24 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

24 Ağustos Hangi Burç

24 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 24 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

24 Ağustos 2023 Başak Burcu Yorumu

Son zamanlarda yaptığınız güzel şeyler su yüzüne çıkarak taktir görmenize neden olabilir. İletişimsel anlamda uyumlu olabilme fırsatı yakalayabileceksiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ağustos 2022 Başak Burcu Yorumu

Bugün yeni yapılanmaların hayata geçeceği şartlar gündeminizde yer kaplayabilir. Önemli organizasyonlar ve dernek çalışmaları içinde görevlerin öne çıkması ile harekete geçmeniz söz konusu olabilir. Sosyal olanakların dikkat çekeceği bu dönemde, beklentilerinizi ortaya koymanızda yarar var. İşten beklenen maddi kazançlarda ise istikrarlı sonuçlar almakta zorlanabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ağustos 2021 Başak Burcu Yorumu

Karşına gelecek fırsatları değerlendirmelisin. Eğer çalışan bir Başak burcuysan, mevcut işinden daha iyi bir iş teklifi kapını çalabilir. Seçimlerine başkaları değil, sen karar vermelisin. Akşam saatleri için arkadaşlarınla bir araya gelme planları yapabilirsin. Boş vakitlerinde hobilerine daha fazla vakit ayırmak, kendini iyi hissetmeni sağlayabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün, duygularınız oldukça karışık, değişik düşünceler içindesiniz ve ikilem yaşıyorsunuz. Düşündüğünüz olayların farklı bir şekilde yansıtılmasından dolayı rahatsızlık duyabilirsiniz. Fevri davranmak yerine beklemeyi tercih etmelisiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Tüm gün Ay, hareketine İkizler burcunda devam ediyor. Günün başlamasıyla beraber aklınızda geleceğinizle ilgili kaygılar olabilir. Bazı şeyleri rayına oturtmak, zihninizde netleştirmek isteyebilirsiniz. Venüs ve Mars bugün sizlerin burcunda kavuşumda bulunuyor. Özellikle şansınızın açık olduğu bir gündesiniz. Gönül ilişkinizde beklemediğiniz şekilde güzellikler yaşayabilirsiniz. Çekici olduğunuz bir gündesiniz. Bakan size dönüp bir daha bakabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar saat 00:55 Ay-Uranüs görünüm etkisinde bayramın son gününe adım atıyoruz. Değişim istiyoruz. Ancak şartlar elvermediği için, sıradan bir hayat yaşamak bizde stres yaratıyor. Saat 04:58 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı aşırı duygusallık, bağımlılık gibi duyguların etkenliğini, ancak sizin ilerisi adına bilinçli şekilde hareket etmenizin de önemli olduğunu söylüyor. Saat 23:27 Ay-Merkür karşıtlığı düşünmek dahi istemediğiniz ancak bir şekilde zorlandığınız konuların sizi yoracağını işaret ediyor. Hiç kimseyle konuşmak istemezsiniz. Kendi dünyanıza çekilerek düşünmeyi tercih edebilirsiniz. Sevgi, huzur, mutluluk dolu nice bayramlara erişmemiz dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
10° 00' 51" R
Ay
İkizler
03° 47' 04" R
Merkür
Başak
27° 21' 49" R
Venüs
Aslan
25° 28' 06" R
Mars
Terazi
24° 10' 08" R
Jüpiter
Boğa
14° 12' 54" R
Satürn
Balık
01° 20' 49"
Uranüs
Boğa
22° 34' 22"
Neptün
Balık
25° 53' 20"
Plüton
Oğlak
27° 54' 19"
Chiron
Koç
18° 01' 53"
Lilith
Aslan
29° 59' 40"
True Node
Koç
24° 56' 04"
Son Güncelleme : 03/10/2023 14:50

Astroloji Gündemi

3 Ekim 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları 3 Ekim 2023, Salı 3 Ekim 2023 Salı Günlük Astroloji Olayları Haftanın en zorlu günlerinden birindeyiz. Güneş Neptün karşıtlığı bugün kesinleşmekle birlikte etkisini hafta sonuna kadar yo... Devamını Oku >>