16 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

16 Haziran Hangi Burç

16 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 16 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

16 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

İlişkilerinizde derin dostluklara önem vermeniz, bugün yakın dostlarınızla yapacağınız işbirliklerini gündeme getirecek. Kendinizi ispat etme konusunda işlek zekanızdan faydalanmalısınız. Bugün, belli bir disiplin anlayışı içinde hareket ediyor ve araştırmanızı derinleştiriyorsunuz

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Finansal konularla ilgili geçici problemler ve ilişkilerinizde ani ve tepkisel davranışlarla karşılaşabileceğiniz bugün, enerjinizi dengelemeli, pozitif ortamlarda yer almalı ve ilişkilerde olası çatışmaların üzerine gitmeyerek, kendinizi ifade etmek için daha ılımlı bir zamanı beklemeyi tercih etmelisiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Önümüzdeki günler içinde kısa ama ıslak ve buğulu yeşilliklerde dinlendirici bir yolculuğunuz olabilir. Bazı niyetlerinizi yeniden gözden geçirmenizde yarar var. Özgüvenli ve kararlı birisiniz. Başladığınız her şeyi ısrarla sonuca doğru götürebiliyorsunuz. Yine de bazı aldığınız kararların arkasında mantık, sağduyu arandığında küçük boşluklar görülebiliyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler saat 04:47 Merkür-Satürn karşıtlık etkisinde bayramın ikinci gününe adım atıyoruz. Maddi-manevi değerlerimize sahip çıkıyoruz. Ayaklarımızın üzerinde durmamız ve geleceğimizi garanti altına almamız gerektiğini biliyoruz. Şu sıralarda mali destekler ve kazanımlar anlamında güçsüzlüğümüz bizi yoruyor, tedirgin ediyor. Yalnız olduğumuzu düşünüyoruz. Kazandıklarımızı paylaşmak, sevdiklerimizle bölüşmek isterken, sanki yüksek bir duvarı aşmaya çalışan kişi gibi yorgunuz. Ancak pes etmek yok. Bu görünüm, tüm olumsuz koşullara rağmen mücadele etmenin, kötümser düşünmemenin faydasını göreceğimizi söylüyor. Saat 10:21 Ay-Aslan burcunda seyrine başladığında enerjiniz yükselir. Sosyal yaşam canlanır. Bulunduğunuz ortamda gözler üzerinize çevrilir. Saat 12:46 Ay-Uranüs görünümü, yakınlarımızdan beklediğimiz ilginin, hayatın güzelliklerini hissetmedeki etkisini gösteriyor. Lider olmak, kendimizi göstermek, ifade etmekten yanayız. Maddi-manevi anlamda güçlü olmaktan yanayız. Saat 15:15 Ay-Venüs kavuşumu, gayet olumlu. Çünkü hem hayatın lezzetli yanlarının tadına varmanızda ve hissetmenizde destek oluyor hem de çevrenizle olan ilişkinizi güçlendiriyor. İnsanlar sizin özel ve renkli olan kişiliğinizin farkına varıyorlar. Yenilikte bulunma arzunuz yüreğinizde büyüyor. Kaliteyi önemsiyorsunuz. İnsanların güzelliklere layık olduğunu düşündüğünüz için, her sözünüzle, tavrınızla gözlerin üzerinize çevrilmesi kolaylaşıyor. Yeni tanışmalar, buluşmalar, paylaşımlar bugün gayet olumlu. Hayatınızda bazı belirsizlikler olsa bile bunların çözüme kavuşacağından şüpheniz kalmıyor. Moralinizin ve ağız tadınızın yerinde olacağını söylemeliyim. Saat 23:25 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, güven duygunuzu yükselticidir. Etrafınızda güzellik, zenginlik, konfor ararsınız. Gelişimi önemsersiniz. Kendinize yeni bir düzen, keyifli bir ortam, kaliteli bir hayat hazırlamak adına planlar yaparsınız. Bayramınız güzellikler içinde geçsin. Her şey gönlünüzce olsun. Kalben sevgilerimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

16 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Bugün iş hayatınızda kandırılmalara açıksınız, dikkat! Anneniz için bir fedakarlık yapmak durumunda kalabilirsiniz. Sizin desteğinize ihtiyacı var. Alımlı ve mistik tavrınızla dış dünyada dikkat çekebilirsiniz. Herkesi etkiniz altına alabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
15° 02' 04" R
Ay
Terazi
15° 40' 40" R
Merkür
Yengeç
03° 44' 32" R
Venüs
İkizler
16° 52' 17"
Mars
Boğa
01° 19' 25"
Jüpiter
Koç
07° 57' 26"
Satürn
Kova
24° 26' 22"
Uranüs
Boğa
17° 58' 60"
Neptün
Balık
25° 25' 17"
Plüton
Oğlak
27° 39' 42"
Chiron
Koç
16° 21' 57"
Lilith
Yengeç
09° 16' 01"
True Node
Boğa
20° 56' 06"
Son Güncelleme : 07/07/2022 06:30

Astroloji Gündemi

6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 6 Temmuz 2022, Çarşamba 6 Temmuz 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Gece yarısından hemen sonra Ay Terazi burcuna geçiyor. Haftanın hararetli günlerinden birindeyiz. Sabah saatlerinde iletişim... Devamını Oku >>