23 Ağustos Hangi Burç

Ağustos Ayının Burçları

23 Ağustos Hangi Burç

23 Ağustos doğumluların burcu Aslan Burcudur. 23 Ağustos'da doğan Aslanlar hayata karşı devamlı pozitif oluşlarıyla ve yaptıkları her işe eğlence katmalarıyla bilinirler. Yaşadıkları her duruma olumlu tarafından yaklaştıkları için yaptıkları her işten gurur duyarlar.

23 Ağustos 2020 Aslan Burcu Yorumu

Şefkatli bir bakım, ailenizdeki bir kişi için gerekli olan şey olacak. Bu kişi evinizde veya sizle yaşayan başka biri de olabilir. Bir kase çorba ve biraz maden suyu verin, ancak bunun ötesindeki şeyleri denemekten uzak durun. Bazen kesintisiz sessizlik en iyi tedavidir. Ve sen bu tedaviyi kendin için biraz da olsa kullanabiliyorsun. Neden iyi bir kitap eşliğinde birazcık yatağa kıvrılıp yatmıyorsun? Günün ortasında olsan bile, perdeleri şekin ve gece olduğunu varsay.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ağustos 2019 Aslan Burcu Yorumu

Duygularınızı karıştırabilecek olaylar olabilir. Büyük beklentiler içine girebilir, heyecanlı ve sabırsız davranabilirsiniz. Parasal konulara yönelik yeni yatırımlar yapabilir, farklı istekler duyabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ağustos 2018 Aslan Burcu Yorumu

Sevgili Aslanlar 23 Ağustos saat:07:08-23 Eylül saat:04:54 tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Güneş, parasal durumun ele alınması, hedef olarak belirlediğiniz işlerin yürürlüğe konması, gözden geçirilmesi anlamında etkilidir. Maddi açıdan doyurucu bir yaşam sürmek, arzu ettiğiniz yatırımları gerçekleştirmek istersiniz. Paranızı nereye harcadığınızın hesabını çok iyi bilirsiniz. Eğer bir iş girişiminiz varsa, bunun kazandırıcı olmasını istersiniz. İşe göre maaşınızı almak, kazandığınıza göre bütçenizi düzenlemek zamanıdır. Sosyal hayatınız, ilişkilerinizde seçici davranırsınız. Karşınızdaki insanı inceler, tutarsızlıktan hoşlanmazsınız. Gönül huzurunu ruhumuzda ebedi Mutluluğu hayatımızda sürekli kılacak, Nice nice bayramlara erişmemiz dileğimle

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ağustos 2017 Aslan Burcu Yorumu

Ofis arkadaşlarınızla ya da ortak iş yürüttüğünüz partnerinizle önemli bir projenin girişiminde bulunabilirsiniz.Cesaret edemediğiniz görüşmeleriniz için önemli bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

23 Ağustos 2016 Aslan Burcu Yorumu

İkili ilişkilerinizi veya özel yaşamınızı olumlu etkileyecek bazı taktikler öğrenebilirsiniz. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi canlandırabilir, karşı cinsin ilgisini çekebilirsiniz. 25 Ağustos civarında yanılma ve yanıltılma olasılıkları yüksek. Bu anlamda, parasal ilişki ve konularda dikkatli olmak gerekebilir ya da aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda sorunlar oluşabilir.Hepinize iyi haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın… …

Aslan Burcu Günlük Yorumunun Devamı

Günün Melek Kartı

Meleklerinizi düşünün ve onlardan arzu ettiğiniz konuda tavsiye almak için yardım isteyin

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz ilişkilerimizde takındığımız tavırları ve çevremizle olan ilişkilerimizi şekillendirir

Burç Yorumları