29 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

29 Haziran Hangi Burç

29 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 29 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

29 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün evinde olan dağınıklıklar gözüne çarpıyor. Evini bir düzene sokma ve tertipleme azmi gösterebilirsin. Sen yaza girmiş olabilirsin fakat evinin yaza hazır olmadığını fark ediyorsun. Evdeki eşya kalabalığından kurutulup ihtiyaç fazlası olan eşyaları ihtiyaç sahiplerine vermeyi tercih ediyorsun. Evliliğinde aldığın yeni önlemler fazlasıyla sert olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün yolculuklardan gelecek şanslara işaret ediyor. Ek kazançlar elde edebilir ruhsal olarak ta stresten uzaklaşacağınız keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Eş ya da sevgiliniz ile geçmişten gelen sorunlarınız varsa bugün çözüme kavuşturabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Uzun zamandır beklediğiniz konfor artık sizinle beraber! İş hayatınızda bu ay bir çıkış yapabilir, daha fazla para kazanabilirsiniz. Tanınma ve bilinirliğiniz bugün öne çıkar. Zira Merkür Aslan burcundayken yeteneklerinizi rahatça ortaya koymanıza destek verir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün zihinsel olarak yoğunsunuz. Yakın arkadaş çevrenizdeki olaylardan etkilenebilirsiniz. Yeni başlayacağınız konularla ilgili hazırlık yapma fırsatı bulacağınız bir gündesiniz. Ticari konularda yeni kararlar almak uygun olmayabilir. Sözleşmeler gündeme gelebilir. Sizi duygusal mücadeleye sokan olaylara dikkat etmenizde fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 03:12 Ay-Uranüs kavuşumu, mesleki konularda bir değişimin, yeni bir kararın işaretçisidir. Eğer işinizden ne zamandır memnun değilseniz ayırabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber varsa onu alabilirsiniz. Ancak şunu belirteyim ki, yaşanması muhtemel olan yeni bir değişimdir. Bu değişim, yaşamınızda yeni bir yol açabilir. Eğer siz bir karar verip ayrılmayı düşünüyorsanız, yukarıda yazdığım noktalara lütfen dikkat ediniz. Saat 10:46-13:03 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman süresinde, başlanan işler pek yolunda gitmeyebilir. En iyi bildiğiniz işi yaparken bile zorlanabilirsiniz. Siz acele ettikçe sanki işler arapsaçına dönüyormuş gibidir. Saat 13:03 itibariyle Boğa burcunda ilerleyen Ay, iç dünyamızda huzurun  işaretçisidir. Tensel ve maddi konularda güvenli olana yönelirsiniz. İstikrarlı hareket etmeye çalışabilirsiniz. Arkadaşlık ve eş ilişkilerinde sıcaklık, besleyicilik, koruyuculuk, güvenlik gibi konular sizin için gayet değerlidir. Güvenliğimizi her anlamda önemsememiz dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları