13 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

13 Temmuz Hangi Burç

13 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 13 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

13 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Özgüvenle insanların karşısında durabilirsiniz. Aşk ilişkilerinizde de sessiz kaldığınız noktalarda daha açık ifadelere artık yönelebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün ilişkilerde yardımlaşma ve destekler olabilir. Bulunduğunuz ortamlarda daha çok dikkat çekebilir, öne çıkabilirsiniz. Gerçek destek ve fayda gördüğünüz, gerçek ilişkileri daha net görürken yüzeysel ilişkilerden uzaklaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Potansiyeliniz ve realite arasında çatışmalar ortaya çıkıyor. Siz sizden beklenilen şeylere karşı isyan edebilirsiniz. Karar vermeden önce uzun süre ve ayrıntılı düşünün. Eğer temelleri gözardı ederseniz zararlı çıkan siz olursunuz. Taahhütlerinizi yeniden gözden geçirin. Sağlığınızı koruyun.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Ailevi konularla ilgili bugün önemli bir konuşma yapılabilir ve sizin fikriniz onay görmeyebilir. Duygusal olarak yaşadığınız kızgınlığı başka kimselere yansıtma eğiliminde davranabilirsiniz. Özel hayatta ise partnerinizle ilgili önemli kararlar vermeniz gereken durumlar yaşayacağınız gözükmekte.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Hayatınızdaki ani değişiklikler sizi derinden etkiledi. Herşey birdenbire olmuş gibi geliyor. Oysa uzun zamandır bunu içten içe hazırlıyordunuz. Önümüzdeki günlerde çok daha keyifli olayların gerçekleştiğine tanık olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Bir geçimsizlik meselesi bugünlerde sizin en büyük sorununuz haline gelebilir. Bu konuda mesafeli yaklaşımlar gerekiyor. İleriye ertelediğiniz bazı görüşmeler, ivedilik gerektirecek. Kendi sorunlarınızı unutmak için başkalarının sorunlarıyla ilgilenme telaşı içindesiniz. Öncelikle kendi sorunlarınızdaki abartıları görmeniz yararlı olacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 34' 08" R
Ay
İkizler
17° 04' 16" R
Merkür
Terazi
13° 16' 53" R
Venüs
Yay
18° 25' 44"
Mars
Terazi
26° 06' 17"
Jüpiter
Kova
22° 24' 05"
Satürn
Kova
07° 02' 08"
Uranüs
Boğa
13° 14' 35"
Neptün
Balık
20° 47' 10"
Plüton
Oğlak
24° 23' 40"
Chiron
Koç
09° 43' 39"
Lilith
İkizler
10° 54' 00"
True Node
İkizler
01° 54' 49"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:40

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>