14 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

14 Ağustos Hangi Burç

14 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 14 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

14 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Gökyüzü ailevi konularda yaşadığınız streslere karşı tutumunuzu değiştirmiş olmanın huzuru ile işinize odaklanacağınız enerjileri barındırıyor sizler için. İş hayatınızda ise sorun yaşadığınız üst ya da mesai arkadaşlarınız ile orta noktada buluşup istediklerinizi alabileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin iş hayatında yaşadığı bir soruna üzülebilir ona destek verip yalnız olmadığını hissettirebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Yaptığınız projeler ve işiniz için attığınız adımlarda doğru yolu seçmek konusunda arada kalıyorsunuz. Birden fazla seçenek olduğunda neyin gerçek anlamda işinize yarayacağını düşünmeniz gerekiyor. Maddi konularda düzenlemeler yapabilirsiniz. Paranızın hesabını bileceğiniz bir döneme geçiş yaptınız. Birikim yapmayı düşünebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Yakın çevre iletişimlerinizde uzlaşmacı ve önemli adımlar atarak bazı sorunlarınızı halledebileceksiniz. Ancak iletişim kurarken karşı tarafın ani manevraları ile başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Her şeye rağmen sizi seven dostlarınızın desteği ile bunun da üstesinden gelebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Rekabetiniz arttıkça içinizde öfke hissi yükseliyor. Ancak emeklerinizin karşılığını alacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

14 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Parasal konulardaki hayal kırıklıkları ve sorunlara dikkat edin. Önemli bir alışverişiniz varsa kolay aldanmaya karşı kendinizi hazırlayın ve son derece dikkatli olun. İliş- kilerde birtakım sorunlara açık olacaksınız. Temkinli davranmanızda yarar var.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları