12 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

12 Temmuz Hangi Burç

12 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 12 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

12 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Başkalarında sevmediğiniz davranışların aynısını sergilemediğinizden emin olun. Yavaş yavaş küçümsediğiniz insanların özelliklerini aldığınızı fark edebilirsiniz. İnsanlar sizin alaycılığınızdan biraz bıkmaya başlamış olabilir. Biraz rahatlayın ve yüzünüze bir gülümseme kondurun. Her şeyin negatif tarafını görmeye devam ederseniz, çok büyük ihtimalle diğer insanlar da yalnızca sizin negatif tarafınızı görecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın bugün kendinizi çok hareketli hatta sorumlu hissedebilirsiniz. Duygusal açıdan önyargılı olmamaya bakın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Ay'ın, günün ilk ışıklarında Plüton ile kurduğu olumlu kontak sayesinde aşk hayatınızda geri planda kalmak yerine kendinizi ortaya koyacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sahiplenici ve özgüvenli tavrınız partnerinizin hoşuna gidecektir. Ay, 03:26-18:04 arası boşluğa giriyor. 18:04'te Yay burcuna geçiyor. Bu saatle beraber kötü açısı olmayan Ay, günün kalanında çalışma hayatınızla ilgili olumlu haberleri size getirebilir. Sağlık sorunlarınız varsa akşama enerjiniz düzelecektir. Kendinizi fazla dinlemeyin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Özel hayatınızda veya ilişkilerinizde sevdiğiniz insanla mücadeleleriniz artabilir. Bugün tavırlarıyla sizi zorlayacak. Alıngan yapınızla olayları daha fazla büyütmeye hazır gibisiniz, bu ilişkiniz için iyi bir test, geçmek sizin elinizde.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Özel ilişkilerinizde şüphe ve takıntılara yer vermemelisiniz. Ruhunuzu arındıracak bazı sorunlarınıza çareler bulmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 03:52 itibariyle Terazi burcunda oluşan  ilkdördün, yaşamınızı güçlü temeller üzerinde inşa etme, kendinizi dünyaya ispatlama, davranışlarınızla, kararlarınızla toplum içinde bir yer edinme isteğinizdir. Bunu başarmanın yolu, öncelikle bilinçaltınızdaki tüm bastırılmış korkularınızdan arınmak ve kendinize güvenmektir. Kimileri, özellikle genç yaşta olanlar, bunu bir yuva kurarak, güzel bir aileye sahip olarak gerçekleştirmek isteyebilir. Bazıları  baba evinden  ayrılıp kendine  yeni bir düzen kurarak  hayatını tek başına sürdürmeyi düşünebilir. Bir çoğumuz daha çok kazanıp geleceğini garanti altına almayı düşleyebilir. Hayatta kalmak, hareket ve cesaretle ileriye gitme dürtünüz yüksektir. Bunları yapabildiğiniz ölçüde kendinizi huzurlu hissedersiniz. Eğer şu andaki durumunuz sizi tatmin etmiyorsa rahatsız olursunuz. Oysaki önemli olan kişinin kendinden uzaklaşmadan, hayatla olan bağını koparmadan, güvenle ilerlemesidir. 12 Temmuz saat 08:34 - 5 Ağustos saat 18:26 tarihleri arasında etkili olacak Venüs-Aslan burcu seyri, kazancımızla alakalı konularda önemli olup, yeteneklerimizi, para kazanmak amaçlı işlere ve ilişkilere yönlendirme zamanıdır. Ancak bunun yanında çok kolay para harcatır. Zevk veren her şey, dikkatimizi çeken güzellikler, sevdiğimiz kişiler için kesemizi bir hayli açabiliriz. Görünümlere baktığımızda, 12 Haziran tarihi dikkat çekiyor. Eviniz, ailenizle ilgili konularda verilecek kararların elbirliğiyle ele alınması ve maddi durumun gözden geçirilmesi gerekiyor. Sizin arzu ettikleriniz ile kazancınız arasında dengesizlik varsa bir daha gerçekçi bir şekilde duruma bakmakta yarar var.Güzel gönlünüz her dem huzur bulsun. Esenlikler dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
29° 20' 26" R
Ay
Koç
12° 41' 42" R
Merkür
Terazi
24° 09' 59" R
Venüs
Akrep
12° 53' 04" R
Mars
Terazi
04° 36' 49" R
Jüpiter
Kova
23° 26' 27" R
Satürn
Kova
07° 10' 34" R
Uranüs
Boğa
14° 21' 21"
Neptün
Balık
21° 34' 22"
Plüton
Oğlak
24° 21' 55"
Chiron
Koç
11° 10' 07"
Lilith
İkizler
07° 17' 05"
True Node
İkizler
03° 43' 17"
Son Güncelleme : 22/09/2021 06:10

Astroloji Gündemi

02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek 21 Eylül 2021, Salı 02:54’te Ay - Güneş Karşıt Açı Kesinleştirecek Saat yaklaşık 03:00’ te Balık burcunda gerçekleşen dolunay; duygularımızı en üst seviyede yaşayacağımız, bol bol rüya göreceğ... Devamını Oku >>