4 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

4 Ağustos Hangi Burç

4 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 4 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

4 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Tuhaf bir biçimde dengesini sağlayabildiğiniz üç haftalık bir sürecin sonuna geldiniz. Pek çok kez, kendinizden ödün vermeden toplumda bi yer edinebilmenin ve kültürel yaşamın bir parçası olmanın zorluklarından dem vurdunuz. Başarılı oldunuz mu? Şimdi, atlattığınız bu dönemi enine boyuna tartma vakti. Aynada kendinize bakın ve dürüst bir yargıda bulunun.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslan; gün içindeki maddi sıkışıklıklar keyfini kaçırabilir ve bu yüzden bütçeleme yapmak isteyebilirsin. Kendi derdine düşmen, büyüklerine karşı olan sorumluluklarını aksatmana yol açabilir. Motivasyonunun kimi zaman düşük seyredebileceği bir gündesin. İlerleyen saatlerde ilişkiler ön plana çıkabilir ve sevdiklerinle program yapabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Saat 17.00'a kadar olan zaman diliminde özel hayatınız, dostlarınız, partneriniz ve ortaklarınızla iletişim sıkıntıları ve yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz, anlaşmakta zorluk hissedeceğiniz bir dönemde iken, 17.00 sonrasında ilişkilerde motivasyonunuzun yükseldiği, kendinizi daha rahat ifade edip, etkinlik ve görüşmelerde yer alabileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Maddi konular kafanızı kurcalıyor ve bu konularda kafanız fazla çalışıyor. Bugün, harcamalarınız hızlanabilir. Sevdiklerinizle keyifli ortamlar içinde olmaya özen gösterin.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları