5 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

5 Temmuz Hangi Burç

5 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 5 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

5 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendi düşüncelerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Sabit düşünceler içinde olduğunuz zaman, olaylara dar bir çerçeveden bakıyorsunuz. Takıntılı ve kaprisli  davranmaktan vazgeçmelisiniz. 

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün Ay tutuluyor, problemlere yüzeysel bakıyor olman sorunların kökünden çözmenin önünde engel oluşturabilir. Oturma biçiminden kaynaklı olarak sırt ağrılarından şikayetçisin. Evli bir Yengeç burcuysan eşin sana müjdeli bir haber verebilir. Aldığın haber günü mükemmel geçirmene olanak sağlıyor. Duygusallığı verdiği ağırlıktan kurtulabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Kaygılarını en aza indirgiyorsun!Günün rehaveti sanki senin üzerinde. Hiçbir şey yapmak istemiyorsun. Kaygı duyduğun konularla ilgili yakın bir arkadaşından ya da bir aile bireyinden destek alabilirsin. İlişkinde yaşadığın sorunlarla ilgili keskin kararlar arifesinde olabilirsin. İhmal ettiğin çevrenden sitemler duymaya hazır ol. Akşam alacağın daveti kabul etmemen sosyal çevrenden tarafından hakkında konuşulmasına neden olacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 07:49 itibariyle Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Egonuzun ön planda oluşu, başkalarıyla anlaşmada sorun yaratabilir. Aceleci olmamalı, agresif tavırlardan kaçınılmalıdır. Saat 14:04 Güneş-Jüpiter görünümü, sevdiklerinize duyulan olumlu hisleri daha da yükseltir ve yüceleştirir. Koruma ve kollama arzunuz öylesine büyüktür ki, elinizdekini bölüşür, karşılık beklemeksizin paylaşırsınız. Samimi hislerle kucaklaşmayı, yaşadığınız olumsuz her şeyi geride bırakmayı istersiniz. Aşk sizin için hayatın ta kendisidir. Bu görünüm aşkı yüreğinizin derinliklerinde besler ve büyüdür. Gelişim için karşınıza fırsatlar çıkarır. Saat 14:48 Merkür-Mars karşıtlığı, kazanç anlamında hızlı ve kendimize göre kararlar verebiliriz. Çıkarlarımızı düşünürüz. Paranın ve gücün kendimizi öne sürmemizde, iyi hissetmemizde ne kadar önemli olduğunu biliriz. Ancak unutmayalım ki, Mars geriliyor ve bizler dikkatsiz hareket edemeyiz. Hedeflerimiz ve hayallerimizin gerçeklik sınırları içinde ele alınması gerekiyor. Finansal gelirler başta olmak üzere bankalarla ilgili işler, borsa, yatırım, ortaklık gibi alışverişlerde bizim hesabımıza gelmeyecek durumları da göz önüne alarak düşünmek lazım. Çünkü çok kazanıyım derken, yanlış yatırım veya borçlanmalara kalkışabiliriz. Saat 17:55 Ay-Satürn görünümü, başkalarının üstümüzdeki etkisi canımızı sıkar. Bir yandan kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmeye, isteklerimizi elde etmeye çalışırken, en yakınımızdaki kişilerin üstümüze gelmesi rahatsız edicidir. Saat 21:21 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş sorunlarıyla mücadele etme arzumuzu işaret ediyor. Biz kazanmak, başarılı olmak ve dilediğimiz şekilde ilerlemekten yanayız. Kimsenin işimize karışmasına, bizi hafife almasına izin vermeyeceğiz. Para kazanmak ve işimize sahip çıkmak bizim için son derece önemli olacak. Gün boyu huzur yanınızdan eksik olmasın. Gönülden sevgilerimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz önem kazanabilir. Gün içinde bilemediğiniz nedenlerden dolayı tepkisel davranabilirsiniz. Yeni haberler gündeminizi oluşturabilir. İkili ilişkilerinizde stresler meydana gelebilir. Tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba göstermeniz gereken durumlar olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün kişisel olarak ihtiyacınız olan işlere yönelmek isteyebilirsiniz. Yeni oluşumlar içinde olacağınız bu zamanlarda beklentileriniz artabilir. Hassas olduğunuz konularda yeni fikirler geliştirebilirsiniz. İlişkilerinizdeki iletişim önem kazanabilir. Ticari konularda ve sözleşmelerde dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Aslan
02° 14' 59" R
Ay
Kova
13° 30' 50" R
Merkür
Yengeç
23° 31' 59" R
Venüs
Başak
03° 31' 11" R
Mars
Aslan
26° 55' 52" R
Jüpiter
Balık
00° 22' 16" R
Satürn
Kova
10° 47' 54"
Uranüs
Boğa
14° 30' 48"
Neptün
Balık
22° 58' 36"
Plüton
Oğlak
25° 23' 32"
Chiron
Koç
12° 53' 36"
Lilith
İkizler
00° 43' 54"
True Node
İkizler
09° 29' 07"
Son Güncelleme : 25/07/2021 02:00

Astroloji Gündemi

24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları 24 Temmuz 2021, Cumartesi 24 Temmuz 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 24 Temmuz 2021 Cumartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konuları... Devamını Oku >>