24 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

24 Temmuz Hangi Burç

24 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 24 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

24 Temmuz 2022 Aslan Burcu Yorumu

Birisi sana, sen istemesen bile bazı tavsiyelerle gelebilir. Buna gözlerini yummaman gerekecek. Gelen bilgileri dikkatlice gözden geçirmek bazı sorunların çözümü için gerekli olabilir. Kendini dışa kapatmamalısın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

İlerleyen günlerde hayatınızda çok güzel şeyler olacak. Bu ara yaşamak istediğiniz her şey kalbinizin güzellikleri ile olacak. Bu yüzden de istediğiniz en sevilen adımlarda yaşayacaksınız. Her şeyin en iyisini görmek için birçok konuda adım atacaksınız. Her istediğiniz adım için insanların hayatında olacaksınız. Bu ara maddi anlamda rahat etmek isteyeceksiniz ama almak istediğiniz birçok şeyin yer almasından ötürü en güzel günler gelecek. En sevilen anların hayatınızda olabilmesi için çok rahat edeceksiniz. Sabır ile devam edin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Ne yaparsanız yapın mevcut partnerinizi, eski partnerinizle karşılaştırmayın. Patronunuz ile birlikte olmak, iş yerindeki otoritenizi bir anda yıkabilir. Geleceğiniz hakkında çok endişelisiniz, fakat bugün aydınlık düşünebileceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan; duygu ve düşüncelerini anlatmaya kalktığında ailenin muhalefetiyle karşılaşabilir ya da bazı düşmanlıkları istemeden de olsa harekete geçirebilirsin. Sosyal medya paylaşımlarında daha temkinli olmaya çalışmalısın. Öncü olman gereken durumlarla karşılaştığında ise sezgilerini dinlemelisin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Günün büyük bir çoğunluğunda Ay boşlukta hareket ediyor. Hem iş yerinde hem de özel hayatında anlaşılmadığını düşünmek motivasyonunun düşmesine neden olabilir. Çalışma ortamında sıkıntı yaşayan bir Aslan burcuysan, kendi işini kurmak için neler yapabileceğine ilişkin araştırmalar yapabilirsin. Özel hayatınla ilgili sorunları başkalarıyla konuşmak yerine sevgilini karşına alıp açık açık konuşacaksın. Evlilik hazırlığı içinde olan bir Aslan burcuysan, düğün ile ilgili her detayın eksiksiz olduğundan emin olmak isteyeceksin. Günün stresini ve yoğunluğunu atmak adına farklı etkinliklere katılabilirsin. Spa ya da masaj yaptırmak, hatta saçlarında değişikliğe gitmek iyi gelecek.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
09° 15' 49" R
Ay
Yengeç
21° 39' 36"
Merkür
Koç
22° 00' 19"
Venüs
Boğa
15° 55' 00"
Mars
Yengeç
02° 19' 25"
Jüpiter
Koç
18° 41' 50"
Satürn
Balık
02° 32' 31"
Uranüs
Boğa
16° 42' 41"
Neptün
Balık
25° 39' 12"
Plüton
Kova
00° 06' 45"
Chiron
Koç
15° 28' 19"
Lilith
Aslan
09° 02' 21"
True Node
Boğa
04° 20' 11"
Son Güncelleme : 30/03/2023 08:40

Astroloji Gündemi

30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 30 Mart 2023, Perşembe 30 Mart 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Ay duygusal Yengeç burcundaki yolculuğuna halen devam etmekte...Sabah saatlerinde beklentilerin yükseleceği; cesaretimizin ar... Devamını Oku >>