11 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

11 Temmuz Hangi Burç

11 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 11 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

11 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Ay, sabah saatleri itibariyle Koç burcunda seyahat etmeye başlıyor.Bugün odağınızda işinizle ve kariyerinizle ilgili konular olacaktır. Ay ile Mars kavuşumu iş hayatınızda yaşanabilecek gerginliklere işaret ediyor. Kariyer stratejileriniz doğrultusunda ilerlemek için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç; aşk hayatında seni derinden etkileyen konuşmalar ya da gelişmeler yaşanabilir. Duygularını çok yoğun ve tutkulu bir dille ifade edebilir, hatta bazı konularda gözü kara davranabilirsin. Yakın ilişkilerden alacağın destekle olayları daha derinlemesine araştırabilir ve harekete geçebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Ay, burcunda hareket ediyor. Çalışan bir Yengeç burcuysan, kendini iş ortamında dönen dedikoduların içinde bulacaksın. Uzak durmaya çalışsan da söylentilerin cazibesine kapılacaksın. Bazı bitişler yaşamış olabilirsin ve bunun etkisiyle kendini durgun hissediyor olabilirsin. Fakat unutma çevrendekiler bu hallerine alışık değil. Kafanı dağıtmak bugün için yapabileceğin en güzel şey. İş ya da okul çıkışı arkadaşlarınla bir yerlere gitmen seni keyiflendirecek. İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysan, akşamüzeri tanışacağın kişiyle yeni bir aşka yelken açabilirsin. Kilo problemi yaşıyorsan işlenmiş gıdalardan uzak durmanda fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 01:38 Ay-Merkür karşıtlık etkisi altında iyice düşünmeden, mali ve ruhsal durumunuzu gözden geçirmeden ani kararlar almamanızda yarar var. Özellikle hukuksal boyutta veya ilişki anlamındaki durumları bilinçli bir açıdan gözden geçirmeden harekete geçmeyiniz. Saat 13:20 Ay-Jüpiter görünümü, maddi alacaklarınızı önemsersiniz. Çünkü bu sizi rahata kavuşturacaktır. Bunların takibini gayet iyi yaparsınız. Kendinizi güçlü hissetmenin, parasal anlamda rahatlık olduğunu bilirsiniz. Ev içinde bu meseleler etkili olabilir. Şu aralar huzur, ilişkide anlayış, evdeki mutluluk sizin için çok kıymetli. Aile, ev, çocuklar, gelecekle alakalı her mesele gündeminizde yer alıyor. Mutlu edici güzelliklerle karşılaşmanız dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Ailenizle ve komşularınızla ilgili olumlu ve sıcak duygular tesis edilecektir. Biraz geçmişe dönük anılardan konuşulabilir. Bu tatlı anıları hatırlayıp ilişkilerinizi dengeye oturtabilirsiniz.Hak hukuk arayışı ön planda olacaktır. Arkadaşlık ilişkilerinizde uzlaşma ortamınızın odak noktası olabileceği, sosyal topluluklar arasında olabileceğiniz bir günü deneyimliyorsunuz. Mesleki anlamda özgürleşme ihtiyacı taşıyorsunuz ve işinizi değiştirme konusunda hamleler yapabilirsiniz. Ancak bunun için uygun bir zamanda bulunmuyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
28° 55' 42" R
Ay
Boğa
15° 37' 41" R
Merkür
Terazi
11° 12' 08" R
Venüs
Yay
15° 41' 14" R
Mars
Terazi
24° 20' 11"
Jüpiter
Kova
22° 21' 18"
Satürn
Kova
06° 58' 50"
Uranüs
Boğa
13° 20' 56"
Neptün
Balık
20° 50' 18"
Plüton
Oğlak
24° 22' 22"
Chiron
Koç
09° 50' 16"
Lilith
İkizler
10° 36' 22"
True Node
İkizler
01° 55' 15"
Son Güncelleme : 22/10/2021 06:00

Astroloji Gündemi

Ay Boğa Burcunda 21 Ekim 2021, Perşembe Ay Boğa Burcunda Boğa burcundaki Ay’ın etkileri altında yeni bir gün bizleri beklemekte... Maddi manevi olarak huzur, güven, istikrar ve konfo... Devamını Oku >>