5 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

5 Temmuz Hangi Burç

5 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 5 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

5 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Olabildiğince sosyal olmanız gereken bir gündesiniz. İkili ilişkilerinizde popülerliğinizin artacak tüm arkadaş ve özel ilişkinizde hoş sürprizler yaşayabilir ve ileriye dönük kararlar alabilirsiniz. Beraberliği olmayan Yengeç'ler aniden size karşı yoğun ilgi gösteren ve yakınlaşan insanlara karşı dikkatli davranın pişmanlık duyacağınız ve maddi anlamda zarar göreceğiniz birliktelikler söz konusu olabilir dikkatli davranın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Hayatınızın akışını değiştirecek bir karar alma günü. Daha çok iş yaşantınızı etkileyen bu karara bir ilişki kalıbı neden olabilir. Acele edip son kararı vermeden önce bir daha düşünün. Olaylar göründüğü gibi olamayabilir. Her konunun altındaki gerçeklik prensibini anlamak en doğrusu olacaktır.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler saat 07:49 itibariyle Ay-Koç burcunda ilerleyecek. Egonuzun ön planda oluşu, başkalarıyla anlaşmada sorun yaratabilir. Aceleci olmamalı, agresif tavırlardan kaçınılmalıdır. Saat 14:04 Güneş-Jüpiter görünümü, sevdiklerinize duyulan olumlu hisleri daha da yükseltir ve yüceleştirir. Koruma ve kollama arzunuz öylesine büyüktür ki, elinizdekini bölüşür, karşılık beklemeksizin paylaşırsınız. Samimi hislerle kucaklaşmayı, yaşadığınız olumsuz her şeyi geride bırakmayı istersiniz. Aşk sizin için hayatın ta kendisidir. Bu görünüm aşkı yüreğinizin derinliklerinde besler ve büyüdür. Gelişim için karşınıza fırsatlar çıkarır. Saat 14:48 Merkür-Mars karşıtlığı, kazanç anlamında hızlı ve kendimize göre kararlar verebiliriz. Çıkarlarımızı düşünürüz. Paranın ve gücün kendimizi öne sürmemizde, iyi hissetmemizde ne kadar önemli olduğunu biliriz. Ancak unutmayalım ki, Mars geriliyor ve bizler dikkatsiz hareket edemeyiz. Hedeflerimiz ve hayallerimizin gerçeklik sınırları içinde ele alınması gerekiyor. Finansal gelirler başta olmak üzere bankalarla ilgili işler, borsa, yatırım, ortaklık gibi alışverişlerde bizim hesabımıza gelmeyecek durumları da göz önüne alarak düşünmek lazım. Çünkü çok kazanıyım derken, yanlış yatırım veya borçlanmalara kalkışabiliriz. Saat 17:55 Ay-Satürn görünümü, başkalarının üstümüzdeki etkisi canımızı sıkar. Bir yandan kendimizi güçlü bir şekilde ifade etmeye, isteklerimizi elde etmeye çalışırken, en yakınımızdaki kişilerin üstümüze gelmesi rahatsız edicidir. Saat 21:21 Ay-Kuzey düğüm görünümü, iş sorunlarıyla mücadele etme arzumuzu işaret ediyor. Biz kazanmak, başarılı olmak ve dilediğimiz şekilde ilerlemekten yanayız. Kimsenin işimize karışmasına, bizi hafife almasına izin vermeyeceğiz. Para kazanmak ve işimize sahip çıkmak bizim için son derece önemli olacak. Gün boyu huzur yanınızdan eksik olmasın. Gönülden sevgilerimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz önem kazanabilir. Gün içinde bilemediğiniz nedenlerden dolayı tepkisel davranabilirsiniz. Yeni haberler gündeminizi oluşturabilir. İkili ilişkilerinizde stresler meydana gelebilir. Tartışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Sorumlu olduğunuz konularda daha fazla çaba göstermeniz gereken durumlar olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2016 Yengeç Burcu Yorumu

Sevgili Yengeçler Saat 04:09 itibariyle burcunuz üzerinde kavuşum yapan Ay ve Venüs, duyarlılık ve hassasiyetinizin gözlerinizin içinden dünyaya yansıması halidir.  Bakışlarınızla sevdiklerinizi süzer, gülümseyerek onları izleyebilirsiniz. Sıcacık bir yuva özlemi, sevdiklerinizle beraber olacağınız bir hayat, çocuklarınız ve güvenliğinizle örülü geçecek sizin için gayet olumludur. Saat 07:44 Ay-Mars görünümü olumludur. Düşündüğünüz bir konu üzerinde hakimiyeti sağlayabilirsiniz. Amacınıza uygun şekilde işlerinizi düzene koyabilirsiniz. Aşk-çocuk-ailenizi yakından ilgilendiren meselelerde kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Saat 09:30-19:28  arasındaki Ay-Boşluk etkisinde iletişime dikkat etmek yerinde olacaktır. İsteklerinizi veya beklentilerinizin mutlak kabulünü isteyebilirsiniz. Ancak bu zor olabilir. Tartışmak, inatlaşmak gereksizdir.  Rutin işlerinize ağırlık vermenizi tavsiye ediyorum.  Bu saatler içinde, sakin ve mantıklı bir şekilde sizi rahatlatacak aktivitelerde bulunmak, sözgelimi kısa molalar, kitap okumak, müzik dinlemek, dostlarla muhabbet etmek iyi gelebilir. Saat 15:20 Merkür-Neptün  olumlu görünümü,  hassas düşünmenin, değerlerine sahip çıkmanın ve geçmişte yaşanılanlar ışığı altında tedbirli olmak gerektiğinin işaretidir. Sosyal yönden hem kendisi hem de ilerisi adına ayrıca ilişkisiyle alakalı konular üzerinde yaratıcı düşünmeye çalışan birey, tamamen geleceğini garanti altına alma peşindedir. Vizyonu yüksektir. Yani ne yaptığını ve ne yapması gerektiğini bilerek yol aldığında, gücünün iki misli artacağını bilmelidir. Hayalleri yoğun, kendini hırslı bir şekilde ortaya koyma arzusu büyüyen birey bunları güvendiği insanlarla paylaşabilir ve onların fikirlerini alabilir. Derin hisleri, duyarlı ve hassas yüreği ile sevdiklerini sahiplenir ve kafasının içindeki dünya görüşüne göre hareket edebilir. Saat 19:28 itibariyle etkili Ay-Aslan geçişinde, hem kendinize güvenmenizi  hem de olayları kontrol altında tutabilmenizi  destekleyicidir. Tabii ki bazı durumlar zamana gebe olabilir.  Bir çıkış yolu bulmakta çektiğiniz zorlukların da tabanında zaman faktörü direkt olarak baskın bir rol oynayabilir. Hatta sırf bu yüzden de susmak zorunda kalıyor olsanız da buna değeceğini biliniz.  Aslında bulduğunuz yöntemler ve geldiğiniz son noktaya şöyle bir bakarsak, kimi zaman siz de kararınızla ilgili çelişkiler yaşamıyor değilsiniz. Ancak olumlu yönde ilerlemek için en öncelikle ne yapmak istediğinizi kesinlikle bilinçli bir şekilde saptamalısınız. O zaman ikilemde kalmazsınız. Sevgiyle kucaklaşacağımız, birbirimize yaklaşacağımız nice Bayramlar dileğimle,

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları