8 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

8 Temmuz Hangi Burç

8 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 8 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

8 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeç; bugün aşk, çocuk, hobi ya da tatil konularıyla ilgilenebilirsiniz ama duygusal olarak zorlanabilirsiniz ve gerginlikler yaşanabilir. Yine de empatik tavırlarınızla anlaşma sağlanabilir ve yeni kararlar alabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir ve ertelediğiniz konuşmaları gerçekleştirebilirsiniz. Gündüz saatleri boyunca Ay boşlukta ilerleyeceği için bu süreçte dış koşullardan daha fazla etkilenebilir ve zaman zaman alıngan olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Etrafına karşı daha duyarlı davranıyorsun. İhtiyacı olan insanlara karşı merhamet duygun seni harekete geçirebilir. Bilinçsiz yardımsever olmamaya dikkat etmelisin. Ailenin evinde çıkan tadilat masraflarını üstlenebilirsin. İş yerinde yoğun bir tempo oluşabilir. Kendine vakit ayırmakta güçlük çektiğini düşünebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Ev hayatınızla ilgili konular gündeminizi oluşturabilir. Küçük aksaklıklara karşı dikkatli olmalısınız. Evdeki konularla ilgili risk almaya yatkın olabilirsiniz. Karar vermeden önce dikkatli davranmanızda fayda var. Kendi iç sesinize güvenerek hareket etmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Gün içinde abartıya kaçmamaya özen gösterin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Gerilimsiz bir gün. Amacınız ne olursa olsun ulaşmakta zorlanmayacağınızı müjdeleyelim. Azmin elinden hiçbir şey kurtulmaz misali çok çalışıyorsunuz. Neyse bütün bunların karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise dikkatli olmanız gerekiyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Güçlü arzularınız olmasına rağmen, bugün duygularınız ve hırslarınızı bastırmak zorunda kalabilirsiniz. Ay karşıt burcunuz Oğlak'ta ilerliyor ve partnerinizin size olan duygularından emin olmak için çaba göstermelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
06° 54' 49" R
Ay
Kova
18° 13' 28" R
Merkür
Yay
18° 16' 29" R
Venüs
Yay
16° 13' 14" R
Mars
İkizler
19° 33' 13" R
Jüpiter
Balık
28° 50' 46"
Satürn
Kova
19° 44' 20"
Uranüs
Boğa
16° 06' 42"
Neptün
Balık
22° 39' 06"
Plüton
Oğlak
26° 44' 21"
Chiron
Koç
12° 12' 06"
Lilith
Yengeç
25° 28' 33"
True Node
Boğa
13° 10' 33"
Son Güncelleme : 29/11/2022 07:20

Astroloji Gündemi

29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları 29 Kasım 2022, Salı 29 Kasım 2022 Salı Günlük Astroloji Olayları Günün erken saatlerinde ani ve sıra dışı gelişmelerin ortaya çıkması olası... Bu beklenmedik olaylar bizleri ilk anda şaşı... Devamını Oku >>