17 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

17 Ağustos Hangi Burç

17 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 17 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

17 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Eski duygularınızın canlanacağı ve geçmişin güzelliklerle anılacağı bir gün içindesiniz. Kariyerinizde önemli bir adım içinde olabilirsiniz. Sizden olgun profildeki kişilerin size gösterdikleri yeni yöntemler belki sizleri bugün biraz düşündürebilir. Onları dinlemek ve yollarından gitmek size iyi gelecektir. Kariyer hayatınızda yeni bir dönem içine giriyorsunuz. Sorumluluklarınızı tazeleyin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bilinçaltınızdan gelen bazı imgeler bilinç düzeyine çıkabilir ve esin kaynağı, teşvik ya da her ikisini birden vaad edebilir fakat siz şu an bunları anlamlandıramayabilirsiniz. Bu sabah çok güzel bir rüyanın orta yerinde uyanıp hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Düşüncelerinizi ve görülerinizi-onları yazmaktan utansanız bile- not alın. Şimdilik kompozisyon yoksunu ve size oldukça tuhaf görünen bu resimler ileride büyük anlamlar ifade edebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Dikkatinizi yoğunlaştırmanız gereken durumlarda son derece dalgın ve dikkatsiz olabilirsiniz. Karşılaştığınız olaylardan fazla etkilenmeniz mümkün. Hızlı düşündüğünüz halde dikkatinizi odaklamakta zorlanacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Önemli bir eğitim sürecine başlayabilirsiniz. Alacağınız bu sorumluluklar ve eğitimler kariyerde önemli bir ivme yakalamanızı sağlayacaktır.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Bugün arkadaşlarınızla tartışmaktan uzak durun. Zira bunun sonuçları size pahalıya patlayabilir. Düşüncelerinizi netleştirin ve ne istediğinizi iyi saptayın. Stratejinizi de ona göre yönlendirin. Siz kararlı olursanız, karşınızdakiler de sizi daha iyi anlarlar.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları