19 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

19 Temmuz Hangi Burç

19 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 19 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

19 Temmuz 2023 Yengeç Burcu Yorumu

Fikirlerinize ve planlarınıza yeni bir hız kazandırabilmek ve canlılık katmak için her fırsatı en iyi şekilde değerlendirin. Arkadaşlarınızla veya meslektaşlarınızla yapacağınız sohbetler veya dış görünümünüzde yapacağınız bir değişikliğin faydası olabilir. Size sunulan yeni fikirlere ve deneyimlere açık olun, ama sizi asıl yolunuzdan fazla uzaklaştırmalarına da izin vermeyin. Kendinize sadık kalın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Çevresel ilişkilerinize temkinli ve duyarlı davranmanız gerektiğini biliyorsunuz. Bugün, belli bir sistem içinde hareket edebilirsiniz. İletişim konusunda bazı aksiliklerin söz konusu olması sonucunda, beklentileriniz gecikebilir. Maddesel konuların güncellik kazanması, harcamalarınızı olumsuz etkileyecektir. Paranızı dikkatli kullanmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Yoğun bir gündem eşliğinde güne başlayacaksın. Eksiklerini gidermek için gün boyunca hareket halinde olabilirsin. Son günlerde yaşadığın sıkıntıların ortadan kalkması, senin için zorlu bir sürecin bittiğine ve yeni bir başlangıcın olacağını işaret edecek. Sosyal ilişkinde bütün taşların yerine oturması, keyifli günler geçirmen için sana yardımcı olacak. Yalnız bir Yengeç burcuysan, yeni tanıştığın birisi, seninle yeniden iletişime geçmek isteyebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Sağlığınızı kafanıza çok taktınız. Adeta hastalık hastası oldunuz. Dostlarınız bu durumdan çok şikayetçi. Sizin yanınızda rahat değiller. Bu huyunuzdan vazgeçin. İşlerinize dört elle sarılın. Yüzdünüz ve kuyruğuna geldiniz. Bundan sonrası başarı. Enerjinizi dikkatli kullanın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Ay’ın Kova burcundaki seyahati sizi ruhsal açıdan etkiler. Spiritüel, mistik konular, metafizik temalar ilginizi çeker. Gelir gider dengenizi gözden geçirmeniz için önemli bir gün. Aşırı lüks harcamalardan kaçının. Çocuklarınızın ihtiyaçları için kesenin ağzını açabilirsiniz. Sportif faaliyetler, yaratıcı faaliyetler için canlı bir gündesiniz. Partnerinizin orijinal fikirlerinden ilham alabilirsiniz

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

19 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 06:19 Ay-Satürn görünümü, yuvamızda uzlaşıya, nezakete verdiğimiz önemin işaretçisidir. Fakat eşimiz veya birileri baskın olmaya çalışırsa, bu canımızı sıkabilir. Saat 09:49 Ay-Kuzey düğüm görünümü, geleceğimizi garanti altına almak amaçlı düşünmemizi sağlıyor. Aile hayatında uyum ve paylaşımın, çıkarsız bir arada yaşamanın, bir yuvanın sıcaklığını hissetmenin önemini vurguluyor. Saat 09:56 Ay-Mars görünümü, zorlukların üstesinden gelmek ve işlerinizi kolayca halletme isteğinizi işaret ediyor. Ancak bilinçli davranmamızda, kendimizi yormamamızda yarar var. Saat 19:04 Mars-Kuzey düğüm karşıtlığı, gerileyen Mars nedeniyle kredi çekmek, borçlanmak, borç vermek, birilerine güvenerek eylemde bulunmakta zorlanmaya neden olabilir. Bütçenizi aşmayınız. Ani kararlar vermeyiniz. Bu aralar parasal meselelerde aklımız başımızda olsun.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Başak
28° 29' 57" R
Ay
Yay
15° 12' 57" R
Merkür
Başak
10° 41' 26" R
Venüs
Aslan
17° 33' 43" R
Mars
Terazi
16° 22' 23" R
Jüpiter
Boğa
15° 05' 23" R
Satürn
Balık
02° 00' 60"
Uranüs
Boğa
22° 50' 45"
Neptün
Balık
26° 12' 31"
Plüton
Oğlak
27° 58' 44"
Chiron
Koç
18° 32' 37"
Lilith
Aslan
28° 40' 60"
True Node
Koç
25° 07' 18"
Son Güncelleme : 21/09/2023 21:00

Astroloji Gündemi

21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 21 Eylül 2023, Perşembe 21 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>