7 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

7 Ağustos Hangi Burç

7 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 7 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

7 Ağustos 2023 Aslan Burcu Yorumu

Bugün kendinizi duygusal anlamda kısıtlanmış hissediyor ve duygularınızı istediğiniz gibi sergileyemiyorsunuz. Çok farklı ve çeşitli düşüncelere sahip olmanıza rağmen, sizi tanıyan birçok kişiye olumlu örnek oluyorsunuz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Şimdi hayatınızdaki sorunların tüm yönlerini anlamak için eşsiz bir konumdasınız. Bu size, kafaları hâlâ kuma gömmüş olanlara karşı muazzam bir avantaj sağlarken, size başkalarına karşı daha büyük bir sorumluluk da verir. Sezgisel olarak neyin en iyi olduğunu biliyorsunuz ve şimdi başkalarını bir araya getirmenin ve sizin bakış açınızdan görmelerine yardımcı olmanın bir yolunu bulmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Sağlam temellere dayanan yeni bir ilişkiye başlıyorsunuz. Hayatınıza dahil edeceğiniz kişiyle birlikte bir gelecek inşa edebilirsiniz. Korkularınızın üstüne gitmek, size kazanç getirmeye devam ediyor.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Gün boyunca aşk hayatınızda, işlerinizin tanıtımında ve çocuklarınızla ilişkilerinizde muazzam iyicil destekler alırken, bu alanlarda ani ve sürpriz başlangıçlar yaşayabilir, olumlu haberler alabilir, ayrıca gün içinde spora vakit ayırabilirsiniz. Akşam saatlerinde geçmiş ve geçmişe ait konuların üzerinde durmamanız gereken bir süreç sözkonusu olacak.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bugün olumsuz düşüncelerinizden uzaklaşmalı ve ruhsal enerjinizi yükseltecek aktivitelere yönelmelisiniz. Maddi konularda güzel bir haber ya da gelişme yaşayabilirsiniz. Gün içinde pek dikkat etmediğiniz konuların ayrıntılarını düşünerek yanınızda görünen fakat sizin karşısınız da aleyhinize çalışan insanları fark ederek onlara nasıl davranmanız gerektiği yönünde taktikler geliştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kalbiniz AŞK la beslenirken bunu yok saymamalı aşka gereken önemi göstermelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
00° 40' 55" R
Ay
Yay
24° 51' 51" R
Merkür
Yengeç
08° 59' 51"
Venüs
Yengeç
05° 18' 23"
Mars
Boğa
09° 07' 56"
Jüpiter
İkizler
06° 08' 28"
Satürn
Balık
19° 22' 18"
Uranüs
Boğa
25° 16' 17"
Neptün
Balık
29° 53' 60"
Plüton
Kova
01° 34' 28"
Chiron
Koç
23° 00' 38"
Lilith
Başak
29° 08' 06"
True Node
Koç
12° 19' 22"
Son Güncelleme : 21/06/2024 17:00

Astroloji Gündemi

23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri 19 Mayıs 2024, Pazar 23 Mayıs 2024 Venüs İkizler Burcunda - Burçlara Etkileri Koçlar ve yükselen burcu Koç olanlar Zihinsel aktiviteleriniz artacak, iletişiminiz güçlenecek ve yeni fırsatlar karşını... Devamını Oku >>