeyde biraz mesafeli olsanız bile, çekiciliğiniz ile normalden çok daha fazla etkiye sahipsiniz. Aynı zamanda, geçmişe odaklanmak ya da orada takılıp kalmakla ilgili olmasa da geçmişe odaklanma olabilir. Bunun yerine, olup bitenlerden ders çıkarmak ve gelecekte kendiniz için daha iyi seçimler yapmakla ilgilidir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Kötü çalışma koşulları hafta içinde seni oldukça yordu. Fiziksel olarak kendini dinlendirmek istiyorsun. İdealist biri olarak evinde ve ilişkilerinde hakimiyet sende olsun istiyorsun. Bugün bahar temizliği gibi eski dosyaları, notları, defterlerini düzenleyeceksin. Aralarından çıkan notlar ya da fotoğraflar çok eskilere gitmene neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissediyorsunuz. İş yerinizdeki konumunuzdan çok memnunsunuz ve ortaya yaratıcı çalışmalar çıkarıyorsunuz. Bugün aşırı yağlı ve şekerli besinler tüketmekten kaçınmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Yenilikçi yönlerinizi, görüş ve fikirlerinizi gösterme fırsatınız olabilir, fikir tartışmaları ve paylaşımlara açık bir gün. Sosyal alanda hareketlilik artabilir. Arkadaşlarınızla gezi ve seyahatler gündeme gelebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız. Şu günlerde gideceğiniz bir partide şık ve bakımlı görünün.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Bugün ilişkilerde duygusal temalar patlak verebilir ve yönetmekte zorlanırsınız.En iyisi kendinizle baş başa kalıp en çok zevk aldığınız şeylere yönelin. Sinemaya gidin, atölyelere katılın, tekne gezintisine çıkın. Arkadaşlarınızla uluslararası bir seyahat programı yapın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 30' 46" R
Ay
Yay
15° 24' 01" R
Merkür
Başak
10° 42' 10" R
Venüs
Aslan
17° 34' 11" R
Mars
Terazi
16° 22' 56" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 21" R
Satürn
Balık
02° 00' 57"
Uranüs
Boğa
22° 50' 44"
Neptün
Balık
26° 12' 29"
Plüton
Oğlak
27° 58' 44"
Chiron
Koç
18° 32' 35"
Lilith
Aslan
28° 41' 05"
True Node
Koç
25° 07' 19"
Son Güncelleme : 21/09/2023 21:20

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>