16 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

16 Ağustos Hangi Burç

16 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 16 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

16 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Hayallerinizi gerçekleştirmek için motivasyona ihtiyacınız var. Kendi içinizdeki tutkuyu yeterli bulamıyorsanız yakınlarınızdan destek alabilirsiniz. Size iyi gelen insanlarla bu konuyu konuşabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Gözlemci tarafın avantaj sağlıyor!Güne biraz melankolik başlasan da aile içerisindeki neşeli havadan sen de etkileneceksin. Gözlemci kaldığında olayları daha da netliğe kavuşturacağın bir gündesin. İşyerindeki kaotik durumdan etkilenmemek için uzak kalmak senin için doğru bir tercih olacak. Ruh halin, etrafındaki kişiler sayesinde yön değiştirecek. Özellikle gün içerisinde yakın arkadaşınla ilgili alacağın haberle tüm planlarını değiştirebilirsin. Evliliğinde sorunlar yaşayan bir Aslan burcuysan, eski günlerinize dönmenin yollarını arayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Akrep burcuna geçen Ay bugün sizi yalnızlığınızla güçlenmeye davet ediyor. Sevdiklerinizle çevrili kurduğunuz dünyada ne kadar mutlusunuz, yoksa mutlu gibi mi görünüyorsunuz? Meditasyon yaparak, çıktığınız içsel yolculukta bu soruların cevabını arayın. Bulduğunuz cevaplar, gelecekte size radikal dönüşümler yaşatır.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Bugün kendinden sıkılıp alışverişe çıkmak isteyebilirsin. Akşam ziyaretine gelecek davetsiz misafir seni şaşırtacak.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Planlarınızı başlamaya hazır hale getirmelisiniz. Ön hazırlık yapmanız durumunda fikirleriniz, planlarınız veya kararlarınız konusunda insanları ikna etmeniz daha kolay olacaktır. Yerine getiremeyeceğiniz şeyler için söz vermemelisiniz. Planlarınızın üzerinde alışmaya ihtiyacı var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatleri bazılarımız için huzursuz geçmiş olabilir, ama sabah saatlerine doğru daha iyi hissediyoruz. Yine de 15.00' a kadar, bazı işlerde istediğimiz gibi ilerleyemeyebilir, aksilikler, belirsizlikler veya halsizlik nedeniyle ne yapacağımıza karar veremeyebiliriz. Seyahatler esnasında da olası aksiliklere karşı B planlarına sahip olmak faydalı olacaktır. Akşamın ilerleyen saatlerinden itibaren ise, hızlanıyoruz, aklımız ve bedenimiz daha hızlı çalışıyor. Birkaç gün için, yepyeni planlar, işler, fikirler veya bakış açıları yenilenmemizi sağlıyor. Bazı sıkıntılara rağmen olumlu anlamda şaşırtıcı olaylara açığız. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları