29 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

29 Haziran Hangi Burç

29 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 29 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

29 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün finansal konularda hızlı gelişmeler yaşanabilir. Müşteri bazlı iş yapanlar için verimli ve kazançlı bir gün olabilir. Ortaklarla çalışmalarda eşit haklar ve eşit paylaşımlar içinde olmak önemli olacaktır. Özel ilişkilerde ise bazı duygularınızı kendinize saklayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün evinde olan dağınıklıklar gözüne çarpıyor. Evini bir düzene sokma ve tertipleme azmi gösterebilirsin. Sen yaza girmiş olabilirsin fakat evinin yaza hazır olmadığını fark ediyorsun. Evdeki eşya kalabalığından kurutulup ihtiyaç fazlası olan eşyaları ihtiyaç sahiplerine vermeyi tercih ediyorsun. Evliliğinde aldığın yeni önlemler fazlasıyla sert olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Sosyal ilişkiler açısından keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bolca sohbetin yanı sıra ortak keyif ve zevkleri paylaşmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Sence de duygularının etkisinde fazla kalmıyor musun? Esas yapman gerekeni göz ardı edip, hissettiğin gibi davranmak sana bugünlerde kaybettiriyor. Sabrederek, bekleyerek üstesinden geldiğin konulardaki zaferinin anlık hatalarla mağlubiyete dönüşmesine izin vermemelisin. Bugün aynı zamanda kafandakileri dile getirdiğinde sana rest çeken ya da bunu bir üstünlük- ego savaşına dönüştürüp seninle karşı karşıya gelecek insanlarla da karşılaşabilirsin. Bu yüzden olabildiğince düşüncelerini kendine saklamanı öneririm. İlişkisi olan ya da evli bir Yengeç burcuysan, değer verdiğin kişiyle yapacağınız tatili erkene alabilirsiniz. Eğer evli bir kardeşin var ise hamilelik haberini alabilirsin. Akşamüzeri yaşadığın karışıklıktan uzaklaşmak adına çok sevdiğin arkadaşına buluşup dertleşebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Aile içinde kendinizi çok iyi ifade edebileceğinize inandığınız için,. özgürlüğünüzü sorguluyorsunuz. Geleneksel yapınızı ve alışkanlıklarınızı sentezleyebileceğiniz bir gün içindesiniz. Yanlış anlaşılma riski yaşıyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
04° 12' 18" R
Ay
Koç
06° 49' 59" R
Merkür
Boğa
28° 41' 17"
Venüs
Koç
26° 16' 33"
Mars
Koç
00° 20' 35"
Jüpiter
Koç
02° 39' 12"
Satürn
Kova
25° 09' 46"
Uranüs
Boğa
15° 56' 36"
Neptün
Balık
25° 08' 02"
Plüton
Oğlak
28° 26' 51"
Chiron
Koç
15° 11' 18"
Lilith
Yengeç
04° 30' 24"
True Node
Boğa
22° 30' 13"
Son Güncelleme : 25/05/2022 13:20

Astroloji Gündemi

25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 25 Mayıs 2022, Çarşamba 25 Mayıs 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Sabaha karşı erken saatlerde Ay, son açısını Balık burcundaki Mars ile yapacağından tepkisel olabilir; duygularımızın etkisiy... Devamını Oku >>