17 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

17 Ağustos Hangi Burç

17 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 17 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

17 Ağustos 2023 Aslan Burcu Yorumu

Üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız için, bugün görüştüğünüz kişilerin farklı yönleri dikkatinizi çekecektir. Yakın dostlarınızla yapacağınız telefon konuşmaları sayesinde, enerjiniz daha da olumlu etkilenecektir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Bugün bir gözünüz saatte olsun çünkü zaman öyle bir akacak ki kendinizi bir saniye önce kalkan otobüsün ardından bakakalan bir yolcu gibi bulabilirsiniz. Davranışlarınızın getirilerini ve hatalarınızı kabul edin. İnsanlara karşı şimdi dürüst olursanız ileride size daha çok güvenebileceklerini fark edeceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Kendinizi ifade etmekte zorlanmayacağınız bir gündesiniz. Hayal gücünüzü kullanacağınız işlerle ilgilenmek size keyif verecektir. Zevk aldığınız konulara eğilebilirsiniz. Akşam saatlerinde mesleki konularla ilgili planlar yapma ve yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Başarı için çok çaba sarf etmek zorunda kalabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Maddi konularda disiplinli hareket etmek zorundasınız. Ertelediğiniz işlerin canınızı sıkmasını istemiyorsanız, harcamalar konusunda dikkat etmelisiniz. Değişim içindesiniz fakat takıntılarınızdan da bir türlü vazgeçemiyorsunuz

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Ay'ın Balık burcunda ilerlediği bir güne uyanıyorsunuz. Ay'ın Jüpiter ile oluşturduğu sert kontakla öğlen saatlerinde harcamalarınızda aşırıya kaçabilirsiniz. Kendinizi gelecekte maddi olarak sıkmanız gerekebilir. Ay-Neptün kavuşumu, hayata olumsuz yönden bakmayı bırakacağınız güzellikleri karşınıza getirerek, yüzünüzü bir anda güldürecektir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

17 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Çalışkanlığın üzerinde. Fakat bugün elini neye atsan, karşına bir sorun çıkabilir. Özellikle ikili ilişkilerinde bazı konularda yapıcı davranırken, aynı tavrı karşı taraftan görememek seni öfkelendirebilir. Gerginliğini etrafındaki insanlara yansıtmamaya özen göstermelisin. Çalıştığın kurumla ilgili bazı sorunlar seni kaygılandırsa da geleceğini garanti altına almak adına önemli girişimlerde bulunabilirsin. İlişkisi olmayan bir Aslan burcuysan, ruh halline ve duygu durumuna iyi gelecek bir maceraya atılabilirsin. Evli bir Aslan burcuysan, eşinin kariyerinde yaşanacak gelişme taşınma, şehir dışı gibi konuları gündeme getirebilir. Bugün sanatsal faaliyetleri ailenle birlikte gerçekleştirmek aranızdaki bağı güçlendirecek.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Terazi
09° 30' 31" R
Ay
Boğa
26° 52' 47" R
Merkür
Başak
26° 28' 40" R
Venüs
Aslan
25° 04' 17" R
Mars
Terazi
23° 49' 32" R
Jüpiter
Boğa
14° 15' 42" R
Satürn
Balık
01° 22' 22"
Uranüs
Boğa
22° 35' 12"
Neptün
Balık
25° 54' 09"
Plüton
Oğlak
27° 54' 26"
Chiron
Koç
18° 03' 16"
Lilith
Aslan
29° 56' 13"
True Node
Koç
24° 55' 25"
Son Güncelleme : 03/10/2023 02:30

Astroloji Gündemi

2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 2 Ekim 2023, Pazartesi 2 Ekim 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Akrep burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Sabah saat sekiz civarında Ay’ ın Akrep burcuna geçmesiyle birlikte... Devamını Oku >>