13 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

13 Temmuz Hangi Burç

13 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 13 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

13 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün sürekli dört ayak üstüne düşen bir kedi kadar şanslı olabilirsiniz! Siz yine de konu birilerini ikna etmeye geldiğinde fikirlerinizi mümkün olan en pırıltılı halde sunduğunuzdan emin olun. Özellikle yarattığınız görsel etki üzerine çalışmak yardımcı olabilir. Birine açıklamanız gereken bir şey varsa şu an tam zamanı olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Aklındaki bazı sorulara yanıt bulamamış olmak, kaygılarının artmasına neden olabilir. Kaygılarını gidermek için bulacağın çözümlerin faydasını kısa sürede göreceksin. Çalışmayan bir Yengeç burcuysan, arkadaşlarının ısrarı sayesinde tanıştığın kişiler, ileride sana büyük fırsatların kapısını aralayabilir. Maddi konular bugün gün boyunca gündeminde olabilir. Alım satım işleri ile uğraşan bir Yengeç burcuysan, bugün işlerine daha fazla odaklanman gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Gerçekler he zaman sizin düşündüğünüz kadar eğlenceli olmayabilir. Fakat bu sizin gerçekliği tek bir biçimde yorumlamanızdan kaynaklanmıyor mu sizce de? Neredeyse hiçbir şeyin detayına inmiyorsunuz çünkü genel olarak detaylar ilginizi çekmiyor. Fakat etrafınıza biraz dikkatli bakarsanız, muhteşem olayların detaylarının gözlerinizin önünde gün yüzüne çıkmaya başladığını göreceksiniz. Aklınızdan geçenlerden bahsetmeye gerek bile yok! At gözlüklerinizi çıkarın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Sakinleşme vakti!Ay, ateş burcunda hareket ediyor. Biraz sakinleşme zamanı. Bir süredir yolunda gitmeyen konulara kafa yormak istemeyeceksin. Bugün, seyahat edecek bir Yengeç burcuysan, eşyalarına karşı daha korumacı olman gerekebilir. Aceleciliğin ya da dalgınlığın önemli eşyalarını unutmana neden olabilir. İlişkisi olan bir Yengeç burcuysan evlilik üzerine ciddi konuşmalar gerçekleşebilir. Çocuklu bir Yengeç burcuysan, kişisel gelişim, eğitim, meslek seçimi gibi konular önem kazanacak. Ailenden bir yakınının sosyal anlamda yardımına ihtiyacı olabilir. Sorgulamaksızın desteğini esirgemeyeceksin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Kuruntulardan uzak durmalısınız. Daha gerçekçi beklentiler içine girmeli, olabilecek istekler içinde bulunmalısınız. Böylece başarılı olabilirsiniz. Bazı olaylardan etkilenebilirsiniz. Ancak, çok da üzerinde durmayacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

13 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

İş hayatınızda ve seyahatle ilgili konularda ilginç şanslar yakalamanız mümkün. Kafanızı rahatlatmanız gerekiyor. Kendinizi bol bol dış ortamlara atın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
18° 16' 02" R
Ay
Yengeç
12° 35' 08" R
Merkür
Oğlak
05° 06' 13" R
Venüs
Oğlak
00° 15' 60" R
Mars
İkizler
15° 16' 53"
Jüpiter
Balık
29° 15' 44"
Satürn
Kova
20° 30' 15"
Uranüs
Boğa
15° 42' 49"
Neptün
Balık
22° 39' 24"
Plüton
Oğlak
27° 01' 12"
Chiron
Koç
12° 00' 50"
Lilith
Yengeç
26° 43' 46"
True Node
Boğa
12° 56' 19"
Son Güncelleme : 10/12/2022 12:00

Astroloji Gündemi

10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 10 Aralık 2022, Cumartesi 10 Aralık 2022 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Hem kafamızın hem de duygularımızın karmakarışık olduğu bir güne uyanabilir, sabah saatlerinde ne istediğimizi kendimiz bile... Devamını Oku >>