12 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

12 Ağustos Hangi Burç

12 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 12 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

12 Ağustos 2022 Aslan Burcu Yorumu

Hayatını değiştirecek dokunuşlar yapacak bir insanla tanışman mümkün olabilir bugün. Onun sayesinde yeni insanlarla tanışıp yeni ortamlara da girebilirsin hatta. Güzel şeyleri sana çekecek bir etkiyle karşılaşmak bütün enerjini değiştirebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

İlişkinizi gizli yaşamak istiyorsunuz. Gözlerden ve sözlerden uzak özgürce sevginizi ifade etmek istiyor olmanız sizi bir çözüm yolu bulmaya itebilir. Geliştirdiğiniz yöntemler sizi zorlarken bu zorluktanda haz almanıza neden olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Ay, sabah saatlerinde Boğa burcundaki seyahatine devam edecek.İş hayatınızla ve kariyerinizle ilgili konular ön planda olacaktır, ancak Ay'ın boşlukta oluşu işlerinizin yavaş ilerlemesine sebep olabilir. 16:45 itibariyle Ay, İkizler burcunda seyahat etmeye başlayacak ve sosyalleşme isteğinizi arttıracak. Arkadaşlarınıza vakit ayırmak için akşam saatlerini değerlendirebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Şaşırtıcı haberler alıyorsun!Gün içinde işlerinde endişe duyduğun bazı konularda, kaygı ve sabırsızlık üst seviyede olabilir. Bugün yapacağın konuşmalar çevrendeki bazı insanları çok sevindirirken, bazılarını da bir hayli endişelendirebilir. Bir telefon konuşmasından şaşırtıcı haberler alabilirsin. Katıldığın ortamlarda yeni tanıştığın birisinin ilgisi hoşuna gidebilir ve birden duygu değişimi yaşayıp bağlandığını düşünebilirsin. Uzun süredir hayatına kimseyi almayan bir Aslan burcuysan, tanışacağın kişi, kalbinin kapısını çalabilir. İlişkisi olan bir Aslan burcuysan, sevdiğin kişinin soğuk tavırlarını üzerine alınabilirsin. Geç olsa da alacağın kıyafetlerle kendini ödüllendirmiş olacaksın.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

12 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar saat 03:28 Venüs-Kuzey düğüm görünüm etkisinde, bir görüşme, bir haber ve olumlu bir gelişme moralinizi yükseltir. Arzu ettiğinize ulaşırsınız. İleriye dönük bir karar verilir veya bu yönde umudunuz artar. Saat 07:59 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, finansal konulardaki bazı pürüzler veya dalgalanmalar canınızı sıkabilir. İş yerinizden avans isteyebilirsiniz. Bazı kişilerin ufak tefek işleri için koşuşturabilir yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Bazılarınız sigorta işlemleriyle uğraşabilirler. Bürokratik bazı engeller canınızı sıkabilir. Maddi refahınızın öncelikle bu tür konularda ne kadar etkili olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınız için ne olursa olsun gün içinde sakin ve mantıklı düşünmeli, parasal konularda endişeli düşünmek yerine kendinize olan o meşhur güven duygunuzu ayakta tutmaya çalışmalısınız. Saat 11:05 Ay-Uranüs görünümü kazanç elde etme ve başarılı olma arzumuzun işaretçisidir. Saat 11:52 Ay-Satürn görünümü, sağlığımızla ilgili konularda yapılacak tetkiklerin işaretçisidir. Ayrıca bir işin en doğru, en verimli şekilde halledilmesi için gösterilen çabanın göstergesidir. Parasal anlamda gelir getiren işlere yönelirsiniz. Dişlerinizi mutlaka doktora gösteriniz. Bakım, tamirat getiren araç ve gereçlerinizi kontrol ettiriniz. Keyifli bir Pazar günü geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
İkizler
14° 33' 45" R
Ay
Oğlak
02° 19' 01" R
Merkür
Boğa
21° 15' 26"
Venüs
Yengeç
29° 54' 12"
Mars
Aslan
09° 07' 53"
Jüpiter
Boğa
04° 20' 51"
Satürn
Balık
07° 05' 13"
Uranüs
Boğa
20° 26' 43"
Neptün
Balık
27° 30' 45"
Plüton
Kova
00° 05' 39"
Chiron
Koç
19° 00' 03"
Lilith
Aslan
16° 34' 19"
True Node
Boğa
03° 23' 14"
Son Güncelleme : 05/06/2023 14:20

Astroloji Gündemi

5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları 5 Haziran 2023, Pazartesi 5 Haziran 2023 Pazartesi Günlük Astroloji Olayları Haftaya Yay burcundaki Ay’ ın enerjileriyle başlıyoruz. Dün gerçekleşen dolunayın ardından bazı yüzleşmeler yaşanmış, duygula... Devamını Oku >>