10 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

10 Ağustos Hangi Burç

10 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 10 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

10 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Kendinizi başkalarının huyuna gitmeye mecbur hissetmeyin. Birinin onun için bir şey yapmanızı istemesi bunu illa yapmanız gerektiği anlamına gelmez. Özgürlük sözde kalmayıp eyleme dökülmelidir, dolayısıyla bu hakkınızı hayatınızın her alanında kullandığınızdan emin olmalısınız. Bunu sizin yerinize kimse yapamaz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Özel yaşamla ilgili bazı kafa karışıklıkları bugün tüm zihninizi ele geçirebilir. Tesadüfen karşılaşmalar da bunun tuzu biberi olabilir. Eski duygularınızın canlanacağı ve geçmişin güzelliklerle anılacağı bir gün.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 04:34 Venüs-Satürn görünümü, yakınlarımızla aramızda yaşanan sorunların göstergesidir. Elimizden geldiğince anlayışlı olmaya çalışırız. Fakat bizi anlamamakta ısrar eden kişiler canımızı sıkar. İş veya özel sorunlar sağlığımızı etkileyebilir. En ufak bir problemi kaldıramayız. Üstümüze sorumluluk yüklenmesinden, birilerinin angarya yüklenmesinden hoşlanmayız. Saat 07:18 burcunuzda ilerleyen Ay etkisinde, çevrenizdeki kişileri gayet kolaylıkla kendi yönünüze çekebilirsiniz. Neye inanıyor ve neyi önemsiyorsanız ona göre hareket etmek istersiniz. Saat 08:13 Ay-Mars karşıtlığı, arzu ve isteklerimize göre hareket etmenin işaretçisidir. İlişkide karşı tarafın hal ve tavırlarına dikkat ederiz. Ancak bizim üstümüzdeki etkili olmasına izin vermeyiz. Baskıdan hoşlanmayız. Bizi dikkate almayan veya değer vermeyen kişilere tolerans göstermeyiz. Saat 11:22 Ay-Uranüs görünümü, size özgüven aşılıyor. İş hayatı, toplumsal yaşam ve ailenizle olan bağınızın güçlenmesini istiyorsunuz. Daha iyi şartlarda yaşamaktan yanasınız. Bu konuda bazen endişeleniyor, hayatım bundan sonra nasıl geçecek diye içinizden geçiriyorsunuz. Olumlu düşünün. Yenilikler açık olun. Saat 12:50 Ay-Venüs görünüm etkisinde, duygularınızı kolaylıkla dışa yansıtabilirsiniz. Sevilme arzunuz nedeniyle, ilgi ve dikkatleri üzerinize toplayacak hareketlerde bulunabilirsiniz. Aşk, kendinizi ifade etme şekliniz olarak ön plandadır. Saat 15:31 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu, güven duygunuzu yükselticidir. Hayata farklı bir pencereden bakarsınız. Kendinizi merkeze alarak, herkesin dikkatini çekebilecek adımlar atmayı, başarılı olmayı hedeflersiniz. Bu kavuşum size güç vericidir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Bugün işlerinizde mücadele etmeniz gereken durumlar oluşabilir. Endişeli olduğunuz konularda daha fazla korumacı davranabilirsiniz. Finansal işlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. İlerlemeyen işlerinizde değişiklikler yaşayabilirsiniz. Çalıştığınız insanlara karşı sorumluluğunuz artabilir. Ticari gelişmelerden kazançlar gündeme gelebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

10 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Aile hayatınız ön plana çıkarken, sevdiklerinizle anlaşmakta zorlanabilirsiniz. Kadın-erkek ilişkilerinizde dikkatli olun. Arkadaşlarınız için değerli olduğunuzu anlayacaksınız

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları