12 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

12 Ağustos Hangi Burç

12 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 12 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

12 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Hayatınızdaki bazı insanların, şu an bulunduğunuz yerden başka bir yerde olmanızı ve hatta sizin düşündüğünüzden farklı bir insan olmanızı istemeyeceğinizden emin misiniz? Bu sorular seni rahatsız etmeye başlıyor ve onları düşünmek zamanını alıyor. Ancak, bulduğunuz cevaplar birkaç hafta daha anlamlı olmayacak. Bugün Sadece gerçekten önemli şeylere bakmayı dene.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Bugün çok hafiflemiş hissedeceksiniz kendinizi. Çünkü uzun süredir üzerinde çalıştığınız bir konu lehinize çözüme ulaşacak. Sabrettiniz ve mükafatını görüyorsunuz. Kendinizi kutlayabilirsiniz. Moraliniz, sağlığınız herşeyiniz çok mükemmel.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Ailenizle ilgili konularda bazı restleşmeler söz konusu olabilir. İstekleriniz, onların imkânları doğrultusunda gerçekleşmiyor olabilir. İnatlaşma noktasında olmanız size fayda getirmez.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Kartınız Emir... Bu kart iş yerinizi temsil eder. İşinize bugünlerde son derece hakim olduğunuzu ve söz geçirdiğiniz kişileri yansıtıyor. Bir hayli yükselmeniz gözlenecek.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Hayatın keyifli yönlerine odaklanmak önemli olacak. İşin hep eğlenceli yanlarına takılmak isteğiniz size gereksiz harcamalar yaptırabilir. Uzaklardan iyi haberler alacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları