16 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

16 Temmuz Hangi Burç

16 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 16 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

16 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Ay sabah saatleri itibariyle İkizler burcunda seyahat etmeye başlayacak.Bugün yalnız kalmak isteyebilir, kendinizi içe dönük hissedebilirsiniz. Meditasyon yapabilir, spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz. Psikolojik destek almak için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Ay, tüm gün hareketine Oğlak burcunda devam ediyor. Sabah oluşan Ay-Venüs karşıtlığı nedeniyle eşinizle, sevgilinizle ciddi anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Size söyledikleri kalbinizi bu sefer kırabilir. Ay ve Satürn kavuşumu ortaklıkla yürüttüğünüz işinizde sizi güçlendirecek maddi kaynakları önünüze getirebilir. Fakat yarınki Ay tutulması nedeniyle hem özel hem iş ilişkilerinizde temkinli olmanızda yarar var.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Maddi konularda özellikle ailenize karşı cömert tavrınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Yatırım ve harcamalar gündeme gelirken sahip olduklarınızı en iyi şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Birileri sizin hakkınızda bol bol konuşurlar. Bu size duydukları hayranlık ya da çekememezlikten kaynaklanabilir. İkircikli temanın vurgu yaptığı pazar günü kendinizle baş başa kalıp konuşulanları çok da dikkate almayın. Siz ne yapıp ne yapamayacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Korumacı tavrınızla değerlerinize sahip çıkın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Sizden beklenen, insanların normalde görmeye alışık olduğu uyum adına tavizler verebilen tavrınız. Ancak bugünlerde evin uslu çocuğu gibi davranmak pek size göre değil. İçinizdeki isyankar enerjiyi kontrollü şekilde çıkarın

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları