7 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

7 Ağustos Hangi Burç

7 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 7 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

7 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Sağladığınız ayrıcalıklar sayesinde iş hayatınızda kademe kademe ilerliyorsunuz. Etrafta hayranlık uyandıran birisiniz ve hiç tanımadığınız kişiler size yakınlaşmak istiyor. Bu yüzden özel hayatınızda yeni dostluklar yeni bir aşk sizi bekliyor olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Bugün işlere hakim olmakta sıkıntı yaşamayacak gibi görünüyorsunuz. O ajandayı ya da kişisel not defterini kapın ve güncelleyin. Her zaman yanında liste taşıyan türden bir insan olmayabilirsiniz ancak buzdolabının üstündeki yapılacaklar listesinin başına yazmak bile işinizi görecektir. Kendiniz için birkaç hedef belirlemenin tam zamanı; zira bugün onlara ulaşmak için tam olarak ne yapmanız gerektiğini daha kolay göreceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Ay'ın Akrep burcunda hareket ettiği bir gündesiniz. Ailenizle ilgilenmeniz gereken bir gün olabilir. Duygusal olarak kenetleneceğiniz anlar yaşayabilirsiniz. Bugün haftanın ilk güzel etkisini yaşıyor olacağız. Güneş'in Jüpiter ile yaptığı olumlu kontak sayesinde bugün sizler için çok şanslı bir gün olacaktır. Aşk hayatınız, çocuğunuz ile ilgili beklentileriniz olumlu sonuçlanabilir. Bugünle beraber yavaş yavaş her şey yoluna girmeye başlayacaktır.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar 7 Ağustos saat:02:27-9 Eylül saat:12:25 tarihleri arasında Venüs-Terazi burcunda ilerleyecek. Sosyal ilişkilerin canlanmasını, güzellik ve seçkinlik olgularının yükselişini sağlar. İnsanlarla uyumlu ve hoş bağlantılarda bulunuruz. Kısa bir seyahat, sevdiklerimizle beraber olmak için, bu dönemi tercih etmenizde yarar var. Hem gittiğiniz yerden hem birlikte olduğunuz kişilerden memnun kalırsınız. Venüs burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacağı için, fiziksel ve ruhsal anlamda sizi ışıklandırır. Bu geçişin, mesleki konularda da etkisi çok önemlidir. Eğer işinizde başarı, huzur ve rahatlık hissediyorsanız bu dönemde verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. İş girişimi düşünüyorsanız hem yeteneklerinize göre hem de maddi açıdan doyurucu olmasına önem vereceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

7 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Öğlene kadar siesta ya da dostlarla brunch keyfi size iyi gelir. Günün ikinci yarısında partnerinizle romantik bir program yapın. Onun ilginç ve parlak fikirlerine kulak vermek sizi mutlu eder. Aranızdaki sadakat ve duygu bağını güçlendirmek için bu hafta sonunu iyi değerlendirin. Macera dolu aykırı bir pazarı birlikte organize edin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Yengeç
07° 39' 25" R
Ay
Yengeç
10° 48' 46" R
Merkür
İkizler
19° 20' 14" R
Venüs
İkizler
07° 36' 50" R
Mars
Koç
25° 52' 40"
Jüpiter
Koç
07° 20' 21"
Satürn
Kova
24° 46' 32"
Uranüs
Boğa
17° 40' 44"
Neptün
Balık
25° 26' 32"
Plüton
Oğlak
27° 50' 14"
Chiron
Koç
16° 15' 26"
Lilith
Yengeç
08° 24' 16"
True Node
Boğa
21° 42' 38"
Son Güncelleme : 29/06/2022 12:50

Astroloji Gündemi

29 Haziran 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları 29 Haziran 2022, Çarşamba 29 Haziran 2022 Çarşamba Günlük Astroloji Olayları Bugün sabaha karşı 05:52’de Yengeç burcunun 7. derecesinde bir Yeniay gerçekleşiyor... Yeniay’lar her zaman başlangıç zamanla... Devamını Oku >>