8 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

8 Haziran Hangi Burç

8 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 8 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

8 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler, aldığın kararlar neticesinde iş yerinde gerçekleşen tartışmalara katılmıyorsun. Bunun yerine hemen sessizce işlerini halledip evine dönme taraftarısın. Zihnini doldurmak istemiyorsun. Kendi işinin sahibi bir İkizler burcuysan çalışanlarının prensiplerinin ihlal etmesine tahammül gösteremeyebilirsin. Akşam eve döndüğünde kendini yorgun hissedebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Bugün haritanızda iş ortaklarınızla anlaşmazlıklar görünüyor. Eğer iş ortağınız yoksa, bir çalışma arkadaşınız, müdürünüz, arkadaşınızla bu durum yaşanacak. Size kuşkulu yaklaşabilirler. Bu duruma duygusal yaklaşmayın, elinizdeki verilerle gereken cevabı verin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

Sevgili İkizler saat 00:25 itibariyle Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Kendinizi güçlü bir şekilde ifade edersiniz. Geleceğiniz, planlarınız ve hedefiniz doğrultusunda ilerlersiniz. Gayet açık ve net biçimde, -ben bu yönde gidersem şu sonucu elde edebilirim diye fikir yürütebilirsiniz. Saat 13:55 Ay-Mars görünümü, sizi bir hayli enerjik kılıyor. Dostlarınızla bir araya gelmek, hoş bir ortam yaratmak, isteklerimizi elde etmek cesaretimiz gayet yüksek olacak. Saat 13:57 Ay-Satürn görünüm etkisinde parasal sıkışıklığa çözüm bulmaya çalışırız. Bir şeyleri halledebilmek, ilerlemek için mücadele veririz. Saat 16:20 Ay-Kuzey düğüm görünümü, toplumsal hayatta kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmemizi, duygularımızı net bir şekilde ortaya koymamızı, haksızlıklarla mücadele etmemizi sağlıyor. Çevremizle bağımız gayet güçlü. İşlerimizi yoluna koyarak, planladığımız şekilde hareket ederek ilerleyebiliriz. Her konuda gelişimden yanayız. Bereketli bir gün geçirmeniz dileğimle,

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Bugün eşinizle birlikte planlar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde duygusal anlamda kendinizi tatmin olmuş hissedebilirsiniz. Ortaklı konularda kısmetler olabilir. İki olay arasında kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizi daha iyi hale getirmek için mücadele edebilirsiniz. Bazı konularda eksiklerinizi gidermeniz için öğrenmeniz gereken konular olabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Hayatınızda önemli değişimler söz konusu ve işinizde, kariyerinizde ortada olmayan bağlantıları da kullanmak isteyebilirsiniz. Desteğiniz beklenmedik yerlerde ve zamanlarda ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Koç
24° 34' 35" R
Ay
Boğa
18° 40' 01"
Merkür
Koç
19° 22' 11"
Venüs
Koç
29° 26' 23"
Mars
İkizler
24° 26' 44"
Jüpiter
Kova
25° 42' 02"
Satürn
Kova
12° 17' 54"
Uranüs
Boğa
09° 44' 14"
Neptün
Balık
21° 52' 47"
Plüton
Oğlak
26° 45' 50"
Chiron
Koç
09° 47' 12"
Lilith
Boğa
19° 27' 50"
True Node
İkizler
11° 29' 34"
Son Güncelleme : 14/04/2021 10:30

Astroloji Gündemi

14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Nisan 2021, Çarşamba 14 Nisan 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Nisan 2021 Çarşamba yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularınd... Devamını Oku >>