29 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

29 Haziran Hangi Burç

29 Haziran doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 29 Haziran'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

29 Haziran 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Yola çıkmak zorunda kalacaksınız. Maddi anlamda sorun dolu gümler sizler için gelecek. İstediğiniz her şey için sabırlı olmanız gerekiyor. Bu ara elektronik olan aletlere karşı çok dikkatli olmak gerekiyor. Bu yüzden de sabır ile ilerlemek istenen sorunların kısa süre içerisinde ortadan kalkmasına yardımcı olacak. En farklı anlar insanları hayatında yer alacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Haziran 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Siz farkında olmasanız bile aslında her gün yeni bir başlangıç. Hayatınızın hep daha farklı olmasını hayal ettiyseniz bugün bunu gerçekleştirecek değişiklikler yapmak için uygun anı bulacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Haziran 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Duygularınız sizi sarsıyor ve planlarınızı değiştiriyor. Buna alışık olmadığınızı düşünüyor ve zaman zaman da korkuyorsunuz. Yaşamın hep kontrol altında tutulması fikrine nereden kapıldınız ki? Kendinizi serbest bırakın. Evinizle ilgili değişiklikler yapın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Haziran 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Gün boyunca iş hayatınızda olumlu anlamda destek alırken, başarılı iş görüşmeleri gerçekleştirebilir, seyahate çıkabilir, kendinizi ve enerjinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde genel motivasyonunuzda geçici bir düşme yaşayabilir, bu süreçte değer verdiğiniz kişilerle iletişiminizde kırgınlık ve alınganlık gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Haziran 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün sevdikleriniz için gönülden çaba sarfedebilirsiniz. Özellikle kardeşinizle yapacağınız duygusal paylaşımlar size huzur verir. İkili ilişkinizde tartışma ve öfkeden kaçının. Kurumsal bağlantılarınızda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

29 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 03:12 Ay-Uranüs kavuşumu, mesleki konularda bir değişimin, yeni bir kararın işaretçisidir. Eğer işinizden ne zamandır memnun değilseniz ayırabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber varsa onu alabilirsiniz. Ancak şunu belirteyim ki, yaşanması muhtemel olan yeni bir değişimdir. Bu değişim, yaşamınızda yeni bir yol açabilir. Eğer siz bir karar verip ayrılmayı düşünüyorsanız, yukarıda yazdığım noktalara lütfen dikkat ediniz. Saat 10:46-13:03 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu zaman süresinde, başlanan işler pek yolunda gitmeyebilir. En iyi bildiğiniz işi yaparken bile zorlanabilirsiniz. Siz acele ettikçe sanki işler arapsaçına dönüyormuş gibidir. Saat 13:03 itibariyle Boğa burcunda ilerleyen Ay, iç dünyamızda huzurun  işaretçisidir. Tensel ve maddi konularda güvenli olana yönelirsiniz. İstikrarlı hareket etmeye çalışabilirsiniz. Arkadaşlık ve eş ilişkilerinde sıcaklık, besleyicilik, koruyuculuk, güvenlik gibi konular sizin için gayet değerlidir. Güvenliğimizi her anlamda önemsememiz dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
10° 10' 54" R
Ay
Boğa
28° 43' 17" R
Merkür
Aslan
10° 55' 54" R
Venüs
Başak
13° 26' 52" R
Mars
Başak
02° 08' 10" R
Jüpiter
Kova
29° 28' 12"
Satürn
Kova
10° 11' 05"
Uranüs
Boğa
14° 39' 44"
Neptün
Balık
22° 50' 19"
Plüton
Oğlak
25° 11' 51"
Chiron
Koç
12° 47' 55"
Lilith
İkizler
01° 39' 03"
True Node
İkizler
08° 53' 57"
Son Güncelleme : 02/08/2021 09:10

Astroloji Gündemi

2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları 2 Ağustos 2021, Pazartesi 2 Ağustos 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 2 Ağustos 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>