24 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

24 Ağustos Hangi Burç

24 Ağustos doğumluların burcu Başak Burcudur. 24 Ağustos'da doğan Başaklar, analitik yetenek gerektiren konularda oldukça iyidirler. Matematiksel bakış açılarını özel hayatlarından iş yaşamına kadar hayatlarının her alanında kullanırlar. Düzenli ve planlı yaşamayı severler ve bunu yaşamlarının her alanında uygularlar. Anlama kabiliyetleri ve her şeye yeterli zaman ayırabilme konusundaki üstün başarıları nedeniyle sürekli bir adım önde giderler.

24 Ağustos 2022 Başak Burcu Yorumu

Bugün yeni yapılanmaların hayata geçeceği şartlar gündeminizde yer kaplayabilir. Önemli organizasyonlar ve dernek çalışmaları içinde görevlerin öne çıkması ile harekete geçmeniz söz konusu olabilir. Sosyal olanakların dikkat çekeceği bu dönemde, beklentilerinizi ortaya koymanızda yarar var. İşten beklenen maddi kazançlarda ise istikrarlı sonuçlar almakta zorlanabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ağustos 2021 Başak Burcu Yorumu

Bugün, savaş baltalarını gömmek için harika bir gün. Şu an stresli hissedebilirsiniz çünkü biriyle aranızı düzeltmeniz gerekiyor. Sizi huzursuz eden bazı eski anlaşmazlıklar olabilir. İkinizin de mükemmel olmadığını kabul etmekte bir beis yok. Birbirinizi suçlamak yerine geleceğe odaklanmanın vakti geldi. Siz de uyumlu bir şekilde ilerlemek istemez misiniz?

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ağustos 2020 Başak Burcu Yorumu

Sosyal çevreniz ya da çalışma ortamınız içerisindeki dostluklarınızın sorumluluklarını onu kırmamak adına almak durumunda kalabilirsiniz. Bunu yaparken kendi hayatımızdan çalmadığınıza emin olmalısınız. Yakın çevrenizle aranızda yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir ve bununla birlikte size sitem eden tavırlar içerisinde de bulunabilirler. Bu konuda empati yapmaya çalışın

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ağustos 2019 Başak Burcu Yorumu

Aşk sizi her yerde bulur, zira partnerinizden tutkulu bir enerji size doğru akıyor. Evlenme kararı almak için uygun bir gün.Evli olanlar ise evliliklerine tutku taşıyacak plan yapmak isterler. Dürüstçe dile getirilen duygular uzun zamandır sabırla beklediğiniz duygusal bağı size taşır. Cinsellik kokan bu heyecanlı günde partnerle hayatın keyfini çıkartın.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ağustos 2018 Başak Burcu Yorumu

Sevgili Başaklar saat 00:55 Ay-Uranüs görünüm etkisinde bayramın son gününe adım atıyoruz. Değişim istiyoruz. Ancak şartlar elvermediği için, sıradan bir hayat yaşamak bizde stres yaratıyor. Saat 04:58 Ay-Kuzey düğüm karşıtlığı aşırı duygusallık, bağımlılık gibi duyguların etkenliğini, ancak sizin ilerisi adına bilinçli şekilde hareket etmenizin de önemli olduğunu söylüyor. Saat 23:27 Ay-Merkür karşıtlığı düşünmek dahi istemediğiniz ancak bir şekilde zorlandığınız konuların sizi yoracağını işaret ediyor. Hiç kimseyle konuşmak istemezsiniz. Kendi dünyanıza çekilerek düşünmeyi tercih edebilirsiniz. Sevgi, huzur, mutluluk dolu nice bayramlara erişmemiz dileğimle,

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

24 Ağustos 2017 Başak Burcu Yorumu

Düzenli egzersi yapmak isteyebilir bunlarla ilgili planlar yapabilirsiniz.Kas zedelenmeleri,ayak bilek burkulmalar vs dikkatli olmalısınız.Hızlı hareket etmeyin.

Başak Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yay
12° 37' 43" R
Ay
Boğa
04° 17' 02" R
Merkür
Yay
26° 50' 37" R
Venüs
Yay
23° 17' 48"
Mars
İkizler
17° 24' 53"
Jüpiter
Balık
29° 00' 10"
Satürn
Kova
20° 06' 10"
Uranüs
Boğa
15° 54' 15"
Neptün
Balık
22° 38' 42"
Plüton
Oğlak
26° 52' 32"
Chiron
Koç
12° 05' 37"
Lilith
Yengeç
26° 06' 25"
True Node
Boğa
13° 14' 36"
Son Güncelleme : 04/12/2022 22:40

Astroloji Gündemi

4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları 4 Aralık 2022, Pazar 4 Aralık 2022 Pazar Günlük Astroloji Olayları Ay Koç burcundaki yolculuğuna devam etmekte... Sabah saatlerinde hem bedensel hem de zihnen oldukça aktifiz...Yine hızlı k... Devamını Oku >>