30 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

30 Temmuz Hangi Burç

30 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 30 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

30 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bazen insanlar size hayata karşı maskülen bir yaklaşımınız olduğunu söyleyebilir ki bu da savaşçı doğanızdan kaynaklanıyor. Fakat bugün savaş alanında öncü olmaktan yorulduğunuzu göreceksiniz. #burç adı# burçlarında öğreneceğiniz çok şey var. Size, durumların değişkenliğini duygusal olarak dahil olmaksızın kabul etmek gerektiğini öğretebilirler. Bir istisna yapıp rahatlayın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Ay, tüm gün Yengeç burcundaki hareketini sürdürüyor. Sabah meydana gelen Güneş-Uranüs zorlu etkileşimiyle beraber güne agresif başlangıç yapabilirsiniz. Beklemediğiniz davranışlar görmek tepkilerinizi gizlemenizi zorlaştırabilir. Akşama geldiğimizde ise Ay'ın Neptün ile yaptığı olumlu açı hayal ettiğiniz şeylerin gerçek olabileceğini gösteriyor. Özellikle bu konu duygusal bir meseleyse pozitif gelişmeler olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Gün içinde çalışma ortamınızda kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Üstlerinize yapmış olduğunuz hizmetleri sunabilir, takdir bekleyebilirsiniz. Çalışma ortamınızda bu azminizin kıskanılması olasıdır. Sizi çekemeyenlere karşı dikkatli olmanızda fayda var. Zira dost gibi görünen gizli düşmanlarınız arkanızdan farklı yorumlarda bulunabilirler.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

Bugün kalbiniz iş ve aşk için atacak. İş hayatınızda büyük ilerlemeler kaydediyor ve hayranlık topluyorsunuz. Bununla da yetinmek istemiyorsunuz. Gözünüz hep daha yukarılarda. Duygusal bağlamda da parlak günler sizi bekliyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

30 Temmuz 2016 Aslan Burcu Yorumu

Sabah arkadaşlarınızla keyifli ve etliye sütlüye dokunmayacağınız bir cumartesi kahvaltısı yapabilirsiniz. Akşam saatlerine doğru ise durum biraz kendinize dönecek bir ruh haline dönüşecek.Kendinize iyi davranmak isteyeceğiniz, zihinsel olarak çözülme durumuna geçebileceğiniz, kendi içinizdeki zenginlikleri keşfe çıkabileceğiniz bir gündesiniz. Duygularınız ve sezgileriniz güçlenecektir. Ruhsal ve zihinsel krizlerinizi yönetmek adına önemli verilere sahip olabilirsiniz. Evlilikle ilgili ağır bir sorumluluk duygusu taşıyor olmanız mümkündür.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları