16 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

16 Temmuz Hangi Burç

16 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 16 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

16 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Ailevi meseleler gündeminize geliyor. Olayları genellikle duygularınızla değerlendiriyorsunuz ve bazen gereksiz alınganlık gösteriyorsunuz. Gökyüzü bugün sizden mantığınızla duygularınızı dengelemenizi istiyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Aileyi sığındığın bir kale gibi görmeye başlayabilirsin. Rutin hayatında yaşadığın tüm sorunları ailenle paylaşıp onlardan fikir alıyorsun. Özgürlüğüne düşkün olan arkadaşların bu durumu eleştirse de kendinden ödün vere biri değilsin. İş yerinde zor görevlerin insanı olarak tanınman fazla sorumluluk almana neden olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Gerçeklikler algılarınızla bağdaşmıyor. Sizin dünyagörüşünüz karışık ve güvenilmezdir. O kadar kafanız karışık ki, mevcut durumunuzla çok az alakası olan unsurlara konsantre oluyorsunuz. Dikkatle mevcut koşullara uygun yeni düşünceler oluşturun. Bir fizik muayene alın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün duygularınızı denetim altına almanız zor olacak. Karşılaşacağınız bazı olaylar yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz. Biraz daha sakin ve anlayışlı davranmanız gerekiyor. Geriliminizi çevrenize yansıtmayın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Bir yakınınızla ilgili duyduğunuz endişe sizi üzüyor. Fakat onun çok özel sorunları için yapabileceğiniz fazla şey yok. Akşama doğru yapacağınız program, üzüntünüzü bir kenara atmanıza vesile olabilir. Bugün yerli yerinde durmayan, değişken duyguların etkisi altında görünüyorsunuz. İçinizdeki sevinç ve hüzün gün boyu yer değiştirecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Sevdiğiniz ve kariyeriniz arasında bir seçim yapmanız gerekebilir. Çok sıkıntılı bir döneme giriyorsunuz. Vereceğiniz karar size en uygun karar olmalı. Para ikinci planda kalacak. Çünkü her zaman para sizden yana. Dostlarınızın desteğini almalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 56' 07" R
Ay
Boğa
15° 42' 41" R
Merkür
Terazi
11° 12' 23" R
Venüs
Yay
15° 41' 40" R
Mars
Terazi
24° 20' 28"
Jüpiter
Kova
22° 21' 18"
Satürn
Kova
06° 58' 51"
Uranüs
Boğa
13° 20' 55"
Neptün
Balık
20° 50' 17"
Plüton
Oğlak
24° 22' 22"
Chiron
Koç
09° 50' 15"
Lilith
İkizler
10° 36' 25"
True Node
İkizler
01° 55' 14"
Son Güncelleme : 22/10/2021 06:10

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>