21 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

21 Temmuz Hangi Burç

21 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 21 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

21 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bir tür grup aktiviteleri sizi halkın gözünde belli bir dereceye getirebilir. Bir gruba konuşabilir ya da sizi ilgilendiren bir konu hakkında tartışmaya neden olabilirsiniz. Bugün beyniniz hızlı çalışacak ve zekanız kıvrak olacak, bu yüzden insanların duymak isteyecekleri çok şey olmalı. Çok eğleneceksiniz ama aynı zamanda fiziksel olarak yorulabilirsiniz tabii ki tabi bu nedenle kendinizi zorlamayın. Onun dışında, günün tadını çıkarın!

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Ortak çalışma alanınızdaki insanların yaşadığı tartışmaları durdurabilecek kişi sizsiniz. Bu yüzden kontrolü ele almalı ve bu konuya müdahale etmelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Az şeyle yetinmeyi öğrenin. Eğer bilinçli olarak ihtiyacınız olmayan şeylerden vazgeçmezseniz, hayat sizin için vazgeçmeniz gerekenleri seçecektir. Bilinçli bir seçim daha az ağrılıdır. İnsanlar, şeyler ve fikirlerin hala bir amaca hizmet edip etmediğini bilmek için onları dikkatle inceleyin. Yeni bir döngüye girmek için gereksiz şeyleri yokedin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Birçok fırsat var önünüzde. Eğer zekanıza güvenerek olumlu ve güzel kararlar verirseniz, bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmiş olacaksınız. Böylece hem iş hem de his hayatınızda yeni olanaklar yakalayabileceksiniz. Bir aile yakınınızın hastalığı sizi üzecek.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

İlişkilerde özgürlük temalı bazı sorunların yeniden gündeme gelmesi sizi sıkıntıya düşürebilir. Aşkta bazı taleplere karşı dengeli tavrınızı korumaktan vazgeçmeyebilirsiniz. Hürriyet Aile /

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

21 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Yaratıcı plan ve projelerinize yer açabilmek için çevrenizde yenilikler yapabilirsiniz. Diğerleri için sizin bazı bedeller ödemeniz gerekmiyor. Para kazanabilmek veya kazançları arttırmak ya da harcamaları kısmak için yapacağınız ekstra çalışmalar sonuç getirebilir ya da ilginç tekliflere sebep olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Gece saatlerinden itibaren sözel sataşmalar veya duygusal hassasiyetler yaşanmış olabilir, ama daha özgür hareket etmek, hümanizm, toplum çıkarları, entellektüel girişimler veya teknolojik araçları en iyi şekilde kullanmak türünde başlıkların ön planda olduğu bir gün. Bazı olayları kişiselleştirmemek veya sözleri dikkatli kullanmak daha doğru olacaktır. Akşam saatlerinde ise, yenileyici enerjiler ön planda. Farklı şeyler denemek isteyebiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 06' 36" R
Ay
İkizler
23° 33' 46" R
Merkür
Terazi
25° 26' 12" R
Venüs
Akrep
19° 31' 14" R
Mars
Terazi
08° 26' 54" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 17" R
Satürn
Kova
07° 01' 18" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 41"
Neptün
Balık
21° 24' 51"
Plüton
Oğlak
24° 19' 57"
Chiron
Koç
10° 54' 24"
Lilith
İkizler
07° 56' 13"
True Node
İkizler
03° 26' 03"
Son Güncelleme : 28/09/2021 03:32

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>