21 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

21 Temmuz Hangi Burç

21 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 21 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

21 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün kendinize ve sevdiklerinize huzur getirecek konular peşindesiniz. Daha fazla güven arayışında olabilir, maddi alanda somut beklentilerin üzerinde durmak isteyebilirsiniz. Yeni gruplaşmalar, ortaklaşa işlerin getireceği menfaatler sizi yakından ilgilendirecek. Önemli önerilerin öne çıkması ile karar vermekte çekinceler de söz konusu.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bazı hayalleriniz kişisel olarak size ait olmaktansa birilerine karşı çıkma isteğinizin bir ürünü olabilir. Bu başkaldırıyı daha sözel yollardan yapmak daha iyi kararlar almanızı sağlayabilir. İyi hesaplanmayan şeyler sizi maddi olarak sıkıntıya sokacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Ortak çalışma alanınızdaki insanların yaşadığı tartışmaları durdurabilecek kişi sizsiniz. Bu yüzden kontrolü ele almalı ve bu konuya müdahale etmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Zihniniz son derece karışık. Yolda giderken yanlış yöne sapabilirsiniz. Aradığınız adresi bulmakta zorlanırsınız. Kanma, kandırılma, dolandırılma ihtimaliniz oldukça yüksek, kimseye güvenmeyin. Size sunulan, anlatılan vaat edilen konuların aslını astarını kontrol etmeden hemen inanmayın. Bankada, internette vb. noktalarda şifre unutmalarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Koyduğunuz eşyaların yerini kaybedersiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Yeni ilişkilerde ayaklarınızı yere sağlam basarak aldığınız kararlar, yine de bazı tökezlenmelere engel olamayabilir. Bu ilişkilerde aldanmaya çok açık durduğunuz ikili bir yakınlaşma içinde görünüyorsunuz. Belli konularda şansınıza duyduğunuz güven sizi yanıltabilir. Bu konuları yararlı paylaşımlarla ele alıp değerlendirmeniz gerekecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün kendinizle ilgili konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Kişisel açıdan önemli olaylara dikkatinizi verebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda bitişler meydana gelebilir. Gün içinde sosyal konular ilginizi çekebilir. Yeni birileriyle tanışabilirsiniz. Kendiniz için alışveriş yapacağınız bir gündesiniz. Sevdiklerinizle plan yapabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 32' 38" R
Ay
Boğa
03° 13' 13" R
Merkür
Yay
26° 43' 05" R
Venüs
Yay
23° 11' 31"
Mars
İkizler
17° 26' 48"
Jüpiter
Balık
28° 59' 59"
Satürn
Kova
20° 05' 50"
Uranüs
Boğa
15° 54' 26"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 24"
Chiron
Koç
12° 05' 42"
Lilith
Yengeç
26° 05' 52"
True Node
Boğa
13° 14' 31"
Son Güncelleme : 04/12/2022 20:40

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>