4 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

4 Ağustos Hangi Burç

4 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 4 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

4 Ağustos 2021 Aslan Burcu Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde hissettiğiniz duygular ile karşınızdaki kişilerden gördüğünüz davranışlar bir çelişki yaratabilir ve yaşadığınız süreçten emin olamayabilirsiniz, ne var ki bu geçici bir etkidir. Öğleden sonraki zaman diliminden gece yarısına dek, iletişim ve yolculuklar konusunda şans ve fırsatlar elde edebilir, varolan ilişkilerinizde aşk duygusunu daha fazla hissedebilir ve kendinize olan güveninizi doruk noktada hissedebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Çalışıyorsanız iş hayatınızda bir yıldız gibi parlayacaksınız. Yaptığınız anlaşmalar, imzaladığınız sözleşmeler v.s. hepsinden karlı çıkacaksınız. Duygusal hayatınız için söylenebilecek bir değişiklik yok. Temkinli olmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Ay Terazi burcuna geçiş yaparak, kardeşler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde bir ahenk yaratacak. Küskünlükler, anlaşmazlıklar ortadan kalkar. Adil olmak önem kazanır. Tüm bu sürece liderlik yapıp kendinizi mutlu hissedersiniz. İletişimin ön planda olacağı bir gündesiniz. Fakat aile içindeki diyaloglarda gerginlik yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Bugün hayattan alacağınız keyif, özellikle kalabalık ortamlarda fazla olacak. Oldukça iyimser bir tavır içerisinde olabilirsiniz. İnsanlarla ve sevdiklerinizle aranıza mesafe koymamanız gerekiyor, her ne kadar yalnız kalmaya ihtiyacınız olsa da bugün aktif olacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar, Cuma günümüz saat 03:37 Ay-Oğlak geçişiyle başlıyor. Hayatın sorumluluk yükleyen, bizi baskı altına alan yüzünden pek hoşlanmıyoruz. Kim olduğumuzu, nelere sahip olduğumuzu düşünmek bizi yorabilir. Biz de hayatın güzelliklerini yaşamaktan yanayız. Sanki mecburmuşuz gibi sürekli güven verici olanı, ileriye dönük olanı tercih ediyoruz. Bu durumda aşkın tadına varmakta zorlandığımızı, belki de çok geç kaldığımızı hissederek kendi kendimize hayıflanabiliriz. Biraz olsun her şeyden uzaklaşmak, gönlümüzce vaktimizi değerlendirmek adına planlar yapabiliriz veya yapmak isteyebiliriz. Saat 12:22 Ay-Venüs karşıtlığında, beslenmeye dikkat edelim. Diş sağlığınıza gereken özeni göstermeniz, bacaklarınızı dinlendirmeniz, dik oturmanız ve de mutlaka stresten, karamsar düşünmekten uzak durmanız gerekir. Saat 21:22 Ay-Merkür görünümü, parasal konular ve işimizle ilgili meselelerin, titiz bir analiz yapılarak ele alınmasını sağlıyor. Akşam saatlerinde bu konular üzerinde düşüneceğiz. Saat 21:48 Jüpiter-Pluto görünümü, çevremizle olan ilişkimizi, proje ve planlarımızı, çalışma şartlarımızı, sağlığımızla ilgili konuları, hedeflerimizi başarılı bir şekilde gerçekleştirmek azim ve kararlılığımızı işaret ediyor. Zorluklar yaşanıyor olabilir. Bir şeyler bizim önümüze engel çıkartıyor ve bizi yoruyor da olabilir. Biz mücadele veriyor ve belki de başarısız olduğumuzu düşünüyoruz. Ancak şu var ki, bütün bu zorluklar aslında bizim kendimizi geliştirmemizde ve doğru kararlar vermemizde, eksiklerimizi görmemizde ve geçmişte verdiğimiz yanlış kararları fark etmemizde son derece faydalıdır. Kendimize daha fazla dikkat ederiz. Hangi iş kolunda ve hangi alanda başarılı olacağımızı tespit ederiz. Neler bizi yoruyor, kimler üzüyor bunların bilincinde olarak çevremizle bağımızı restore edebiliriz. Artı ve eksileriyle duruma bakarak doğru bir tercihte bulunabiliriz. Yenileniyoruz, büyüyoruz. Kendimizle yüzleşiyoruz. Daha iyiye ulaşmak için çaba sarf ediyoruz. Bütün bunlar hem yakın ilişkilerimizi düzenlememizi hem de verimli ve sağlıklı bir yaşamı kucaklamamızı sağlayacaktır. Başarı, şans ve olumlu değişimlerin sizden yana olduğu bir gün geçirmeniz dileğimle,

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

4 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

Sabah saatleri parayla ilgili endişe ve telaşınız tüm gün devam edebilir. Maddi değerlerinizin üzerine gidip istediğiniz nitelikte bir para akışı konusunda ikna olana dek çalışabilirsiniz. Maddi ve manevi değer yaratmayla ilgili destek alabilir, destek verebilirsiniz. Özellikle matematiksel somut konular bugünün temasını oluşturacaktır. Kontrolünüz dışında gelişen konularda sabırlı olmalı ve herhangi bir öfke anında vereceğiniz kararları uygularken iki kez düşünmelisiniz. Sağlığınızla ilgili gelişmelerde dikkatli ve sağduyulu olmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları

Burç Uyumları

Aşk hayatında burçların birbirleriyle etkileşimleri ve uyumları nasıl?

Burç Hesaplama

Doğum tarihinizi girerek hemen burcunuzu öğrenelim

Gezegenlerin Konumları

Güneş
Akrep
01° 32' 53" R
Ay
İkizler
16° 49' 33" R
Merkür
Terazi
13° 15' 41" R
Venüs
Yay
18° 24' 27"
Mars
Terazi
26° 05' 27"
Jüpiter
Kova
22° 24' 03"
Satürn
Kova
07° 02' 06"
Uranüs
Boğa
13° 14' 38"
Neptün
Balık
20° 47' 11"
Plüton
Oğlak
24° 23' 39"
Chiron
Koç
09° 43' 43"
Lilith
İkizler
10° 53' 52"
True Node
İkizler
01° 54' 47"
Son Güncelleme : 24/10/2021 21:10

Astroloji Gündemi

Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı 24 Ekim 2021, Pazar Ay’ın Merkür İle Olumlu Açısı Ay bugün de İkizler burcundaki yolculuğunu sürdürmekte... Ay’ın Merkür ile olumlu açısı günün enerjilerine uyumlu ve ılı... Devamını Oku >>