5 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

5 Temmuz Hangi Burç

5 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 5 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

5 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Gün içindeki yoğunluğun seni fazlasıyla meşgul edebilir bugün. Etrafındaki insanların sana ulaşması zorlaşabilir hatta. Onlarla arana set çekmekten kaçınmalısın ama. Arada bir geri çekilip ulaşılabilir olduğundan emin olmak ve bir denge yakalamak en iyisi.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Emniyetli olmak için göstereceğiniz çabayı bugünlerde sağlıklı beslenebilmek için de göstermenizde hatta mümkünse hareket etmenizde fayda var.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Biraz duygusal yaklaşımlar içerisinde olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenmeniz gereken bir gün içindesiniz. İlişkilerde geçmişe özlem duyabilirsiniz. Özlediğiniz şeylere ulaşma fırsatınız varsa gurur yapmayın. Bu duyguyu bir daha bulmak zor olabilir. Lütfen daha cesur ve sevdiklerinizden yardım almaktan korkmadan ilerlemelisiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Duygularınızı denetlemeye çalışın. İsteklerinizin yaratacağı gerilimi sevdiğinize yansıtmayın. Üzerinizde hissettiğiniz baskılar, harekete geçmenizi zorlaştırabilir. İçinde bulunduğunuz durumdan kaçmak isteyebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 07:49 itibariyle Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Egonuzun ön planda oluşu, başkalarıyla anlaşmada sorun yaratabilir. Aceleci olmamalı, agresif tavırlardan kaçınılmalıdır. Saat 14:04 Güneş-Jüpiter görünümü, sevdiklerinize duyulan olumlu hisleri daha da yükseltir ve yüceleştirir. Koruma ve kollama arzunuz öylesine büyüktür ki, elinizdekini bölüşür, karşılık beklemeksizin paylaşırsınız. Samimi hislerle kucaklaşmayı, yaşadığınız olumsuz her şeyi geride bırakmayı istersiniz. Aşk sizin için hayatın ta kendisidir. Bu görünüm aşkı yüreğinizin derinliklerinde besler ve büyüdür. Gelişim için karşınıza fırsatlar çıkarır. Saat 14:48 Merkür-Mars karşıtlığı, kazanç anlamında hızlı ve kendimize göre kararlar verebiliriz. Çıkarlarımızı düşünürüz. Paranın ve gücün kendimizi öne sürmemizde, iyi hissetmemizde ne kadar önemli olduğunu biliriz. Ancak unutmayalım ki, Mars geriliyor ve bizler dikkatsiz hareket edemeyiz. Hedeflerimiz ve hayallerimizin gerçeklik sınırları içinde ele alınması gerekiyor. Finansal gelirler başta olmak üzere bankalarla ilgili işler, borsa, yatırım, ortaklık gibi alışverişlerde bizim hesabımıza gelmeyecek durumları da göz önüne alarak düşünmek lazım. Çünkü çok kazanıyım derken, yanlış yatırım veya borçlanmalara kalkışabiliriz. Saat 17:55 Ay-Satürn görünümü, başkalarının üstümüzdeki etkisi canımızı sıkar. Bir yandan kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmeye, isteklerimizi elde etmeye çalışırken, en yakınımızdaki kişilerin üstümüze gelmesi rahatsız edicidir. Saat 21:21 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş sorunlarıyla mücadele etme arzumuzu işaret ediyor. Biz kazanmak, başarılı olmak ve dilediğimiz şekilde ilerlemekten yanayız. Kimsenin işimize karışmasına, bizi hafife almasına izin vermeyeceğiz. Para kazanmak ve işimize sahip çıkmak bizim için son derece önemli olacak. Gün boyu huzur yanınızdan eksik olmasın. Gönülden sevgilerimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
12° 53' 14" R
Ay
Yay
07° 10' 40" R
Merkür
Boğa
19° 00' 42"
Venüs
Yengeç
28° 13' 38"
Mars
Aslan
08° 06' 43"
Jüpiter
Boğa
03° 58' 40"
Satürn
Balık
07° 02' 56"
Uranüs
Boğa
20° 21' 01"
Neptün
Balık
27° 29' 16"
Plüton
Kova
00° 07' 11"
Chiron
Koç
18° 55' 59"
Lilith
Aslan
16° 22' 33"
True Node
Boğa
03° 32' 30"
Son Güncelleme : 03/06/2023 20:20

Astroloji Gündemi

3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları 3 Haziran 2023, Cumartesi 3 Haziran 2023 Cumartesi Günlük Astroloji Olayları Akrep burcunda ilerleyen gergin ve yorgun Ay saat 03:51’de son açısını Venüs ile son açısını kurduktan sonra sabah 08:04’e de... Devamını Oku >>