30 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

30 Temmuz Hangi Burç

30 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 30 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

30 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

Bugün ilişkilerinizde askıda kalan bir durum netleşecektir. Karşınızdaki kişilerle daha açık bir konuşma yapabilirsiniz. Bir yüzleşme durumu yaşayabilirsiniz. Bir süredir bitiremediğiniz durumu bitirme kararı alabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Çalıştığınız alanda kendinizi gösterebileceğiniz önemli başarılara imza atabilirsiniz. İşinize olan sevginiz sayesinde hayata karşı motivasyonunuz daha da artabilir. Kendi içinizde çözemediğiniz bazı sorunları bugün bir dost yardımı ile çözüme götürebilirsiniz. Bazen bir cümle bile aydınlanmaya yeter.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Maddi problemlerinizi çözüme kavuşturabilirsiniz ve duygusal anlamda büyük bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Bugün çevrenizden gelen görüşlere önem vermelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 02:28 Ay-Balık burcu seyir etkinliğinde, birlik ve bütünlük duygusunun sizi nasıl rahatlatacağını, yalnızlık duygunuzu ortadan kaldıracağını düşündüren bu enerji, aile birliğinin önemini bir kez daha vurguluyor. Sevdiklerimizle bir arada olmak bizi oldukça mutlu edebilir. Sevdiğimizle el ele yol almak arzumuz büyüyebilir. Bize destek veren ve sevgiyle yanaşan kişileri hayatımızda görmek isteriz. Değerlerimiz gözümüzde yücelir ancak kayıplarımız da bir o kadar hassaslaştırabilir. Saat 07:33 Ay-Uranüs görünüm etkisinde insanların paylaşımcı, sevgi dolu ve şefkatli olmasını isteyeceğiz. Güven duymak, iyi bir yaşam arzumuz ön planda olacak. Alıştığımız şeylerden uzak kalmamak, huzur bulmak bizim için son derece önemli. Saat 09:48 Ay-Satürn görünümü, zorlukların aşılmasında kuvvet verir. Karışmış, bozulmuş ne varsa, bunların düzene kavuşmasını sağlar. Sorumluluk ve güvenilirlik olguları önemsenir. Buna göre hareket edilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

Tam istediğiniz gibi bir gün geçireceksiniz. Hayatın birçok açıdan sizi desteklediğini göreceksiniz. Arkadaşlarınızla sürprizli bir güne hazır olun.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Temmuz 2016 Aslan Burcu Yorumu

Güneş burcunuzda ilerlerken, Ay'ın bulunduğu konum sayesinde, düşündüğünüz konuları pratiğe dökerek, isteklerinizi yeniden gündeme getireceksiniz. Çevrenizle işbirliği içinde çalıştığınız zaman iş veriminizde artışlar gözleniyor. Siz kalıcı başarılardan yanasınız ve birlikte çalıştığınız kişilerin, belli bir potansiyeli olsun istiyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
11° 32' 40" R
Ay
İkizler
15° 33' 27" R
Merkür
Aslan
13° 52' 05" R
Venüs
Başak
15° 08' 47" R
Mars
Başak
03° 01' 53" R
Jüpiter
Kova
29° 18' 10" R
Satürn
Kova
10° 04' 44"
Uranüs
Boğa
14° 40' 56"
Neptün
Balık
22° 48' 44"
Plüton
Oğlak
25° 09' 53"
Chiron
Koç
12° 46' 36"
Lilith
İkizler
01° 48' 31"
True Node
İkizler
08° 54' 05"
Son Güncelleme : 03/08/2021 19:20

Astroloji Gündemi

Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri 3 Ağustos 2021, Salı Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri İmajı : Ben güvenilir ve yetkin bir insanım. Hayaca Yaklaşımı : Hiçbir yemek bedava değil. Yükselen Oğlak inatçı, saygı... Devamını Oku >>