8 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

8 Haziran Hangi Burç

8 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 8 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

8 Haziran 2022 İkizler Burcu Yorumu

Dünya karanlık ve tehlikeli bir yermiş gibi görünebilir ama derinlerde bunun doğru olmadığını biliyorsunuz. Bu yüzden bugün hayata olumlu bakışları sizinkileri yansıtan insanlarla eğlenin. Bazı kişiler mutsuz olmaktan hoşlanır ama sen onlardan biri değilsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Aslında bu hayatınızda sorun yaratan durumların varlığına sizlere gösterir. Son zamanlarda çok yorgun düştüğünüz ve bedensel olarak elinizde olmadan gelişen durumların habercisi olur. Eşinizle farklı sorunların yer aldığını görüyorum. Bu sorunları çok fazla büyütmek yerine aslında biraz sakin kalmanız gerekiyor. Aksi halde üzülen sadece siz olabilirsiniz. İçinize attığınız birçok şey olduğunu hissediyorum. Ben hislerine her zaman inanan ve güvenen biriyim. Bu içinize attığınız durumlar her neyse artık eşinizle karşı karşıya geçme ve a dan z ye kadar ne sorunlarınız varsa anlatma vakti. İçinizde olduğunuz durumları anlattığınız an aslında daha sorunsuz ve rahat bir hayat sahip olacaksınız diyebilirim.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Ay'ın Oğlak burcunda devam eden seyahati finansal konuları ön plana taşıyor. Kredi ve borç başvurusunda bulunmak için bugünü değerlendirebilirsiniz.Eşinizin finansal durumuyla ilgili gelişmeler gündeme gelebilir. Gelir paylaşımı üzerine konuşmalar yapabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Güzel haberler duyacaksın!Kariyerine dair sevineceğin duyumlar alacaksın. Patronunun yapacağı jestten ya da farklı bir iş pozisyonundan haberdar olabilirsin. Gün içerisinde yakın akrabalar arasındaki küslüğün nedenini öğrenebilirsin. Her ne kadar beni ilgilendirmiyor desen de adının da geçmesi sinirlenmene neden olabilir. İlişkini sonlandırdıysan, hissettiklerini kimseyle paylaşmak istemeyeceksin. Çocukların varsa, kişisel gelişimlerini destekleyecek kurslar hakkında araştırma yapabilirsin. Alışveriş ise günün bir diğer gündemi olacak senin için. Yaşam alanınla ilgili yapacağın değişiklikler sana iyi gelecektir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Yeni ortamlarda çok değişik insanlarla tanışabilirsiniz. Bu yakınlaşmalar, hedeflerinize yönelik adımlarınızı arttırabilir, yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Son zamanlarda özel olarak değerlendirdiğiniz birtakım beklentileriniz tarafından yönlendiriliyorsunuz. Bu, sizi hareketsizleştiriyor, düş kırıklıkları yaşayabiliyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 29' 46" R
Ay
Oğlak
01° 18' 21" R
Merkür
Boğa
21° 09' 55"
Venüs
Yengeç
29° 50' 14"
Mars
Aslan
09° 05' 27"
Jüpiter
Boğa
04° 19' 58"
Satürn
Balık
07° 05' 08"
Uranüs
Boğa
20° 26' 30"
Neptün
Balık
27° 30' 42"
Plüton
Kova
00° 05' 43"
Chiron
Koç
18° 59' 54"
Lilith
Aslan
16° 33' 51"
True Node
Boğa
03° 23' 40"
Son Güncelleme : 05/06/2023 12:40

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>