11 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

11 Temmuz Hangi Burç

11 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 11 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

11 Temmuz 2023 Yengeç Burcu Yorumu

Bir şeyler yanlış gittiğinde bunu sürdürmek yerine düzeltmeyi tercih etmelisiniz. Bu yöndeki çabanızın karşılıksız kalacağından korkmak sizi yeni tecrübelerden uzaklaştırabilir. Kendinize neyi reva gördüğünüzü iyi düşünün.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün parti modundasın. Çevrendekilere karşı açık ve sosyal ol. Spontanlık ve eğlenceye karşı susuzluğunu giderecek şeyler yap. Geç saatlere kadar takıl ve uzun süredir görmediğin bir arkadaşına vakit ayır. Şimdi yaşama zamanı. Hayatının her anını yaşa.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Zevkleriniz için para harcamaya bayılıyorsunuz. Bugün Ay, para evinizi olumlu etkilerken, karşı tarafın istekleri doğrultusunda bazı sıra dışı masraflar söz konusu olacak. Kendinizi iyi hissetmenize neden olabilecek bu durum, sizi fazla sıkmamalı. Yakında istediğiniz parasal kazançlara kavuşacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Ay, sabah saatleri itibariyle Koç burcunda seyahat etmeye başlıyor.Bugün odağınızda işinizle ve kariyerinizle ilgili konular olacaktır. Ay ile Mars kavuşumu iş hayatınızda yaşanabilecek gerginliklere işaret ediyor. Kariyer stratejileriniz doğrultusunda ilerlemek için bugünü değerlendirebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün Ay, hareketine Akrep burcunda devam ediyor. Ay'ın Venüs ile oluşturduğu pozitif açı sayesinde aşk hayatınızda sabah saatlerinde güzellikler yaşayabilirsiniz. Siz de bir adım atacaksanız sabahı tercih etmeniz olumlu sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Çocuğunuz için de beklentiniz varsa gerçek olabilir. Güneş'in Neptün ile yaptığı uyumlu açıyla beraber bugün hayallerinizin gerçek olmaması için hiçbir neden yok. Kendinize güvenin ve harekete geçin. Şansınız açık tek ihtiyacınız olan şey ise cesaret. Yalnız bu cesaretle adım atarken Mars-Uranüs açısının gerginliğiyle ani harcamalar yapmayın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

11 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bugünlerde herkes sizin ne kadar kendini beğenmiş ve vurdumduymaz olduğunuzu düşünüyor. Oysa siz böyle değilsiniz. İncindiğiniz zaman zırhınıza bürünüyorsunuz. Alçak gönüllülüğünüz ve vericiliğiniz dostlarınızın artmasına yol açacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 27' 48" R
Ay
Balık
27° 44' 46" R
Merkür
Başak
19° 41' 24" R
Venüs
Aslan
22° 02' 42" R
Mars
Terazi
21° 04' 53" R
Jüpiter
Boğa
14° 36' 30" R
Satürn
Balık
01° 35' 32" R
Uranüs
Boğa
22° 41' 31"
Neptün
Balık
26° 00' 49"
Plüton
Oğlak
27° 55' 37"
Chiron
Koç
18° 14' 15"
Lilith
Aslan
29° 28' 39"
True Node
Koç
24° 55' 18"
Son Güncelleme : 28/09/2023 23:40

Astroloji Gündemi

28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 28 Eylül 2023, Perşembe 28 Eylül 2023 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Gün boyunca Ay, Yay burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde detaylarda boğulabilir, bulunduğumuz ortamdan sıkılabilir, yaptığım... Devamını Oku >>