16 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

16 Ağustos Hangi Burç

16 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 16 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

16 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

İş hayatınızda göstermiş olduğunuz çabanız ile farkındalığınız artacak ve hakkınız olanı almak isteyebileceksiniz. Uzun süredir planladığınız planlarınız için artık bir hareketlenme bekleyebilirsiniz. Bunun dışında sevdiğiniz kişilere harcamalar yapabilirsiniz ve yeni fikirler edilebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sevdiğiniz ile yaşanılan gerilimi birazda olsa indirmek için ilk adımı siz atmalısınız. Yeni geziler ve yeni ortamlar içerisine sevdiğiniz ile girebilir ve kafanızı dağıtabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bir ilişkiniz varsa, birlikte keyifli aktiviteler yapmak için harika bir gün olacak. Finansal açıdan çok iyi bir şekilde ilerliyorsunuz. Kendinizi yalnız ve sıkılmış hissediyorsanız, aile bireyleriniz ile birlikte görüşme ayarlayın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

İkili ilişkileriniz ve ortaklıklarınızla ilgili önemli konular açığa çıkabilir. Sevgide önemli farkındalıklar zamanı içindesiniz. Sevdiğinizi dile getirmekten korkmayın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Seni oldukça hareketli bir gün bekliyor. Son günlerde ihmal ettiğin bazı sorumlulukların zor durumda kalmana sebep olabilir. Kendine olan güvenin, cesur kararlar almanı sağlayabilir. Özellikle işinden memnun değilsen, her an rest çekebilirsin. Keskin kararlar almadan önce, kendini garantiye almanda fayda var. Bugün uzun zamandır görüşmediğin biri ile ilgili yeni bilgiler edinebilir ya da bir yerde karşılaşman söz konusu olabilir. Sevdiğin arkadaşının doğum günü kutlaması için özel planlar yapabilirsin. Uzun zamandır ilişkisi olan bir Aslan burcuysan, kendini evlilik için hazır hissedeceksin. Ancak sevgilin erken olduğunu düşünebilir. Keskin çıkışlar yapmadan önce konuya onun açısından da bakmanda fayda var. Tarzında yapmak istediğin değişiklikler için, internette çeşitli araştırmalar yapabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili mücadele verebilirsiniz. Hayatınızla ilgili planlar yapabilirsiniz. Gün içinde fikirlerinizi ifade etmek sizin için önemli olabilir. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. İşlerinizle ilgili etrafınızdaki insanlar tarafından desteklendiğinizi hissedebilirsiniz. Parasal konularda sorumluluk almak daha kolay olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Bugünü yaşarken, dünü ve yarını hiç umursamıyorsunuz. Bazen vefasızlığınız çevrenizdekileri üzüyor. Bir arkadaşınız sizi bu konuda uyarabilir. Kendinizi gereksiz yere savunmak yerine söyledikleri doğru mu, yanlış mı tartmanız da bir yarar var. Sağlığınız yerinde ama yakınlarınızdan birinin sağlığı sizi endişelendiriyor. Ona endişenizi hissettirmeden biraz arayıp sormanız iyi olur.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
04° 54' 16" R
Ay
İkizler
21° 05' 05" R
Merkür
Terazi
25° 27' 13" R
Venüs
Akrep
19° 17' 08" R
Mars
Terazi
08° 18' 41" R
Jüpiter
Kova
23° 01' 07" R
Satürn
Kova
07° 01' 35" R
Uranüs
Boğa
14° 12' 03"
Neptün
Balık
21° 25' 11"
Plüton
Oğlak
24° 20' 01"
Chiron
Koç
10° 54' 58"
Lilith
İkizler
07° 54' 49"
True Node
İkizler
03° 25' 52"
Son Güncelleme : 27/09/2021 22:30

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>