24 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

24 Ağustos Hangi Burç

24 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 24 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

24 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Bugün telefonda arkadaşlarınızla çok zaman geçirebilirsiniz ve bazıları sizden büyük olabilir. Konuşmalarınız sevgi dolu, bilgilendirici ve biraz da açıklayıcı olacak. Bu sohbetler sonucunda, çevrenizdeki bazı grup etkinliklerine katılmaya karar verebilirsiniz. Birkaç günlüğüne ertelenen bir mektup, çek veya teslimat sonunda elinize ulaşabilir. İşlerin kötüye gitmesinden korktuğunuz için çok fazla gerilim yaşayabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Hafta sonu olmasına karşın yapabileceğiniz çok şey var. Ancak düşüncelerinizde bazı çift durumlar da olabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

Hakkında iyi düşüncelere sahip olduğun insanlara yönelik bakış açın bugün değişebilir. Duygusal anlamda ilgi duyduğun insanın davranışları, ona karşı gerçekçi yaklaşımlarda bulunman gerektiğini sana fark ettirecek. Bunun zamanı gelmişti! Önem verdiğin insanlara karşı yufka yürekli oluşun, bazı gerçekleri görmene engel oluyor ne yazık ki. Eğer sana zarar veren kişilerden uzak durabilirsen planlarını gerçekleştirmen mümkün olabilir. Gün içerisinde gönül kırıklığı yaşadığın bir dostundan özür mesajları alabilirsin. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Başak burcuysan, yakınlarının tanıştıracağı kişiyle güzel bir aşka adım atabilirsin. Evli bir Başak burcuysan, eşinin kariyeri ile ilgili yaşanacak gelişmeyi güzel bir akşam yemeğiyle kutlamak isteyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ağustos 2017 Başak Burcu Yorumu

Bugün kendinizi oldukça sıkıntılı ve yalnız hissedeceksiniz. Yakın çevrenizdeki insanlara karşı kaba davranışlar sergilemeniz olası. Ailenizden biri hakkında duyacağınız olumsuz bir haber sizi daha da sıkacak. Son günlerde kendinizi arkadaşlarınızdan iyice uzaklaştırdınız.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ağustos 2016 Başak Burcu Yorumu

Bugün kendinizi yeniliklere açık hissedebilirsiniz. Daha fazla şey keşfetmek için yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla organizasyon yapabilirsiniz. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz işler için mücadele vermeniz gerekebilir. Teknik konular gündeme gelebilir. Gün içinde düşüncelerinizi paylaşmak önem kazanabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 41' 20" R
Ay
Aslan
22° 58' 25" R
Merkür
İkizler
17° 58' 18" R
Venüs
Yengeç
15° 53' 49" R
Mars
Aslan
02° 28' 38"
Jüpiter
Balık
02° 08' 37"
Satürn
Kova
13° 05' 27"
Uranüs
Boğa
13° 08' 44"
Neptün
Balık
23° 10' 19"
Plüton
Oğlak
26° 17' 21"
Chiron
Koç
12° 32' 33"
Lilith
Boğa
26° 22' 09"
True Node
İkizler
10° 40' 07"
Son Güncelleme : 15/06/2021 17:00

Astroloji Gündemi

15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 15 Haziran 2021, Salı 15 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Haziran 2021 Salı yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konularında... Devamını Oku >>