5 Temmuz Hangi Burç

Temmuz Ayının Burçları

5 Temmuz Hangi Burç

5 Temmuz doğumluların burcu Yengeç Burcudur. 5 Temmuz'da doğan Yengeçler kendilerini güvence altına almayı ve bağlılığı çok önemserler. İçlerindeki çocuk nedeniyle özgür ruhludurlar. İlginç kişilikleri sayesinde eğlenceli zaman geçirebileceğiniz insanlardır. Hayal güçleri gelişmiştir. Ne kadar karmaşık duygulara sahip olurlarsa olsunlar, duygularını ve düşüncelerini kelimelere dökmek konusunda ustadırlar.

5 Temmuz 2022 Yengeç Burcu Yorumu

Sevme ve sevilme gereksinimi sizi rahat bırakmıyor. Fakat, kusur arama huyunuz ve zor beğenmeniz nedeniyle de her an huzursuzluk çıkarıyorsunuz. Kronik hastalığı olan bir tanıdığınıza karşı olan ilginiz onu mutlu ediyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2021 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün girdiğin ortamlarda cümlelerine dikkat etmemen sorun oluşturacak. Açık sözlü olmak isterken, farkında olmadan karşındakileri kırabilirsin. Sahip olduğun sorumlulukların azalmasını değerlendirmek isteyeceksin. Kendine daha fazla vakit ayırmak için programını yeniden düzenleyebilirsin. İlişkisi olan bir Yengeç burcuysan, sevgilinle geçmiş konular yüzünden fikir ayrılıkları yaşayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2020 Yengeç Burcu Yorumu

Aile içinde önemli bir konunun konuşulması gerekiyor. Ancak aile bireylerinden hiçbiri bu konuyu açmaya yanaşmıyor. İlk adımı atın ve bu konuşmayı başlatın. Tartışmaktan korkmayın çünkü kötü bir sonuç ortaya kesinlikle çıkmayacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2019 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün insanların sizi biraz rahatlamaya teşvik edeceği bir gün olacak. Birkaç espri patlatmanın ya da insanların komik hikayelerini dinlemenin tam zamanı. Kendinizden bir şeyler katmaktan korkmayın; zira hoş bir mizah anlayışınız var. İşler biraz kötüyken de eğlenceli bir açıdan ele alabiliyorsunuz. Bugün diğer insanların kahkahaları ve gülümsemeleri arasında kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Yorumu

Bir konuda yararlı olmak için yaklaşacağınız bir tanıdığınızı size karşı biraz tepkili bulabilirsiniz. Nedenini kavrayamadığınız tavırların üzerine ısrarla gitme özelliğiniz çözümsüzlüğü kolaylaştırabiliyor. Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunlarına üzülüyorsunuz. Bu nedenle onun için, arkadaşlar arasında bir destek arayışına girebilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

5 Temmuz 2017 Yengeç Burcu Yorumu

Kasvetli bir ruh hali içinde hissedebilirsin kendini. Kafanın da dağınık olması ile günlük işlerini aksatabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
16° 48' 37" R
Ay
İkizler
25° 21' 10" R
Merkür
Oğlak
02° 59' 52" R
Venüs
Yay
28° 28' 00" R
Mars
İkizler
15° 49' 37"
Jüpiter
Balık
29° 11' 08"
Satürn
Kova
20° 23' 48"
Uranüs
Boğa
15° 45' 41"
Neptün
Balık
22° 39' 07"
Plüton
Oğlak
26° 58' 54"
Chiron
Koç
12° 01' 54"
Lilith
Yengeç
26° 34' 07"
True Node
Boğa
13° 05' 25"
Son Güncelleme : 09/12/2022 01:34

Astroloji Gündemi

8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları 8 Aralık 2022, Perşembe 8 Aralık 2022 Perşembe Günlük Astroloji Olayları Bugün saat 07:08’ de İkizler burcunun 16 derecesinde Marsiyen bir dolunay gerçekleşiyor. Önümüzdeki onbeş gün boyunca gündemi... Devamını Oku >>