7 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

7 Ağustos Hangi Burç

7 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 7 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

7 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bugün saat 16.04'e kadar finansal konularda, para yönetiminde büyük risk ve hamlelerden kaçınmalı. Bu alanda şanslarla, küçük fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlar ve sosyal çevreyle ilişki ise daha çok anlayış ve empati gerektirebilir. Saat 16.04'ten itibaren keyifli enerjiler çalışıyor. Daha hevesli, heyecanlı hissedeceğiniz durumlar olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Çekiciliğinizi ve yaratıcılığınızı kullanmak için her türlü donanıma sahip olmanıza rağmen kendinizi mutsuz etmek için çabalıyorsunuz adeta. Partnerinizle...

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

İkili ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkiler adına beklenmedik durum ve koşulların ortaya çıkacağı bir tutulma yaşayacaksınız. Evlilik, söz, nişan gibi kararlar söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Aşkta kendinizi şanssız hissedebilirsiniz fakat yakın çevrenizle iletişiminiz güçlü. Duygularınız değişiyor. Kendinizi duygusal karmaşa içinde hissedebilirsiniz fakat endişelerinizi sevdiğinize yansıtmasanız daha iyi olacak. Özellikle bilgisine güvendiğiniz kişilerin tavsiyesini dinlemek size iyi gelecek. Yapmanız gereken şeyleri odaklanırsanız, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları