8 Haziran Hangi Burç

Haziran Ayının Burçları

8 Haziran Hangi Burç

8 Haziran doğumluların burcu İkizler Burcudur. 8 Haziran'da doğan İkizler Burcu'nun sembolündeki "ikizler", burcun esnek ve uyumlu yapısını yansıtır. İkizler Burcu'ndan olanlar kendilerini çevrelerindeki insanların ruhsal durumuna göre adapte ederler. Bu nedenle ruh halleri ve kişilikleri bulundukları ortama göre değişkenlik gösterebilir.

8 Haziran 2021 İkizler Burcu Yorumu

Yeni bir ilişkiye girmeden önce kendinizi hazır hissettiğinizden emin olmalısınız. Kariyer basamaklarından başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Daha sağlıklı atıştırmalıklar tüketmeye özen gösterin.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Haziran 2020 İkizler Burcu Yorumu

Gün içinde finansal konulardaki işlerinizi tamamlayabilir, partnerinizin ve yakınlarınızın birtakım sorunları ile ilgilenebilirsiniz. İlişkilerde güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zamandasınız.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Haziran 2019 İkizler Burcu Yorumu

Ay, bugün hareketini Aslan burcunda sürdürüyor. Sizler için sabah saatleri Ay-Jüpiter pozitif etkisiyle uğurlu bir zaman dilimi olabilir. Sabah size ulaşan güzel haber, gününüzün keyifli geçmesini sağlayabilir. Vaktinizi kültürel aktivitelere ayırmak isteyebilirsiniz. Saatler akşama doğru geldiğinde Ay ve Venüs arasındaki zorlu açı sebebiyle fikirlerinizi karşı tarafa beyan ederken istemeden sert bir tutum takınabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Haziran 2018 İkizler Burcu Yorumu

İletişimin ve hareketin yoğun olduğu bir gündesiniz. Zihinsel faaliyetlerinizin üst seviyede olması muhtemel olur. Hızlı düşünüp, hızlı konuşmanız bazen anlaşılmamanıza neden olabilir. Duruşunuz, ifadeniz güçlü. Kıvrak zekânız sayesinde sorunları çözmek sizin için çok kolay olacak. Herkese cevap yetiştirebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Haziran 2017 İkizler Burcu Yorumu

Yeni fikirlere açık olmanız size başarı getiriyor. Ödemeler konusunda bir hayli ilerleme kaydedeceksiniz. Ayakta kalma mücadeleniz sürüyor. Merak etmeyin...

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

8 Haziran 2016 İkizler Burcu Yorumu

Yeni ortamlarda çok değişik insanlarla tanışabilirsiniz. Bu yakınlaşmalar, hedeflerinize yönelik adımlarınızı arttırabilir, yeni fırsatlar yakalayabilirsiniz. Son zamanlarda özel olarak değerlendirdiğiniz birtakım beklentileriniz tarafından yönlendiriliyorsunuz. Bu, sizi hareketsizleştiriyor, düş kırıklıkları yaşayabiliyorsunuz.

İkizler Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 32' 53" R
Ay
İkizler
16° 49' 33" R
Merkür
Terazi
13° 15' 41" R
Venüs
Yay
18° 24' 27"
Mars
Terazi
26° 05' 27"
Jüpiter
Kova
22° 24' 03"
Satürn
Kova
07° 02' 06"
Uranüs
Boğa
13° 14' 38"
Neptün
Balık
20° 47' 11"
Plüton
Oğlak
24° 23' 39"
Chiron
Koç
09° 43' 43"
Lilith
İkizler
10° 53' 52"
True Node
İkizler
01° 54' 47"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:10

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>