7 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

7 Temmuz Hangi Burç

7 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 7 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

7 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Ay Terazi burcunda ilerlemeyi sürdürürken ailenizle bir araya gelebilir, onların sorun ve konularına karşı daha duyarlı davranabilirsiniz. Yemek ve beslenme konularına duyduğunuz ilgili bugün mutfakta epeyce vakit geçirmenize yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Duygusal hayatında yaşadıkların son günlerde seni olumsuz etkilemişe benziyor. Her ne olursa olsun çevrene karşı güçlü gözükmek isteyeceksin. Gün içerisinde hızlı karar vermen gereken konular karşına gelebilir. Her zaman düşünerek hareket etmek istesen de bugüne özel bu davranışında değişiklik olabilir. Kafanı dağıtmak için iş çıkışında arkadaşlarınla buluşma planları yapacaksın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Günün erken saatlerinde, hislerinle iletişim kurmaya çalış. Çünkü saatler ilerledikçe, kendini her türlü sosyalleşme açısından kısıtlanmış hissedebilirsin. Bu disiplinli, ayık tonu masanda hazır duran meselelere gerçekçi bir pencereden bakabilmek için kullan. Herhangi bir sorunu pratikliğin ve gerçekçiliğinle çözebileceğin bir durumdasın. Yoluna çıkan engelleri, yavaş ve iyi hesaplanmış bir yaklaşım kullanarak aşmaya çalış.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Ufacık bir söz bir ilişkiyi bitirebilir bazen. Duygusal patlamaların uzun ilişkileri yerle bir edebileceği bir gün. Dikkatli olmalı, sadece dönüştürmek istediğiniz konularda güç gösterisi yapmalısınız. Aksi halde elinizdekini de kaybedebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın bugün sorumluluklarınız olabilir. Olaylara yaklaşımınızda daha esnek davranın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Enerjinizi ortak görüşlerinizle birleştirebileceğiniz özel dostlarınızla bir araya geleceksiniz. Yüksek bir performans sergileyeceğinizden emin olabilirsiniz. Sosyal yapınızın geriye dönüşlerini olumlu bir şekilde göreceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 36' 27" R
Ay
Boğa
04° 01' 05" R
Merkür
Yay
26° 48' 44" R
Venüs
Yay
23° 16' 14"
Mars
İkizler
17° 25' 22"
Jüpiter
Balık
29° 00' 08"
Satürn
Kova
20° 06' 05"
Uranüs
Boğa
15° 54' 18"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 30"
Chiron
Koç
12° 05' 38"
Lilith
Yengeç
26° 06' 17"
True Node
Boğa
13° 14' 35"
Son Güncelleme : 04/12/2022 22:10

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>