29 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

29 Temmuz Hangi Burç

29 Temmuz doğumluların burcu Aslan Burcudur. 29 Temmuz'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

29 Temmuz 2021 Aslan Burcu Yorumu

Bugün akışa kendinizi bırakmak isteyebilirsiniz. Özgürleşme isteği içinde yeni projelere atılabilir. Alternatif konularda eğitim alabilirsiniz. İnandığınız düşüncelerinizi etrafınızdakilerle paylaşmak için kendinizi hevesli hissedeceğiniz zamanlar var. Yabacılarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde ufak tefek kazalar yaşanabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Temmuz 2020 Aslan Burcu Yorumu

Başkaları ilgi odağı olurken size de onları izlemek düşüyor. Kıskançlık doğal bir içgüdüdür. Aşırıya kaçmış kıskançlık ise hem size hem de karşınızdakilere zarar verir. Bundan uzak durmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Temmuz 2019 Aslan Burcu Yorumu

Mistik konular ilgini çekiyor!Etrafındaki kişiler, bazı konulara önayak olmanı bekleyebilirler. Yardım edeceğin kişiler konusunda daha seçici davranabilirsin. İşinden memnun olmayan bir Aslan burcuysan, patronunun baskısı karşısında kendini zor tutabilirsin. Değerlere daha çok önem veren bir yerde çalışma arzusu duyacaksın. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Aslan burcuysan, sizi yeniden bir araya getirmek isteyenlere tepkin sert olabilir. Evlilik hazırlığı yapan bir Aslan burcuysan, her detayda söz almaya çalışan kişiler stresini artırabilir. Gün içerisinde tanışacağın kişiler mistik konulara ilgi duymana sebep olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Temmuz 2018 Aslan Burcu Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Temmuz 2017 Aslan Burcu Yorumu

Üzerinize sorumluluk almaktan hiçbir zaman çekinmiyorsunuz. Uzun süredir yaşadığınız sağlık problemlerinizi dost ve yakınlarınızın desteği sayesinde atlattınız. Yalnız günlük kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. İrili ufaklı paralar alacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Temmuz 2016 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar Saat 08:17 Ay-Güneş görünümü, sizler açısından gayet hoş bir etkidir. Yakın arkadaşlar, sıkı dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Hobilerinizle uğraşabilir,  hayatı güzel ve eğlenceli yanlarıyla ele alabilirsiniz. Bu görünüm sizi motive edicidir. Saat 14:06 Ay-Satürn karşıtlığı, aşk hayatınız, çocuk meseleleri, sosyal yaşantınız, yatırımlarınız, borsa ve spekülatif konularında belli bir dirençle karşılaşabileceğini işaret etmektedir. Ancak bunu, engellenmişlik gibi düşünmek yerine, durumunuzu daha ciddiyetle gözden geçirmek yönünde bir fırsat olarak görmeniz daha yararlı olur. Sorumluluklarımızı göz ardı etmeyeceğiz. Saat 16:45  Ay-Neptün görünümü, kendinizi  ön planda tutmak ve rutin gidişata bir son vermek, yaşamın anlamını yeniden yüreğinizde hissetmek konusunda biraz tedirginlik yaratabilir. Saat 23:49 Merkür-Mars görünümü,  ev içinde veya aile arasında yaşanabilecek tartışmalara yol açabilir. Ne kadar iyimser düşünmeye çalışsanız da, bir arada olduğunuz kişiler agresif tavırlarıyla canınızı sıkabilir. Fikirsel anlaşmazlıklara dikkat etmek, sakin olmak, inatlaşmalardan kaçınmak lazım. Gün, güzellikleriyle bizi kucaklasın. Her adımınız hayırlı olana kapılar açsın. Kalben sevgilerimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
07° 53' 10" R
Ay
Terazi
07° 18' 46" R
Merkür
Yay
08° 16' 58" R
Venüs
Oğlak
19° 49' 13"
Mars
Akrep
20° 37' 09"
Jüpiter
Kova
25° 14' 21"
Satürn
Kova
08° 53' 01"
Uranüs
Boğa
11° 48' 04"
Neptün
Balık
20° 24' 12"
Plüton
Oğlak
25° 00' 34"
Chiron
Koç
08° 36' 53"
Lilith
İkizler
14° 54' 09"
True Node
İkizler
01° 42' 31"
Son Güncelleme : 30/11/2021 00:40

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2021, Pazartesi 29 Kasım 2021 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Başak burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Yaklaşık bir buçuk yıldır devam eden İkizler Yay hattındaki tutulma... Devamını Oku >>