8 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

8 Temmuz Hangi Burç

8 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 8 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

8 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Eski sevgiliniz ile yeniden denemeye karar verebilirsiniz. Doğası gereği çok becerikli ve azimli bir insansınız, fakat bugün kendinizi enerjik hissetmeyeceksiniz. Kendinize daha fazla zaman ayırmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Gerilimsiz bir gün. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz. Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Mutsuz hissedebilirsiniz hemen hemen her şeye ve herkese kızmaya eğilimlisinizdir bugün. Son 3 ayda çok hızlı gelişmeler yaşamış olabilirsiniz. Bu durum sizleri çok yormuş olsa da gerek iş gerek özel yaşamınızda öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışın ve aşırı tepki vermekten kaçının! Sonunda yıkıcı durumlara neden olmak istemiyorsanız eğer.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün kendi potansiyelinin farkına varacaksın. Özellikle yaratıcılık isteyen konularda farklı deneyimler kazanabilirsin. Resim ya da heykel türünden el becerisi gerektiren kurslara yazılabilirsin. Hayatını düzene sokmak için karşına çıkabilecek fırsatları değerlendirmek özgüvenini yerine getirecek. İlişkisi olan ya da evli bir Yengeç burcuysan, değer verdiğin kişinin bazı davranışlarını eleştirmen aranızda sorunların çıkmasına neden olabilir. Akşam saatlerine bir araya geleceğin yakın akrabalarınla ilginç diyaloglara girebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün, özel hayatınız ve ikili ilişkileriniz devrede olacak. Ortaklı ve uzun işlerinizde iyi etkileşimler yaşanacak. Sadece gün içinde otorite figürleriyle anlaşmazlıklara dikkat etmeniz gerekebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Kova
04° 24' 31" R
Ay
Terazi
20° 14' 47" R
Merkür
Kova
02° 05' 22" R
Venüs
Oğlak
11° 34' 39"
Mars
Yay
29° 55' 60"
Jüpiter
Balık
05° 29' 36"
Satürn
Kova
14° 34' 58"
Uranüs
Boğa
10° 49' 59"
Neptün
Balık
21° 12' 27"
Plüton
Oğlak
26° 42' 14"
Chiron
Koç
09° 00' 39"
Lilith
İkizler
21° 03' 40"
True Node
Boğa
29° 13' 01"
Son Güncelleme : 24/01/2022 13:40

Astroloji Gündemi

24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 24 Ocak 2022, Pazartesi 24 Ocak 2022 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Terazi burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Gün boyunca ilişkiler ve işbirlikleri odak noktamız olabilir. Günü... Devamını Oku >>