21 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

21 Temmuz Hangi Burç

21 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 21 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

21 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Zihniniz son derece karışık. Yolda giderken yanlış yöne sapabilirsiniz. Aradığınız adresi bulmakta zorlanırsınız. Kanma, kandırılma, dolandırılma ihtimaliniz oldukça yüksek, kimseye güvenmeyin. Size sunulan, anlatılan vaat edilen konuların aslını astarını kontrol etmeden hemen inanmayın. Bankada, internette vb. noktalarda şifre unutmalarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Koyduğunuz eşyaların yerini kaybedersiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün yaşadığın maddi sorunlardan dolayı aklını işlerine vermekte zorlanabilirsin. Yakınlarının harcamalarına yönelik uyarıları dikkate almadığın için pişmanlık yaşıyorsun. Keşkeleri bir tarafa bırakarak çözüm yolları üretmelisin. Ailenden gelecek teklifleri değerlendirmek seni rahatlatabilir. İlişkisi olan ya da evli bir Yengeç burcuysan, sevdiğin kişinin son zamanlardaki ilgisizliği, kafanı soru işaretleriyle doldurmuş olabilir. Fazlasıyla şüpheci ve meraklı davranırsan; karşı tarafın hiç beklemediğin tepkisiyle karşılaşabilirsin. Dinlenmek ve kendine zaman ayırmak adına akşam gelecek teklifleri geri çevirebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

İş hayatınızdaki önemli insanlarla kişisel olarak anlaşmakta zorlanacağınız bir gün sizi bekliyor. Bazı ilişkilerinizde de birtakım sorunlarla karşılaşacaksınız. Başınıza ne gelirse gelsin hayata keyifle bakmaktan ve umutla yaklaşmaktan vazgeçmemelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları