12 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

12 Temmuz Hangi Burç

12 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 12 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

12 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Çevren tarafından hazır cevaplılığın ile tanınıyorsun. Etrafına yaydığın pozitif duygular insanların moralini yerine getirebilir. Çocukla çocuk, büyükle büyük olabiliyorsun. Uzun zamandır beklediğin bir iş fırsatı bugün kapını çalıyor. Koşulları iyi değerlendirdikten sonra akşam cevabını teklifi sunalara bildirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Denge kurmaya çalışacaksın!Ay, tüm gün boşlukta salınıyor. Maddi olarak son zamanlarda zorlansan da kariyerinde yükselmeye başlaman sevindirecek. Özel sektörde çalışan bir Yengeç burcuysan, aldığın ek eğitimlerin işe yaradığına şahit olacaksın. Bugün işler senden yana. Beklediğin telefon görüşmesi heyecanlanmana sebep olabilir. İşinle ilgili planlanan seyahatin bir başka tarihe ertelendiğini duyabilirsin. Bu durumdan memnun kalma ihtimalin yüksek, çünkü sen de ertelediğin tatil planını hayata geçirmek istiyorsun. Evli bir Yengeç burcuysan eşinin ailesi ve kendi ailen arasında denge kurmaya çalışmak yorabilir. Kendine yeni bir görünüş katmak için saçlarını boyatabilir, kestirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Ay, burcunda hareket ediyor. İkili ilişkilerinde dikkatli olman gereken bir gündesin. Sonradan üzülmemek için bazı insanlarla arana mesafeyi şimdiden koyman gerekebilir. Özellikle çalışma arkadaşın ya da ortağının bazı davranışlarını uyarmak zorunda kalacaksın. Aşkta çekiciliğin çok bariz, bunu iyi yönde kullanmalısın. Evli ve çocukları olan bir Yengeç burcuysan ailecek katılacağınız davette bol bol hatıralarından bahsedebilirsin. Sanatla ilgileniyorsan, kendi ifade etmek için farklı alanlara yönelebilirsin. Günün yoğun temposunda aileni de unutmamalısın yoksa bugün bazı sitemler işitebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Güçlü, hırslı ve mücadeleci yönlerinizi ortaya koyabileceğiniz bir günde maddi konularla daha fazla iç içe olabilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren işlerde başarılı olabilir, araştırmacı, sorgulayıcı olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Ev yaşantınız ve ebeveyninizle ilgili ortağınızdan veya özel ilişkinizden duygusal baskı görmeniz olasıdır. İlişkiniz veya ortağınız için yaşadığınız yeri değiştirme veya ailesel ilişkilerinize müdahil olunması tadınızı kaçırabilir.Akşam saatlerine doğru yaşam alanınızda yalnız kalıp önünüzdeki dönemi planlamanız olasıdır. Gerginlikler bu şekilde giderilebilir. Akşam saatlerinde ailenizle vakit geçirmeye ve suya sabuna dokunmayan muhabbetler kurmaya özen göstermelisiniz. Maddiyatın güçleneceği bir sürece giriş yapıyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 03' 55" R
Ay
Aslan
14° 37' 53" R
Merkür
İkizler
18° 16' 51" R
Venüs
Yengeç
15° 06' 07" R
Mars
Aslan
02° 04' 29"
Jüpiter
Balık
02° 07' 57"
Satürn
Kova
13° 06' 51"
Uranüs
Boğa
13° 06' 55"
Neptün
Balık
23° 10' 05"
Plüton
Oğlak
26° 18' 06"
Chiron
Koç
12° 31' 33"
Lilith
Boğa
26° 17' 48"
True Node
İkizler
10° 41' 13"
Son Güncelleme : 15/06/2021 01:20

Astroloji Gündemi

14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Haziran 2021, Pazartesi 14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Haziran 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konular... Devamını Oku >>