24 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

24 Temmuz Hangi Burç

24 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 24 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

24 Temmuz 2022 Aslan Burcu Yorumu

Dolunayın negatif etkilerini minimalize etmek için yalnız kalmakta fayda var. Sevebileceğiniz şeyler yaparak, kitap okuyarak daha verimli zaman geçirebilirsiniz...

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

İlerleyen günlerde hayatınızda çok güzel şeyler olacak. Bu ara yaşamak istediğiniz her şey kalbinizin güzellikleri ile olacak. Bu yüzden de istediğiniz en sevilen adımlarda yaşayacaksınız. Her şeyin en iyisini görmek için birçok konuda adım atacaksınız. Her istediğiniz adım için insanların hayatında olacaksınız. Bu ara maddi anlamda rahat etmek isteyeceksiniz ama almak istediğiniz birçok şeyin yer almasından ötürü en güzel günler gelecek. En sevilen anların hayatınızda olabilmesi için çok rahat edeceksiniz. Sabır ile devam edin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Çevrenizdekilerle ilşkileriniz yönünden oldukça olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Çevrenizden yararlanarak içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kurtulacaksınız. Geçmişte ufak kırgınlıkların yaşandığı bir arkadaşınızla karşılaşıp hiç bir şey olmamış gibi davranacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Ailedeki pasif agresif öfkeyi yatıştırmak, kontrol altına almak size düşer. Güçlü kimliğinizle herkesin agresif yönünü dengelersiniz. Gündelik işlerinizi hallederken sizi yoran işlerden kaçının. Her şey aynı anda hallolmaz bunu unutmayın. Günü spora giderek tamamlayabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Güneş bugün burcunuza ilerliyor artık kabuğunuzdan tamamen sıyrılıp kendinizi göstermeye hazır olabilirsiniz. Bu bir aylık dönemde enerjiniz ve gücünüz oldukça yüksek olabilir, ilişkilerinizde söz ve insiyatif sahibi olabilir, gücünüzü ortaya koyabilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü ve kumandasını adeta elinize alıyor olabilir. Işığınızla parlarken dikkatleri de üzerinize çekmemeniz imkansız gibi. Duruşunuz ve tavırlarınızla çevrenizde konuşulan kişilerden biri olabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

Tek başınıza hareket etmenizi doğru bulmadığınız bir oluşuma paydaş arama çabalarınız, bugün karşılığını bulabilir. Bu yakınlaşmadan beklentilerinizi amacından saptırmamanızda yarar var. Aile içinde dengelemeye çalıştığınız ilişkiler sizde belli yorgunluklar yaratabilir. Bunu bir karamsarlığa dönüştürmeniz, uzun süreli kopukluklara neden olacak.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
08° 39' 04" R
Ay
Balık
12° 20' 07" R
Merkür
Yay
20° 53' 37" R
Venüs
Yay
18° 22' 23" R
Mars
İkizler
18° 54' 52"
Jüpiter
Balık
28° 52' 56"
Satürn
Kova
19° 50' 41"
Uranüs
Boğa
16° 02' 50"
Neptün
Balık
22° 38' 52"
Plüton
Oğlak
26° 46' 46"
Chiron
Koç
12° 09' 57"
Lilith
Yengeç
25° 40' 04"
True Node
Boğa
13° 09' 26"
Son Güncelleme : 01/12/2022 00:30

Astroloji Gündemi

30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 30 Kasım 2022, Çarşamba 30 Kasım 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde 03:15’te Ay’ın Balık burcuna geçişiyle birlikte önümüzde uyum ve dengeleri sağlamak için bir hay... Devamını Oku >>