12 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

12 Temmuz Hangi Burç

12 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 12 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

12 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün öne çıkmak isteyebilir, ilişkilerde veya iş hayatında değer görmek, el üstünde tutulmak isteyebilirsiniz. Plan ve hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir gün. Ani duygu geçişleri.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Ay'ın, günün ilk ışıklarında Plüton ile kurduğu olumlu kontak sayesinde aşk hayatınızda geri planda kalmak yerine kendinizi ortaya koyacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Sahiplenici ve özgüvenli tavrınız partnerinizin hoşuna gidecektir. Ay, 03:26-18:04 arası boşluğa giriyor. 18:04'te Yay burcuna geçiyor. Bu saatle beraber kötü açısı olmayan Ay, günün kalanında çalışma hayatınızla ilgili olumlu haberleri size getirebilir. Sağlık sorunlarınız varsa akşama enerjiniz düzelecektir. Kendinizi fazla dinlemeyin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün iletişim konusunda yaşadığınız bazı sıkıntılı durumları tespit etmeye çalışacak ve kendinizde olan hatalı durumları görmeye gayret edeceksiniz. Çalışma ortamında ise size verilen sorumluluklar daha fazla artabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Maddiyatla ilgili konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz. Hayat şartlarınızda istediğiniz seviyelerin ortaya çıkması özel çabalarınız sayesinde gerçekleşecektir...

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Para evinize giren Venüs size bu alanda kıyak geçmeye başlayacak . Para konularında çeşitli şanslarla ve iyi ilişkilerle karşılaşabilirsiniz. Gösterişli ve güzel eşyalara olan düşkünlüğünüz artabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları