19 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

19 Temmuz Hangi Burç

19 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 19 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

19 Temmuz 2023 Yengeç Burcu Yorumu

Sosyal medyada fotoğraflara bakarken beğendiğin birini aklından hiç çıkaramıyorsun. Cesaretini toplayıp ona yazacağın kendince belirlediğin doğru anı bekleyebilirsin. İşe yeni başlamış bir Yengeç burcuysan, mesleğin ile ilgi bilgilendirici nitelikte makaleler okuyabilirsin. Gündemi yakından takip ediyorsun. Arkadaşların ile gündemi tartışırken fazla kaptırmamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Hayallerinizi içgörünüz için değerli bir araç haline getirin. Eski zamanlarda, büyük yöneticiler ve krallar, rüyaların taşıdığı işaretlere o kadar inanıyorlardı ki, rüya tabircileri bulup onları işe aldılar. Rüyalarınızın ister mistik anlayışlar olduğunu düşünün ister beyninizin düşünce ve duygu salımının rastgele ateşlenmesi olduğunu düşünün, rüyalarda kazanılacak çok şey var. Tekrarlanan rüyalar çok önemlidir ve dikkat edilmesi gereken bir şeye işaret edebilir. Bu alanı keşfetmeyi düşünün.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün hiç kimsenin etkisi altında kalarak daha sonra pişmanlık duyacağınız davranışlar içinde olmamanız için uyarıyor sizleri.  Dikkatli davranın ve sezgilerinize güvenin değişim enerjisini değişik arayışlarla karıştırmayın! İş ve özel yaşamınızda aşırı duygusal yaklaşımlar pişmanlıklara sebep olabilir, Özellikle yeni tanıdığınız insanların etkisi altında kalmamaya özen gösterin ve yakınlarınızla duygularınızı paylaşın; Onlar sizin zarar göreceğiniz davranışlar içinde bulunmanıza izin vermezler.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün hayalleriniz ile ilgili bazı durumları ileri bir zamana ertelemenizde ve önünüzü görerek adım atmanız da daha büyük fayda olabilir. Bugün kendinizi duygusal anlamda tahammülsüz hissedebilir ve bu yüzden insanlara karşı biraz mesafeli kalmak isteyebilirsiniz. Fevri çıkışlar yapmak çözüm olmayacaktır. Uzlaşmacı yönünüzü ortaya sermelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün maddi anlamda güzel haberler alacağınız bir gün. Sürprizlere hazırlıklı olun. Sürekli herkesin isteklerine evet demek zorunda hissetmeyin. Başkalarının da sorumluluk alması gerektiğini düşünüyorsanız, bunu söylemekten çekinmeyin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
23° 04' 27" R
Ay
Akrep
05° 19' 41" R
Merkür
Aslan
18° 50' 10" R
Venüs
Aslan
04° 09' 25" R
Mars
Boğa
25° 57' 25"
Jüpiter
İkizler
11° 10' 01"
Satürn
Balık
19° 14' 08"
Uranüs
Boğa
26° 18' 17"
Neptün
Balık
29° 53' 19"
Plüton
Kova
01° 03' 47"
Chiron
Koç
23° 28' 35"
Lilith
Terazi
01° 44' 12"
True Node
Koç
09° 59' 30"
Son Güncelleme : 15/07/2024 04:30

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>