7 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

7 Ağustos Hangi Burç

7 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 7 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

7 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Geleceğe dair hedeflerine ulaşmak için her yolu mubah görmeye başlayabilirsin. Azmin artıyor fakat hırslarını kontrol altında tutabilmelisin. İlişkisi olan bir Aslan burcuysan karşı tarafta soru işaretleri oluşturabilirsin. Bu soru işaretlerini gidermek için harekete geçiyorsun. Kendini ifade etme biçiminde gelişme olduğunu sezimliyorsun.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Bugünden itibaren Venüs sizi iletişim yönünden destekliyor. Ayrıca eğitim açısından da güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Eğitim ortamınızda, çalışma ortamınızdan bir kişiyle ilişki söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar 7 Ağustos saat 21:22 tarihinde Kova burcunda oluşacak Kısmi Ay Tutulması, 21 Ağustos tarihinde burcunuzda oluşacak Güneş Tutulması öncesi, evlilik, ortaklık, boşanma, kanuni işler ve ilişkilere farklı bir açıdan bakış ve bir sonucun işaretçisi olabilir. Mevcut ilişkinizdeki problemler, boşanmaya neden olabilir. İlişkide partnerin hal ve tavırlarında değişiklik gözlemlenebilir. Bu beklediğiniz bir şey değildir. Benim dediğim doğru, ben haklıyım diyerek ilişkiye yaklaşmak her iki taraf için de yanlıştır. Temeliniz sağlamsa her türlü sorun çözülür. Bu Tutulma ani bir evliliği de işaret edebilir. Karşınıza biri çıkabilir, sizi etkileyebilir ve böyle bir karar alınabilir. Tabii ki birbirinizi tanımakta yarar var. Ekip veya ortaklaşa bir proje gündeme gelebilir. Bir iş ortaklığı kurulabilir. Mars burcunuzda ilerlediği için, hakim taraf olmak istersiniz. Ancak başkalarının da fikirlerini almak zorundasınız. Tek başına hareket etmekten isteseniz de, hayat sizi başkalarıyla çalışmaya sevk edebilir. Bir dava veya hukuki bir konu sonuçlanabilir. Kimi Aslanlar için bu, yeni açılan bir davanın göstergesi de olabilir. Bu Tutulmada benim isteklerim, karşı tarafın beklentileri arasındaki dengenin, farklılıklar göz önüne alınarak dengede tutulması önemlidir. Her iki tarafın da, birbirine dayatmada bulunmaması gerekir. Görünen o ki, siz daha baskınsınız. Çünkü Mars burcunuzda size baskınlık getiriyor. Onun için kimin ne dediğini önemsemezsiniz. Bu biraz da karşı tarafın inatçılığı nedeniyle gösterdiğiniz bir tepkidir. Sabit burçlarda olan tutulmalarda, kimse kimseye karşı taviz vermek istemez. Bu Tutulma toplumun beklentilerine uyarak, evlenmeye neden olabilir. Böyle bir durum, ileride sorunlu bir evliliğe dönüşebilir. İyi düşünmek gerekiyor. Tutulmanın farkındalık yönünde bizlere ışık olması dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Aşkta kendinizi şanssız hissedebilirsiniz fakat yakın çevrenizle iletişiminiz güçlü. Duygularınız değişiyor. Kendinizi duygusal karmaşa içinde hissedebilirsiniz fakat endişelerinizi sevdiğinize yansıtmasanız daha iyi olacak. Özellikle bilgisine güvendiğiniz kişilerin tavsiyesini dinlemek size iyi gelecek. Yapmanız gereken şeyleri odaklanırsanız, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
24° 02' 19" R
Ay
Aslan
14° 16' 44" R
Merkür
İkizler
18° 17' 40" R
Venüs
Yengeç
15° 04' 05" R
Mars
Aslan
02° 03' 27"
Jüpiter
Balık
02° 07' 55"
Satürn
Kova
13° 06' 55"
Uranüs
Boğa
13° 06' 50"
Neptün
Balık
23° 10' 05"
Plüton
Oğlak
26° 18' 08"
Chiron
Koç
12° 31' 31"
Lilith
Boğa
26° 17' 37"
True Node
İkizler
10° 41' 16"
Son Güncelleme : 15/06/2021 00:40

Astroloji Gündemi

14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları 14 Haziran 2021, Pazartesi 14 Haziran 2021 Yükselen Burç Yorumları Yükselen burç yorumunuzu okudunuz mu? 14 Haziran 2021 Pazartesi yükselen burcunuzu aşk, aile, sağlık, kariyer ve para konular... Devamını Oku >>