7 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

7 Temmuz Hangi Burç

7 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 7 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

7 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

İş çevrenizde yeni teklifler alabileceğiniz, terfi ya da yeni girişimler içerisinde olacağınız, yönetici figürleriyle önemli görüşmeler yapabileceğiniz bir gün. Yeni bir hedefi hayata geçirebilirsiniz. Buna odaklanmayı seçin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Yakın çevrenizle olan iletişiminizde, görüşmelerinizde kontrolünüz dışında olan, farkına varamadığınız pek çok durum ortaya çıkabilir. Ticari konular, anlaşmalar, sözleşmelerle ilgili tedbirli davranmalısınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Duygusal hayatınızda yeni bir yol çizmek ve partneriniz üzerinde hakimiyet kurmak istiyor olabilirsiniz. Ailevi ilişkilerde ise anne ve babanızla ilgili bazı duygusal yaşanmışlıklar sizleri tekrar geçmişe götürüp iç hesaplaşma yapmanızı gerektirebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Yakında sevinçleriniz var. Eğer kapıyı aralarsanız, ilginç biri size mutluluğa giden yolu gösterecek. Çok büyük bir arkadaş kalabalığı içinde hissettiğiniz dönemsel yalnızlıklar, yaşadığınız son olaylardan kaynaklanıyor olabilir. Ama içinizdeki bu burukluğu yavaş, yavaş azaltacaksınız. Uzun arkadaşlıklarda bile önyargıların, şartlanmışlıkların kolayca yok olmadığına tanık olacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Yapacağınız işleri planlama konusunda zorluklar yaşayacaksınız. Ortak fikirlerine ihtiyaç duyduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Uzun süredir yarım kalan projelerinizi artık tamamlamalısınız. Aklınıza takılan pürüzler sizi sıkmamalı. Olayları abartmadan regüle etmelisiniz. Pratik düşünceleriniz bazılarını rahatsız edebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları