22 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

22 Temmuz Hangi Burç

22 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 22 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

22 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bildiğini okuyorsun!Kendi işini yapan bir Yengeç burcuysan, kuracağın iletişim sayesinde işlerini büyütebilir, yurtdışı bağlantıları kurabilirsin. İşlerin konusunda bugün bildiğini okumaya niyetlisin. Kuralları artık kendin koymak isteyebilirsin. İlişkisi olan bir Yengeç burcuysan, sevgilinin işiyle yahut kişisel yetenekleriyle ilgili yaşanacak gelişmeyi kutlayabilirsiniz. Evli bir Yengeç burcuysan, maddi harcamalardaki iniş çıkışlar aranızda tartışma konusu olabilir. Ailenin sorumlulukların hakkında seni eleştirmesine pek kulak asmasan da aklının bir köşesine yerleştirmeyi de ihmal etmiyorsun. Belki de düzene girmenin tam zamanı.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Enerjinizi yaptığınız işe vererek çok şey yapabileceğiniz, verimli bir gündesiniz. Yeni şeyler öğrenmek ve okumak ufkunuzu genişletebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Henüz yeniay doğmadığı için bugün koşullar yorucu ve sıkıştırıcı olabilir. Bugün kişisel konular, girişimler ve sağlığınızla daha çok ilgilenebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

22 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün huzursuz ve karamsar bir gününüzdesiniz. İhtimallerin olumsuz olanlarını gözünüz daha rahat görüyor. Bu nedenle genel tavrınız ile günü birlikte geçirdiğiniz insanların da enerjisini düşürebilirsiniz. Aman dikkat.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları