21 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

21 Temmuz Hangi Burç

21 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 21 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

21 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

İçine girdiğin yoğunluğun zihnen ve bedenen seni zorlaması olası. Ama buna ne kadar izin vereceğin sana bağlı olacak. Gün içerisinde molalar vermek ve kendine zaman ayırmak tamamen sana bağlı bir tercih olabilir. Kendine öncelik vermeyi unutmamalısın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Yaşayacağınız bazı olaylar size yeni kararlar aldırabilir. Sizi nelerin huzursuz ettiğini bildiğinizde, içinde bulunduğunuz olumsuz durumdan uzaklaşabilir ve bunun sonucu ortaya çıkan gerilim ve hayal kırıklıklarından korunabilirsiniz. Kendiniz için iyi olan şeyleri seçin. Uzak seyahetler ve eğitiminiz ile ilgili bazı konular gündeminizde olabilir.Ticaret ile ilgili konular bugün ilgilinizi çekebilir. Önemli fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Haklın olduğunu anlayacaksın!Ay, değişken burç etkisinde! Bugün yarım bıraktığın işleri el çabukluğuyla halledip, zamandan tasarruf edeceksin. Sevdiklerinle bol bol iletişim kurmak isteyeceksin. Sürpriz programlar yapabilirsin. İlişkisi olan yahut evli bir Yengeç burcuysan, geçmişte anlaşmazlık yaşadığınız bir konu tekrar gündeme gelebilir. Ailende söz konusu küslük, kırgınlık yaşadığın biri varsa bugün önemli bir gelişme yaşanabilir. Haklı olduğunu bir kez daha anlayacaksın. Bugün geç saatlere kadar sürecek organizasyonlarda farklı kişilerle tanışarak, ilgini çekebilecek sohbetler yapabilirsin. Harcamalarında programlı davranmaya özen göstermelisin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün yaşadığın maddi sorunlardan dolayı aklını işlerine vermekte zorlanabilirsin. Yakınlarının harcamalarına yönelik uyarıları dikkate almadığın için pişmanlık yaşıyorsun. Keşkeleri bir tarafa bırakarak çözüm yolları üretmelisin. Ailenden gelecek teklifleri değerlendirmek seni rahatlatabilir. İlişkisi olan ya da evli bir Yengeç burcuysan, sevdiğin kişinin son zamanlardaki ilgisizliği, kafanı soru işaretleriyle doldurmuş olabilir. Fazlasıyla şüpheci ve meraklı davranırsan; karşı tarafın hiç beklemediğin tepkisiyle karşılaşabilirsin. Dinlenmek ve kendine zaman ayırmak adına akşam gelecek teklifleri geri çevirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
18° 12' 36" R
Ay
Kova
27° 58' 00" R
Merkür
Boğa
26° 39' 22"
Venüs
Aslan
03° 28' 18"
Mars
Aslan
11° 21' 38"
Jüpiter
Boğa
05° 08' 28"
Satürn
Balık
07° 09' 07"
Uranüs
Boğa
20° 38' 58"
Neptün
Balık
27° 33' 39"
Plüton
Kova
00° 02' 07"
Chiron
Koç
19° 08' 30"
Lilith
Aslan
16° 59' 56"
True Node
Boğa
03° 03' 29"
Son Güncelleme : 09/06/2023 09:50

Astroloji Gündemi

9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları 9 Haziran 2023, Cuma 9 Haziran 2023 Cuma Günlük Astroloji Olayları Gerilimi yüksek iki günün ardından sabah saatlerinde inatlaşmaya devam edebiliriz. Hatta kendimizi uzlaşmaya ve anlaşmaya iyi... Devamını Oku >>