16 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

16 Temmuz Hangi Burç

16 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 16 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

16 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Bir süredir görmediğiniz birinden şaşırtıcı bir arama alabilirsiniz. Her ikinize de fayda sağlayacak birçok ilginç haber ve faydalı bilgi alışverişi yapılabilir. Yapmanız gereken çok şey olduğu için gün boyunca birkaç kısa yolculuk yapabilirsiniz. İşlerde küçük bir gelir artışı da olabilir. Günü romantik bir detayla bitirmek yarın için harika olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

İnsanlar karşı dürüst olmalısın. Bir şeyleri abartarak aktarma ya da saklama gibi eğilimlerin olabilir. Kimseye zarar verme gibi bir hedefin yok. Ama egonun biraz şişirilmeye ihtiyacı var. Kendini yapmadığın şeyleri yapmış ve başarılara adım atmış gibi anlatırken bulabilirsin. Gerçekleri kendi yorumlarınla süsleme. Zaten sen birçok harika şey başardın ve başarıyorsun; insanlara bunları anlat.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Enerjinizin oldukça yoğun olduğu bir gün ve kendinizi ifade edecek konuları mıknatıs gibi üzerinize çekiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı kendinizi sorumlu hissediyorsunuz. Bugün yardım sever duygularla hareket edeceksiniz. Küçük ayrıntıların kafanızı meşgul etmesi sonucunda detaylar önem kazanacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

İlişkilerinizde ve aşk hayatınızda hassasiyetler oluşabilir. Koruma ve korunma ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Denge ve uyum arayacağınız zamanlar olabilir. Evinizle ilgili konularda gündeme gelebilir. Ailenize ait konularda sorumluluklarınız artabilir. Bu konularla ilgilenirken çalışma hayatınızdaki işlerinizi ertelememeye çalışın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Karşılaştığın bazı durumlarda kendini kapana kapanmış gibi hissediyorsun. Kendine bir çıkar yol bulmak için telaşlanmana gerek yok, gözünde büyüttüğün kadar olmadığını sen de göreceksin. Kendi işini yapmayı düşünüyorsun, güvenmediğin kişilere en ufak bir detay dahi vermemelisin. İlişkisi olan bir Yengeç burcuysan sevgilin bugün senin desteğine ihtiyaç duyabilir. Her ne kadar sen de kendini çok iyi hissetmesen de onun yanında olmalı, ona moral vermeli ve ihtiyacı olan desteği sağlamalısın. Farklı programların olsa da bugün arkadaşlarından gelecek teklifler aklını karıştırabilir, geri çevirmek istemeyebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
15° 58' 17" R
Ay
Oğlak
23° 52' 25" R
Merkür
Boğa
23° 15' 39"
Venüs
Aslan
01° 17' 43"
Mars
Aslan
09° 59' 28"
Jüpiter
Boğa
04° 39' 21"
Satürn
Balık
07° 06' 53"
Uranüs
Boğa
20° 31' 29"
Neptün
Balık
27° 31' 56"
Plüton
Kova
00° 04' 19"
Chiron
Koç
19° 03' 23"
Lilith
Aslan
16° 44' 13"
True Node
Boğa
03° 14' 04"
Son Güncelleme : 07/06/2023 01:40

Astroloji Gündemi

6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 6 Haziran 2023, Salı 6 Haziran 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Ay, Oğlak burcundaki yolculuğunu sürdürürken sorumluluk ve düzen odaklı olabiliriz. Projelerimizi somutlaştıracak, büyütüp, g... Devamını Oku >>