20 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

20 Temmuz Hangi Burç

20 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 20 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

20 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün sosyalleşebilir ve ilişkilerinizde sevildiğinizi daha fazla hissedebilir veya katıldığınız ortamlarda ilgi ve alaka görebilirsiniz. Özgüvenin artacağı, arzu ve isteklerinizde ise daha hırslı, bazense takıntılı olabilirsiniz. Kıskançlıklara dikkat.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay kişisel meselelerinizi ön plana taşıyor.Kendinize yeni hedefler koyabilir, hedefleriniz doğrultusunda adımlar atabilirsiniz. İlişkiler evinizde seyahat etmekte olan Satürn'ün Yeni Ay ile etkileşimi ikili ilişkilerinizin ve ortaklıklarınızın sınavlardan geçmesine sebep olabilir. Yürümeyen ilişkileriniz bu dönemde sonlanabilir veya yeni bir ilişkiye başlama kararı alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç; düşüncelerinde netleşmekte zorlanabilir, bir yandan hayallerinin peşinden gitmek isterken bir yandan da olaylara daha gerçekçi bir gözle bakman gerektiğini fark edebilirsin. Senden yardım isteyenlere şefkatle yaklaşacağın bir gündesin. Ancak akşam saatlerinde çevrenle iletişim kurmakta zorlanabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bu bir kaç gün aşk hayatınız, yaratıcılığa veya sanata dayalı işleriniz veya çocuk alanlarınız aktif olmaya başlıyor. Parasal konularda dikkatli olmayı ihmal etmeyin. Borsada yatırım yapanlar şanslarına güvenmekten çok daha gerçekçi adımlar atmaya özen göstersinler.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Mars'ın Aslan burcuna geçişiyle kazanç kapılarınızda hızlı bir açılma başlıyor. Aynı oranda harcamalarınızda aşırı artış olabilir. Kendinizi ifade etmek, yaratıcı fikirlerinizi iş hayatında coşkuyla paylaşmak için 5 Eylül tarihine kadar kollarınızı ve paçalarınızı sıvayın. İş hayatınızda başarılı projelere adınızı yazdırarak tanınırlığınız ve bilinirliğinizi artırma enerjisiyle dolup taşarsınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

20 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
05° 08' 34" R
Ay
İkizler
23° 57' 25" R
Merkür
Terazi
25° 26' 01" R
Venüs
Akrep
19° 33' 28" R
Mars
Terazi
08° 28' 12" R
Jüpiter
Kova
23° 00' 09" R
Satürn
Kova
07° 01' 15" R
Uranüs
Boğa
14° 11' 38"
Neptün
Balık
21° 24' 47"
Plüton
Oğlak
24° 19' 57"
Chiron
Koç
10° 54' 19"
Lilith
İkizler
07° 56' 26"
True Node
İkizler
03° 26' 05"
Son Güncelleme : 28/09/2021 04:20

Astroloji Gündemi

Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor 27 Eylül 2021, Pazartesi Saat 08:09 İtibariyle Merkür Retrosu Başlıyor Bugün iletişim gezegeni Merkür Terazi burcunda geri hareketine geçiyor... Yani 18 Ekim’e kadar yaklaşık üç hafta boyunca ilet... Devamını Oku >>